Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Indoors papriky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Jaký je tvůj přístup k pálivým papričkám?
This poll is closed.
Jsou zajímavým zpestřením jídelníčku 3 42.86%
Miluji pálivé papričky! 4 57.14%
Papriky mi nechutnají v jakékoliv podobě 0 0%
Zeleninu nevyhledávám 0 0%
Total: 7 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Preju aby dobre rostlo.

Old Post 02-03-2017 v 21:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 18

Zdar a sorry, že postuju málo fotek, respektive žádný. Napravím. Co mě teď hodně zaujalo je programování arduina pomocí linuxu, docela to je fuška na bednu, ale dá se to. Naposledy jsem programoval na semináři na střední a nedopadlo to dobře . Mělo by jít o něco jako BIOS u PC, tak jsem se k tomu taky dostal, říká se tomu avr, nějaká taková součástka, určitě se to vyplatí si to pohledat, ale co, záleží na každým, jak chce mít svojí skříň vymakanou. Zmínim jen pár výhod a nevýhody tady žádný nevidim. Spouštění různých relé, spínání lampy a odtahu, měření podobné meteostanici a podobně. Něco jako "chytrá skříň". Ten avr lze právě naprogramovat arduinem (nebo jinym avr), což je vlastně PC a ono už si to pak jede ten logickej obvod furt dokola, ale problém je, že má strašně malou kapacitu a tak se musí vyrobit jakýsi "multitasking", aby jednotlivé úlohy probíhaly v daný moment, přirovnal bych to k psaní sms a chůze, prostě v jeden moment.

Ta věc stojí pár korun a možnosti jsou velký.

Old Post 10-03-2017 v 21:29 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 19




Tak jsem se dokopal to předělat na větší box tím, že jsem to předělil. Nahoře mám teď místo na 12/12 jestli bude chuť žít s ventilátorem u ucha. Což je tedy docela dilema, možná by lepší vzduchotechnika pomohla..

Přidal jsem ty spořivky s kterýma jsem začínal (72W)+ panel (40W)=112W

Old Post 12-03-2017 v 13:49 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 20



Velikost paprik v jednotlivých médiích je skoro stejná, kokos má větší listy. Bezúdržbový je hydro květináč "Kratky" systémku, populárního spíš na YT. EC jsem jim tam nasolil 1,2 a ph 5,6 a rozjely se nakonec - bylo to trochu moc, ale kořeny to nevzalo. Spořivky spíš topí než svítí a tak maj konečně hydro květníky a kořínky v nich tolik potřebné teplo.

Foto:Jalapeňo Early na okně
(L) hlína (P) coco

II. Jalapeňo N. P. "Kratky"

Naposledy upravil zelenymuz 14-03-2017 v 19:39 PM

Old Post 14-03-2017 v 19:26 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Palec nahoru Příspěvek č. 21


Hoj. Trochu to džunglí ty papriky. Budeme mít květ na Jalapeňku, kokos je rychlejší prostě, mě to tak vychází ..Hnojení podle tabulky, podle mě až moc P a zbytečně rychlý nástup květu i na těch pidi midi Prairie Fire´s. Prý to dává každých 60 dní, tak to se těším, i že se některých zbavím potom (kterých??)

Old Post 21-03-2017 v 22:43 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 22


Čau, tak po dnešku už je v boxu trošku více místa, poté co sem vyřadil většinu paprik až na ty v hydru a 3, na které už nezbylo místo na verandě. Dorazily mi také z Čajny LEDs a to 20 ks blue a 20 ks red. Blue 1W a Red 3W, o tom se ještě rozepíšu, až to budu potřebovat postavit, možná. Zaměřím se víc na pálivé chilli, hlavně díky místu si můžu i něco nařízkovat, samozřejmě, že to co šlo pryč je ve skutečnosti akorát job na ven. Představa je taková, že rostliny uvnitř dostanou přesně to co potřebují, tedy LED bílé, modré, a červené barvy a budou tak moci rozvinout svůj potenciál, přímo ďábelský. Aby k tomu mohlo dojít, bude potřeba zdroj konstantního proudu pro LED (slabší wattáž) a mnoho 5W žárovek LED bílé barvy. Mezitím spodní část, kde byly rostliny rozdělím ještě na půlku a vznikne tak místo oddělené periody pro oba druhy - konopí a chilli. V horní části pak bude místo pro kvetoucí chilli, asi 2x vyšší a širší.

Vyřazené rostliny - Jalapeňo hlavně.

Old Post 26-03-2017 v 18:26 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 23

Čaf! Sledujem a fičím aj ja pár feferoniek ešte od leta. Původne som ich mal v keramzite, ale nakoĺko sa mi to neosvedčilo ani pri iných pestoch - afrických fialiek npr. tak som všetky papriky postupne popresádzal do cocosu s perlitom na JIDB Ec 2-2,1 a fičí mi to perfektne. Listy sú 1x tak veľké, než v keramzite. Ďalší pokus idem v organo zmesi cocos, perlit, wormhumus a 3kombinácia hnoja slepice, kone, krava - zalievam Wermesfluidom Uni. Zatiaľ to všetko šlape dobre na kvete aj plodoch vo veľkých kelimkoch od Lidl jogurtov. Pred týždňom to všetko šlo zo stanu na okno, nakoľko som miesto potreboval na iné pokusy a z južnej strany to už dostáva slušné pecky slnka. Časť pestu v cocose plánujem prehodiť na automat. zalievanie systémom E+F.
Myslím, že keramzit zo svojej zábavy asi definitívne vyradím.

Naposledy upravil odo 31-03-2017 v 04:57 AM

Old Post 26-03-2017 v 19:48 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 24



Čuas. Rosteme - kveteme

Old Post 30-03-2017 v 22:15 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 25


Kvetoucí Jalapeňo early mi dělá radost.

Old Post 02-04-2017 v 22:25 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 26

Odo: ja tu experimentoval s hlinou, smesi s kokosem 50:50 s kokosem (Exoterra). Hlinu jsem musel proplachovat, mam plagron do kokosu. Jinak pouzivam destovku s ph 6,8 a ec 0,1-0,3, spis vyssi. Mam to v zasobniku s kohoutem a filtrem z puncosky, tam to trochu srazim bloom kys. od AH a micham si pak hnojky mimo v konvi. Klony weedu se mi chytnul jeden ty mam v parnicku a jenom v rw vymachane v upravene vode na ph 5,8. V parnicku je na dne perlit v tenke vrstve a cele to sem tam zaliji, svetlo nas tim (LED) mam z 2/3 zhasnuty, protoze mam prepinatelny panel prave. O Ebb flow jsem uvzoval, ale pojedu drip v kokosu, osvedcil se mi taky prave vice nez expandovany jil. Drip z duvodu nerecirkulace zalivky, casovani lze vyresit podle me skrtici klapkou, aby to mohly ridit dig. hodiny po 1 minute i v mensich kvetinacich. Jeste vyresit kam dat nadrz na roztok a abych se nevytopil, i kdyz nastesti nemam sousedy v baraku krome najemnika. Cus

Old Post 03-04-2017 v 14:32 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 27

Menší Up: Ve skříni už dostalo šanci jenom konopí, jelikož jsem viděl, že se paprikám daří i na oknech a tvoří plody, včetně hydroponích. Opravdu jsou nenáročná.

Kvetoucí a plodící: Jalapeňos, Prairie Fire, Rocoto Yellow. U Bhut Jolokia na květ teprve čekám, nejspíš to souvisí s krátkým dnem, který mají již od mala na okně. Chcete-li kvetoucí a plodící papriky indoor, sviťte 18/6, hnojení ani světelné podmínky nejsou tolik podstatné. Peace

Old Post 13-04-2017 v 09:20 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Hydroponie Jalapeno Numex Pinata Příspěvek č. 28


Key

Naposledy upravil zelenymuz 26-04-2017 v 20:32 PM

Old Post 25-04-2017 v 16:31 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Krasne kyticky mas..

Old Post 25-04-2017 v 16:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 30


Dekuji. Tady jedna momentka z me zahradky za oknem

Old Post 28-06-2017 v 14:12 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 31


Prairie Fire v hlíně. Pálí a chutná skvěle, doporučuji.

Old Post 05-07-2017 v 10:42 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 32

Nemáš aktuálnu fotku papričky v systéme Kratky? Ja to močím v JIDB na EC 0,7 na rozbeh som dal mix na bazalky, ale chcem prejsť na klasickú rastovku 3:2:1 a pridať trochu na Ec, lebo farba listov nie je celkom ok.

Old Post 05-07-2017 v 13:19 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5901950 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív