Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » hluk, vibrace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
yamato-horu
Nový Člen

Karma uživatele yamato-horu - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 9 

hluk, vybrace Příspěvek č. 1

Ahoj, máte nějaký osvědčný figle jak co nejvíc snížit hluk, vybrace?Respektive mě hluk nevdí, ale nechci, aby se šířil k sousedům, mám tenký stěny.POmahají třeba pěnový jehlany co se používají v nahrávacích studiích?

Old Post 28-12-2019 v 15:04 PM
yamato-horu je offline   Profil uživatele yamato-horu   Find more posts by yamato-horu   Foto galerie člena yamato-horu   Click here to Send yamato-horu a Private Message   Add yamato-horu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 2

cau poradim ti jeden figl.. hledej !!!!! informaci na tohle tema je tu vic nez dost

Old Post 04-01-2020 v 12:02 PM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3


1.zainvestovat do kvalitního odhlučněného odsávání (napr. TD Silent)
2.sonoflex

Ja to resil po asi 4 letech kdy uz mi to Can Fan nebo jak se to jmenuje zacalo lezt na nervy v loznici kde spim 😃..
Mel jsem ho zabalene v hadrach a zavreny v krabici napojeny na sonoflex ale stejne to byl porad randal.
Tak jsem zainvestoval do noveho po 5 letech a koupil za polovic TD Silent 500 (chladim max 600W)..
Má 3 moznosti max. otáček ted to mam sice na nejvyssi ale uz vim ze budou stacit ty stredni..
A hluk je asi jako zapnuty počítač.
Uchyceny na zdi nad boxem + sono a vyvod do komina 😃...
Hluk kvuli sousedum neresim,ale spat se u toho da..
Zalezi na velikosti boxu a wattazi,ale za me TD super


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 04-01-2020 v 13:42 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaB7
Nový Člen

Karma uživatele DaB7 - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

Na vybrace mi pomohlo zavěsit odtah na gumicuky ( Gumový upínač )

Old Post 20-01-2020 v 04:58 AM
DaB7 je offline   Profil uživatele DaB7   Find more posts by DaB7   Foto galerie člena DaB7   Click here to Send DaB7 a Private Message   Add DaB7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edlukas
Nový Člen

Karma uživatele edlukas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 5

taky mam stan v mistnosti kde spim a resil sem ten samy problem, no vyresil sem jednoduse tim ze jsem zaboxoval ventilator a volny prostor vyplnil rockwoolem, je to takove lowcost reseni ale hluk to snizilo a v pohode se u toho da spat

Old Post 23-01-2020 v 10:12 AM
edlukas je offline   Profil uživatele edlukas   Find more posts by edlukas   Foto galerie člena edlukas   Click here to Send edlukas a Private Message   Add edlukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

Přesně jak píše Jamés . Kontrolovat kvalitu větráku. čím větší vůle v uložení tím větší kravál. Pak ten sonoflex, dokáže hodně utlumit.

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 24-01-2020 v 16:09 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7


Nedávno jsem tady postoval TD Silent 500,ten se mi vysral. Takže jsem byl nucen koupit nový,jiný a lepší...
Volba padla na MDF Torin 500m³/h pro 600W výbojku. Můžu upřímně říct,že neznám tižší ventilátor,je to fakt bomba... mám ho zavěšený na policových konzolích 300x350mm. Napojený na sonoflex 150mm..je to nádhera,úplně jsem se z toho udělal,ani o něm nevím..i ofuk je hlučnější,než ten ventilátor a to nekecám.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 03-04-2020 v 17:37 PM

Old Post 03-04-2020 v 15:31 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0016870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív