Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba prvního boxu - 240x120x200 hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 33

ahoj,ja se jen vyjadrim k tomu co ja pouzivam a jsem s tim spokojeny,jako odtah mam https://www.hotchilli.cz/can-fan-ru...m--3-rychlosti/ a jsem spokojeny,i pri regulaci na 300m3 nehuci a nebzuci jako mnohe jine triakovymi regulatory,predtim jsem mel prima klima a byl jsem spokojeny i sni......
jako predradnik jsem koupil DIGITÁLNÍ PŘEDŘADNÍK LUMATEK ULTIMATE PRO 600W 400V + 600W 400V VÝBOJKA LUMATEK ,set stal cca 6000kc a je v nem HPS dual spectrum v cene 1399 kc......sam predranik stoji okolo 5000 jak kde,je super,neprehriva se,je regulovatelny,zaruka 5 let, predtim jsem mel elektrox v cene cca 3800kc ,kterej byl porad horkej,div nechytl,po dvou kolech jsem ho musel reklamovat,prestal jet.....
Box mam homebox ambient,asi je nejdrahsi,ale kvalitni zpracovani,stylove vypadajici,spousta otvoru na kabelaz,vzduchotechniku,pevna kontrukce,udrzi az 100kg,3 vstupni otvory , mam mensi rozmer nez chces ty,ale kvalita,mel jsem i predchozi model od HB a vzdy spokojenost,
tedka jedu poprve hnojiva JIDB a naprosta spokojenost,zkousel jsem cannu,biocannu,biobiz a tedka JIDB a luxu,s mou vstupni vodou nemusim skoro vubec upravovat PH pri hnojeni,kytky krasne syte zelene,prehledna tabulka davkovani od semen,navic ceska firma,kterou je treba podporit
dale ses ptal,jestli na tech vecech setrit ci ne,urcite nesetri,jsou to veci,ktere ti vydrzi x let a menit po jednom kole,stinidlo,po dalsim predradnik,pak skrin atd je nakladne a taky otravne......dalsi vec je,ze na koniccich a necem co te bavi,se setrit nema.....
jinak ke stylu pesteni ti asi nenapisu nic,jedu hlinu od prvniho kola,ktere je nejaky ten patek zpet a asi mi to vyhovuje......
preju ti spousty uspechu ,at ti to roste a bavi jako vetsinu z nas tady......peace

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 21-04-2017 v 00:01 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 34

Prosím ťa KING.

Ten Multi Duct MD801, sa zmestí do stanu 240x120 ? Na stranke hotchilli ma napísané väčšie rozmery.
Neviete, či k tomu je potrebné dokupovať čerpadlo alebo sa to predáva ako komplet už systém aj sčerpadlom, iba zapojiť, a fičí ?

Old Post 25-12-2017 v 18:58 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 35

Cus,

Vejde se totam ale je to teda narvany hodne, stan to vytlacuje ven, ale jako zioy zapnu vsechny v pohode. Kdybych kupoval priste tak asi sahnu po mensim z duvodu manipulace, ale zase ma vetsi plochu no. Chce to pohrat si kompletne s rozlozenim veci v boxu a jde to

Old Post 27-12-2017 v 22:53 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8444110 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív