Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » box sestavení nebo kit?rada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fr00st
Nový Člen

Karma uživatele fr00st - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

box sestavení nebo kit?rada Příspěvek č. 1

Zdravím mám dotaz. Rád bych se pustil do indooru.Místo mám.wattaz 250/4OOW co doporučujete pro aktivního huliče.(3-4 denne joint)Chci říct, když už svítit tak trošku větší wattaz.. o elektriku mě nejak nejde,takže u toho bych právě volil 4OOW.. (600 w si myslim ze je promě na začátek zbytečné a čas ukaže. Nechci si řučně sestavovat box,jsem vytíženej do pátku prací na stavbě.. takže sem rád že si odpočnu. Je lepší si koupit kit http://www.e-grow.cz/products/profi...00w-s-ventilaci nebo si koupit box a věci dokoupit popříkladě poprosím kompletní seznam pro můj start. Cena 8000... max do 10.Všem growerum co děkuji za odpoved. Jestli už tady podobné téma existuje omlouvám se,jsem slepon. (můžete klidně poslat PM). Dík.

Old Post 03-02-2017 v 00:59 AM
fr00st je offline   Profil uživatele fr00st   Find more posts by fr00st   Foto galerie člena fr00st   Click here to Send fr00st a Private Message   Add fr00st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Já si ten kit koupil taky.Ne teda ten stejnej ale hodně podobnej.No a zůstal mi jen ten stan.Všechno sem prodal,rozdal a koupil nový.
Ze začátku sem měl hodně radost.Pak to přišlo a byl sem spíš zklamanej.
Jako ono to funguje něco by pod tím určitě vyrostlo.Je to takový já nevím neslaný nemastný.Ten předřadník třeba takovej určitě nechceš..
Ten odtah je málo(mě to nestačilo) takže koupit jinej nebo dokoupit přítah.Ten jeden klipsňák na ofuk nic moc až ti zaroste celá plocha stačit to nebude.
A jestli chceš jet hlínu tak květináče 11l těch 6,5 je na prd.
Já ti teda radím ještě počkat,nějakej peníz ještě našetřit a nakoupit to zvlášť.A nebo si počkej na nějakou nabídku tady z bazaru.Sice je to z druhé ruky,ale zase získáš funkční sestavu za nějakej menší peníz...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 03-02-2017 v 05:35 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 3

Jono set si musis postavit sam...komplety sou staveny aby jsi zjistil ze jento k hovnu a zacal nakupovat dal me stan vysel i z biobizz hnojkama prpste.ue vsim na 20.000 a mam paradni 400w set ale je fakt ze mam homebox ambicient q 10..nej. Kvalota.na trhu.. Regulovanej odtah tqky neni k zahozeni.. Doporucuju prima klimu regulovatelnou s cidlem teploty
. nastavis si 26stupnu a cca pri 28mi tomsepne odtah na max no prpste.parada.. Jimal v zime v rustu jel jen na 30% a ted knkv kvetu kvuli pachaci jede na 50% v lete jinak na plno... Mam tu prima klima 420mh3

.

Old Post 06-02-2017 v 06:14 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 4

Sorry za prekliky.. Sem ted prijel z nocni a sem na telefonu... Jeste bych rad dodal ze z elektromagnetickeho prehradniku sem mel trosku vitr to nechavat doma bez dozoru.. Ted mam prepinatelnej lumatek 250w-400w +sl. A s klidnym srdcem jezdim i nanpar dni pryc ale potrebujes i 2zarovky.

Coz neni problem vemes 250w.Mh na rust a na kvet 400w hps

Old Post 06-02-2017 v 06:18 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Ja jen k tomu predradniku. Mam lumatek 250,400,600 a 660w . Sice stoji bura, ale staci to jedna vybojka kterou si proste stahnes na co potrebujes. Navic to netopi, start je pozvolnej a montaz zvladne i dite.
Navic to ma vyhodu ze nevis jestli 400 nebo 600. Koupis komplet na 400 a zistis ze to to nestaci ,tak musis kupovat predradnik i svetlo. Takhle koupis vse 600w a je na tobe co pouzijes.

Old Post 07-02-2017 v 11:37 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4006330 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív