Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mango Sapphire, Bubba’s Gift, Blue Kush Berry - 2x400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Mango Sapphire, Bubba’s Gift, Blue Kush Berry - 2x400W Příspěvek č. 1





Zdravím všechny growery a growerky.
Po menší přestávce se opět hlásím do služby a rozjíždím další kolo.
Tentokrát jsem si nechal holky rozjet venku pod sluníčkem....no a nebýt čumilů,tak bych je tam i nakonec nechal. Ale nenechám nic náhodě a rozsvítil jsem box.
Ven jsem je dal něco před koncem června.Udělal jsem 2x zástřih a nechal je růst.
Do boxu šli 13.8.
druhý den jsem přepnul na květ, takže dnes je to 6.den 12/12. Dnes jsem se dostal k prostřihání spodků.
Jen tak pro rekapitulaci pod čím vlastně zahradničím

SETUP
Box - 150x80x200cm
Osvětlení - 2x400W - MH a HPS+klasika hobby stínidlo
Vzduch - Ventilátor 125VKO - 185m3/h přítah
Ventilátor TT 150 -405/520 m3/h odtah
Květináče - 3 x 20L


Hnojivo - Plagron
medium - Hlína

Osazenstvo

Mango Sapphire 1x
https://www.humboldtseeds.net/en/bu...mango-sapphire/

Bubba’s Gift 1x
https://www.humboldtseeds.net/en/bu...ds/bubbas-gift/

Blue Kush Berry 1x
https://www.paradise-seeds.com/en/blue-kush-berry


Zatím je to vše. Tak ať to roste

foto
1 - MS
2 - BKB
3 - BG
4 - celek v boxu

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Naposledy upravil Konůpek 19-08-2017 v 20:46 PM

Old Post 19-08-2017 v 13:24 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 2

Caf! Zaujímavu genetiku si si vybral. Chválim pekné a kompaktné stromčeky, čo si vypestoval. Škoda, že si to nenafotil s nejakou mierkou na predstavu veľkosti. Držím palce a budem sledovať!

Old Post 20-08-2017 v 06:07 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 3


Čau odo dík moc, na genetiky jsem taky hodně zvědavý. Přihazuju Ti nějakou měrku
Je to nejmenší z nich (BKB). Zbytek je o cca 5 cm vyšší

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 20-08-2017 v 07:26 AM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

paráda!Myslím, že sa to ešte dobre natiahne v tom boxe a vzhaľadom na tie megakvetináče tam bude veselo. :-)

Old Post 20-08-2017 v 07:58 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

17.den 12/12 Příspěvek č. 5






Ahojte,
Dnes jen ve zkratce. Už se začalo pomalu něco dít
Ty vedra dávají zabrat, ale myslím, že holky to zvládají na jedničku. No musím přiznat, že to trošku odneslo pár listu u vrchu. Nic hrozného, jen trochu pokroucené čepele listů a sem tam spálení od výbojky (takže šla zas výš)
Před pár dny jsem aplikoval postřik proti sviluškám Spidermite Control SmC( čistě bio)
Hnojím každou zálivku Plagron alga bloom a PK 13-14
Ph držím kolem 6,2

Pro dnešek vše a za pár dní jsem tu s novou várkou fotek

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 30-08-2017 v 16:24 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 6

čau tak co jak ti to jede?)) vypadá to pěkně hlavně druhá fotka u posledního příspěvku!jak je máš v boxu poslekládáný? uprostřed nejspiš blue kush berry a na levo? k+

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 06-09-2017 v 11:44 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

24.den 12/12 Příspěvek č. 7






Tě pic,
Po týdnu jsem tu s nějakým updatem. Věci se mají takto. Holky to začaly rozjíždět v květu a s tím mě přišla opět nějaká starost. Nejspíš jsem přelil nebo mám nějakou plíseň. Schytal to jen BG a BKB. Mango Sapphire absolutně nic (takže se přikláním k přelití). Každopádně jsem ty nejvíc napadené listy ostřihal a ten zbytek co tam je, tak půjde nejspíš taky pryč. Celkem mě to docela sere, ale dal jsem se na vojnu, tak musím bojovat. Budu rád za případné postřehy k těm listům. Jinak si myslím, že to celkem šlape.
Ph - kolem 6,2
stále hnojím každou zálivku Bloom a PK 13-14
Teploty jsou kolem 27°C

Rozmístění kytek v boxu - nalevo Bubbas Gift, uprostřed Blue Kush Berry a napravo Mango Sapphire

za týden su tu zas Buďte dobří

foto 3 - Mango Sapphire
foto 4 - Blue Kush Berry
foto 5 - Bubbas Gift

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Naposledy upravil Konůpek 07-09-2017 v 11:07 AM

Old Post 06-09-2017 v 16:17 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

35.den 12/12 Příspěvek č. 8





Ahojte
Začnu s tím, že jsem vůl a trochu jsem toto kolo přepálil. Moje útrapy pokračují. Došel jsem k závěru, že jsem holky překrmil a proto vypadají jak vypadají. Je pravda, že jsem dával dvojnásobné dávky hnojiv. Jediná, která to zvládla je Mango Sapphire. Takže jsem je prolél čistou vodou a počkám co bude dál. Vzhledem k tomu, že Bubbas Giftu a Mango Sapphire mají něco okolo 50 dnů, tak už u vody zůstanou.
Blue Kush Berry snad ještě malou dávku hnojení zvládne.

Upřímně bych si naliskal.
přihazuju pár fotek nezdaru

Zatím vše. Ať se daří a buďte dobří

foto 2 Mango Sapphire
foto 3 Blue Kush Berry
foto 4 Bubbas Gift

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 17-09-2017 v 19:28 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

45.den 12/12 Příspěvek č. 9





Zdravíčko všem.
Po deseti dnech jsem něco málo vyfotil. Všechno už je pouze na vodě a čeká na skosení.
BG a MS odhaduju cca na 50 dní. BKB asi 57 dní.

příště nafotím každou sólo

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 27-09-2017 v 16:44 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8287210 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív