Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba prvního boxu - 240x120x200 hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 88% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 88% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Zdarec, já jedu 6kilo plantstar a na start dám 250w, jak povyrostou 400w a na květ přepínám na 600w a žárovka žije 3. kolo. Kytky nevypadají, že by jim to nějak vadilo. Stejně všichni tvrděj, že tak max 4 kola a vyměnit, tak ať jde do toho křemíkovýho nebe řádně použitá.

Old Post 04-03-2017 v 16:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Nový Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

Cau lidi, diky moc za rady. S tema zarovkama je to zapeklita vec, sam sem prave cetl ruzny nazory a rikal sem si ze bude lepsi koupit 400W MH a po prepnuti na kvet dat hned 600W HPS, ale ted si teda vubec nejsem jistej, ale asi v tom nebude takovej rozdil ne ?

Co se tyce nft tak cerpadlo je Maxijet 1000 a jeste budu muset teda dokoupit. To si muzu vybrat jestli tam dat vzduchovaci kamen nebo cerpadlo na promichani nebo jsou potreba obe ? Jak maji byt pripadne silne to cerpadlo a ten kamen na cca 100l kalfas ?

Muzete mi jeste objasnit to hnojeni ? Planuju mit 32 kytek a neni mi jasny jestli hned odzacatku rvat do kalfasu 100 litru vody, protoze mi prijde zbytecne velka davka hnojiv a ty kytky zezacatku tolik nevypijou ne ? Muze tady nekdo napsat kolik litru ve ktere fazy micha ? A taky teda jestli po tydnu menit nebo jak ?

Posledni vec kterou jeste resim je ventilace. Nevim jestli koupit tento set :
http://www.hotchilli.cz/ventilatory...chlosti-160-mm/
http://www.hotchilli.cz/prima-klima...1150m3-h-160mm/

Nebo radeji tento
http://www.hotchilli.cz/ventilatory...0-m3-h--200-mm/
http://www.hotchilli.cz/prima-klima...2604-1100-m3-h/

K tomu samozrejme triakovy regulator. Nechci aby mi to doma smrdelo, jake mate zkusenosti pri skrini techto rozmeru ?

Naposledy upravil K!NG 04-03-2017 v 18:39 PM

Old Post 04-03-2017 v 18:27 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 88% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 88% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

Hele já bych to s těma světlama neviděl tak dramaticky, prostě bych vzal HPS s modrou složkou, vyzkoušíš a uvidíš. Když by ti nevyhovala, tak na další kolo dokoupíš MH a HPS použiješ na jen na květ. Jedu drip takže, když něco vyteče leju to do odpadu. U NFT to točíš pořád dokola, takže bych namíchal ze začátku třeba jen půlku. Nevím jak a jestli vůbec se dá do toho systému dolívat voda a hnojiva, vzhledem k tomu, že se ti tam mění postupně poměr živin. Zřejmě bude vhodné měnit každej týden celou nádrž. V amazonu jsem to měnil co týden a toto je v podstatě totéž.

Old Post 04-03-2017 v 18:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

V nft ti ze startu bohate staci 20 litru a kazdy dva tydny vymenit roztok.
Ted mam v nft 72 kytek , 30 litru roztoku , do tydne prepinam , ten tam necham jeste dva tydny a pak to vyleju a menim za kvetovej roztok. Cca 20 litru, nebo sois tak abys mel ponoreny cerpadlo a pak jen dolivas a jednou za dva tydny je nechas proplachnout cisou vodou s upravenym ph a pak zas lejes novej roztok. .
Melo by se to menit a cistit co tyden ,ale nikoho tajovyho neznam co by to delal.
Udajne neni potreba ani kamen ani cerpadlo , ale kdyz domichavas roztok v nadrzi ,tak to cerpadlo ti to porad honi v kalfasu a krasne se to micha. Staci nejaky maly cerpadlo jen aby se motala voda . prijde mi ze se to stejnomernej a rychlej ohriva . vzduchovaci kamen ti zas pousti bublinky a okyslicuje vodu. Takze si muzes vybrat co chces .
Jeste dodam ze kdyz neco dodelavam v kalfasu ,jako ec, ph . tak vypinam cerpadlo co je k rostlinam a az je namichanej roztok ,tak ho zas zapnu at ke kytkam jde uz upravena voda.

Old Post 04-03-2017 v 19:16 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 21

I to vzduchování míchá roztok, sám je mám v kalfasu a když míchám hnojky tak stačí nalít a po chvilce to ty bubliny promíchají.

Old Post 04-03-2017 v 19:23 PM
Bitir
Stálý Člen

Příspěvek č. 22

Jj to je jasny, ja jen pouzil cerpadlo pac se mi doma valelo . Mozna je i lepsi ten kamen vzduchovaci .
Kazdopadne se to zda slozity, ale podle me je to snazší nez kvetinace.

Old Post 04-03-2017 v 19:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Nový Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 23

Super diky Bitir, skvelej prispevek, presne to sem potreboval vedet

Jeste pls tu ventilaci a jak bude vyplata bude to kompletni

Old Post 04-03-2017 v 20:43 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Příspěvek č. 24

Bral bych ten s regulaci . Ja mam treba 480m3 a v pohode do stanu 120x240, ale u dvou hps by to nestihalo. Takze dobra volba .

Old Post 04-03-2017 v 21:00 PM
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 25

Bitir,na to ,že máš tolik kytek,tak ti stačí 30L kalfas? Jel jsem 30kytek a měl 90L kalfas.Každých 5 dní jsem musel dolívat do plna.3x za kolo jsem kalfas čistil. Byl ta vždy pěkný bordel a po vyčištění jde vidět,jak kytky ožily.Za mě určitě doporučuji kalfas ,alespoň 2x vyčistit(lépe 3x).

Old Post 05-03-2017 v 15:36 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Příspěvek č. 26

Fikus, nene, ja tam mam 30 litru vody na start pac to stejne ze 2 tydny nesezerou , v kvetu pak dolivam vic, kalfas je 75 litru tusim. Ono nezalezi kolik tam mas kytek ,ale jak mas rozrostly koreny. Ja rizky v tomto poctu po presazeni do systemu prepinam po 3 az 5 dnech. Kdyz jedi 32 kytek tak maji veget 10 az 14 dnu.
Navic jsem u kytek kazdej den, takze muzu dolivat kazdy dva dny a kalfas udrzuju vzdy cistej. Moc bordelu se mi tam neusazuje , protoze vzdy kdyz mam kalfas prazdnej ,tak to proleju cely 3x cisou vidou kterou vycerpam pryc a davam novej roztok. Snazim se jednou za tyden az 14 dnu. Vsiml sem si ze kazdej ma jiny podminky a podle toho sentomu musi prizpusobit pestovani ;(

Old Post 05-03-2017 v 17:01 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás