Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc korene-co to asi je?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Dotaz Pomoc korene-co to asi je? Příspěvek č. 1

Mam mozno problem, pekna kosata slecna (bigbud alebo NL) v raste (4.tyzden), 6liter kvetinac,mix perlit+substrat sukul a kakt.+trocha kokos, na dne keramzit. kvetinac je ulozeny v kybli od farby do ktoreho akorat pasuje.Rozdiel medzi dnom kybla a dnom kvetinaca je cca 0,5 cm kde steka voda.
Vsimol som si za poslednych par dni ze cez drenazne diery mi prerazili korene (momentalne asi 8 "vlaskov") ktore su v tej odtecenej vode.
A problem je:nie kazdy den tu stecenu vodu vylievam (ma pH6,4 po 24hod.) , nemozu mi v nej tie korene zacat hnit?Pretoze momentalne je kytka na pohlad zdrava, ale dnes som si vsimol ze na niektorych listoch sa zacali objavovat po okrajoch a na niektorych v strede listu male hnede skvrny (do 1mm).vcera vecer pocas oddychu som ich pokropil vodou a potom aplikoval nejake hnojky v skromnom pomere.su tie skvrny sposobene tymi korenmi vo vode alebo zeby som prehnojil? Kytka vyzera celkovo zdrava az na tie skvrny co ju zacali spatit. Pomoze niekto? Vopred dikes

Old Post 14-08-2003 v 23:03 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

to bohour
tak dnes som ju postriekal kuprikolom 3g /1L vody,
korene co trcia su teraz oschnute a boli biele, na jednom vlasci som spozoroval nejake 0,5mm - na husto - stetinky, vyzerali ako keby patrili ku korenu, neviem.kazdopadne som nezaregistroval nejake dalsie fleky na listoch, a kytka vyzera zatial na oko zdrava.
a tie vytrcene korienky (co troska oschli), pokial nemam vzduchovadlo mam smikenzi alebo nechat tak?

Old Post 15-08-2003 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 3

tak ten unregistered som ja
to sa mi asi sniva na jednom tenuckom korienku co trci cez drenaz som zbadal bielu malu 3mm dlhu, tenku ako vlas hompalajucu sa husenku, co mi pred ocami vysplhala naspat do drenaznej diery,pinda mala... vykuknes zasa - spacham killing (tu husenku, nie seba)

Old Post 15-08-2003 v 18:05 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2005 - Pomoc nevím co s tím je - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4910380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív