Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » první sezóna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Yarin
Nový Člen

Karma uživatele Yarin - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 14 

Dotaz první sezóna Příspěvek č. 1

Zdravím sem utu nový, minulý rok sem poprvé zkusil zasadit.. zasadil jsem ve skleníku og kush a znnova bych do toho nešel takovhé ohybání, lámání a plíseň... ale měl sem z ní radost na poprvé si myslim že dobré viz. foto

https://s3.postimg.org/ofgvb0r1f/DSCF4345.jpg

sice to bylo přímo u dvěří a nad ní blyo větrání ale furt to bylo málo.. chtěla pořádnej proud vzduchu...

Proto jsem se rozhodl že tenhle rok zkusim AUTOmaty.. byl mi doporučenej blue mazar od dinafemu... a ještě sem si pořídil semínka chillipapriček.. tak sem si řekl že to zkusím pořádně.. mám takovej nákupní seznam a potřeboval bych ho projet očima zkušených zahradníků.. seznam viz. foto

https://s31.postimg.org/ois9km63f/Bez_n_zvu.jpg

Určitě bych chtěl mít rostlinky předpěstované aby když už bylo teplo je mohl dát rovnou do skleníku tak se chci zeptat jestli dané světlo je ideal nebo jestli to neni zbytečné a nestačilo by nějaké slabší ale co sem koukal tak papričky pod tim něco udělaj a mít v zimě čerstvý bylinky by nebylo špatné ale rád ušetřím .. chtěl bych je mít v 20l květináčích abych je pak mohl ze skleníku přendat do fooliáčku.. který vyrobím přímo pro ně.. aby měli právě dostatek vzduchu... kamarád říkal že je dobré auta mít od začátku v hlíně ve které budou až dokonce.. takže bych je dal naklíčit do vody na 24h a potom bych je vzal a hned vrazil dotoho půdníhho cocomixu s perlitem (rašelinový květníček, může být?) a měl je pod zařívkou ale nevím kdy tak začít aby byli akorát vyrostlí do skleníčku...
Dále by mě taky zajímalo jak s tím guanem, tady jsem četl že 50g na 7l... ale pak sem taky četl že je to dobré až na květ.. já měl v umyslu to smíchat s tím substrátem už od začátku ale někdo zas píše že je to dobrý rozpustit ve vodě a v době kvetu s tim zalejvat.. v tomhle se vubec nevyznám minulý rok sem používal pouze slepičince a kravskej hnuj a v kvetu ještě pk 13-14.. a ještě mi kámoš poradil ten bio bizz + že musim hlídat ph vody



EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=iC8WzNVoFrU
Z tohoto testu sem vydedukoval že čaj je nejlepší... je k tomu vhodnej ten plagron? A nějaký zpusob přípravy...?

Naposledy upravil Yarin 22-02-2017 v 09:22 AM

Old Post 14-02-2017 v 13:57 PM
Yarin je offline   Profil uživatele Yarin   Find more posts by Yarin   Foto galerie člena Yarin   Click here to Send Yarin a Private Message   Add Yarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2004 - první pálka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9848770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív