Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » velikost bubleru.. Amnezia Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Hydroponie velikost bubleru.. Amnezia Haze Příspěvek č. 1

Zdravím je to moje první kolo co jedu bubler v boxu a jelikož jsem to tu nikde nenašel tak musím založit nové téma protože mi to už pár dní láme hlavu.....

Mám 150 výbojku a skříňku 50x50x100 takže nic závratnýho ale jedu si to jen tak pro potěchu.
Takže jedu už od semínka a zatím to mám v malém kyblíku z proteinu kořínky mi to eště ani nepustilo z košíčku takže velikost nádoby nevadí ale jelikož mám jenom jednu kytku tak bych jí chtěl roztáhnout po celém boxu tudíž po ploše 50x50cm
No a jak říkám zatím to mám v tom malém kbelíku ale později až to pustí kořínky bych to chtěl dát do 10 litrového kýble a mám právě strach že mi to velikostně nebude na ty kořeny stačit :/ co si o tom myslíte ?? Nikde jsem se nedočetl jaký objem musí mít ten kybel na jak velkou rostlinku..
Popřípadě později dodám fotky jak to všechno vypadá.

Old Post 16-02-2017 v 16:41 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

Ahoj, bubler som síce nikdy nešiel ale podla môjho názoru na ten rozmer nepotrebuješ taký objemný kýbel. Záleží to na viacerých faktoroch - genetika, spôsob pestovania (aero, bubbler, hlina, kokos...). Idealne je použiť dobrú genetiku, ktorá má tendenciu sa vetviť

Old Post 24-02-2017 v 17:32 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

Právě že mám strach že to bude eště málo ..... Co jsem viděl tready a tak tak jsem is všiml že ty kořeny jsou docela dost velké i když ti borci přepínali hned na květ a tím že já to hcci nechát na růstu trochu déle a roztahat tu kytku po celém boxu tak mám strach aby mi ten kbelík stačil :/

Old Post 25-02-2017 v 12:54 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Čau, řekl bych, že 10l by mělo stačit. Jen se mě zdá ta výška dost málo, ale asi to máš nějak propočítaný. Každopádně větším nic nepokazíš, pokud se vejde.

Old Post 25-02-2017 v 13:02 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

Právě se budu snažit tu kytku ohýbat aby byla na úrovni toho kýble a potom jak přepnu tak tam přestanu dávat růstové hnojky úplně aby se to moc nevytáhlo a budu pořád ohýbat jinak to nepujde.

Old Post 25-02-2017 v 13:47 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Šiel som automat v krabici od 5 kg proteinu s 6 l roztoku. Dá sa, ale 10 l je lepších. Hlavne si vyrieš manipuláciu s roztokom - napúšťanie, vypúšťanie roztoku, možnosť jeho kontroly a ukotvenie kvetiny. Ak bude mať vačšiu výšku, tak ju v malom košíčku zapustenom vo vrchnáku kýbla neudržíš. Bude to mať tendenciu k vyvráteniu.

Naposledy upravil odo 03-03-2017 v 04:27 AM

Old Post 25-02-2017 v 16:50 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

Nakonec jsem tam dal ten 15 litrový ale aj tak už mi ty kořeny dosáhnou na dno Nevím co s tím tak to nechám zatím tak a jen doufám že to nevadí.

Old Post 02-03-2017 v 17:42 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 8

Dobrá volba, ve větším kýblu je snazší udržet stabilní pH, snad ti vyjde místo na výšku. A ty kořeny budou všude, jako tady:
http://grower.cz/forum/showthread....349#post1154349

Old Post 02-03-2017 v 21:12 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

hmm bylo by to hodně super kdyby to takhle prorostlo

Old Post 02-03-2017 v 21:24 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 10

Mám tam 2 x 3,5 litrů vzduchu za minutu tak myslím že i vzduchu by to mělo mít dostatek

Old Post 02-03-2017 v 21:26 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9050190 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív