Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x THC Bomb a 4x Liberty Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17


Nové vybavení dorazilo(krom výbojky tu sem dostal od známého jako dar) no a to staré(digitální předřadník Lumatek se čtyřpolohovou regulací 250W, nové i použité růstové a květové výbojky, ProBox 60x60x160cm) bude k dispozici na Growbazaru

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 23-02-2017 v 23:33 PM

Old Post 23-02-2017 v 12:50 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 18

Zdárek,
Máš to pěkné, o THC Bomb jsem dosud neslyšel, tak jsem zvědavý jak bude vypadat :-). Mám na tebe dotaz ohledne Technoline MA10001, jak jsi s tímto produktem spokojený? Jak dlouho ho máš a jak je kvalitně spracovaný? Dlouho vymýšlím že bych si něco takového sestrojil sám, třeba z arduina, ale ta práce.. Těch čidel co na to jde napojit :-), snad ještě nějaký přibudou, jako kontrola kvality ovzduší vč. CO2, nebo vlhkost půdy :-), no něco pro mě (jsem taková hračička na tohle :-).. Můžeš mi prosím hodit recenzi před tím něž si to pořídím taky? :-D
Děkuji a ať se ti daří ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 24-02-2017 v 16:57 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 19






Takže dnes proběhla výměna 250W předřadníku za 400W, výbojky na Philips SON-T AGRO, kytky přesazeny do 11l květníků a pohnojeno HESI hnojkama.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 24-02-2017 v 21:21 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 20





Ještě pár dnů růst a přepínám

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 27-02-2017 v 17:01 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 21



Zdravím přátelé co mne sledují.

Takže přepnuto,proběhla výměna výbojky za GIB Lighting Flower Spectre HPS XTreme Output 400W a výměna ofuků za Ventilátor s klipsnou Monkey Fan, průměr 15cm, 2 rychlosti.

Kytičky krásně rostou a mají se ke světu jak se sluší a patří.
Bohužel nastala komplikace a box se musel stěhovat. Stěhování proběhlo v poklidu nicméně jeden velký problém nastal ve chvíly kdy jsem box u mne doma v ložnici zapojil. V noci i když box spíná 10-22hod bych se prostě nevyspal. Již dva dny spím v obýváku takže co teď? K někomu jinému box dát kam nemám a v bytě volnou místnost jen na něj také ne no takže jsme se zamyslel a nápad byl na světe. V ložnici si vystavím kumbálek. No takže jsem dnes zajel do OBI nakoupil pár profilů CW a UD,uniflot a vše co je potřeba a zítra se pouštím do projektu: KUMBÁLEK a uvidíme. nevíte někdo jestli je toto na stavební povolení udělat si kumbálek š110x h125x v225cm . Né že bych to nějak řešil ale pro zajímavost No a tady přikládám náčrt mé ložnice a jak to bude vypadat zhruba

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 05-03-2017 v 22:34 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 22

je to vestavna skrin ze sadrose. nedelas ani zasah do stavebni konszrukce. myslim, ze stavebni povoleni nepotrebujes. mozna od domaciho, jestlu jsi v najmu.

Old Post 06-03-2017 v 17:07 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 23




Takže po dvou dnech ( 1.den obíhání materiálu , 2.den staba) hotová hrubá stavba a teď už jen čekám až bude mít kamarád čas abychom dojeli do stavebnin pro SDK desky. Dovnitř přijdou RBI(vlhku odolné) a zvenku klasika. Natřít a vymalovat pokoj a je to

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 08-03-2017 v 00:10 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 24

Caf!
Paráda!
K detailom montáže: - tie zvislé profili by nemali byť priskrutkované k tým vodorovným, ale iba vložené a mala by tam byť cca 1,5 cm medzera na pohyb, nemá to byť na doraz. Taktiež potom SDK dosky sa nemajú hore a dole skrutkovať k profilom , lebo to nebude môcť dilatovať. Ak to bude napevno zoskrutkované, tak sa bude kročajový pohyb prenášať do konštrukcie, SDK dosky budú v sádrovaných spojoch praskať. Ďalej sa ešte prejaví aj rôzna tepelná rozťažnosť materiálov pukaním v spojoch a hluku. Do konštrukcie by som použil keramickú vatu s parozábranou smerom do boxu. Bude to lepšie izolovať hluk z boxu. SDK nedávaj hore a dole nadoraz. Dole pri montáži SDK podlož nejakú lištu, aby tam zostala tenká medzera, nesmie sa to dotýkať podlahy a ani stropu. Dole sa to prekryje parketovou listou npr a hore pretiahne trvalo pružným akrylovým, alebo silikonovým spojom. Pri opláštení oboch strán sa protilahlé vodorovné SDK spoje nesmú križovať, ale sa musia striedať. Medzi murivom a profilom má byť oddelovacia molitanová izolačná páska, aby sa neprenášal hluk doskami do zvislých konštrukcii - efekt reproduktora :-) Treba tam poriešiť poriadny odťah, aby sa to dobre vetralo. Taká hrubá tepelná izolácia bude super v zime, keď v okolí boxu bude chladnejšie.
Nakoľko máš už konštrukciu spravenú a vloženú izoláciu, tak navrhujem aspoň odstrániť tie vrchné a spodne skrutky, čo teraz napevno spájajú vodorovné a zvislé profily.

Naposledy upravil odo 08-03-2017 v 06:35 AM

Old Post 08-03-2017 v 06:22 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 25

Odo. To cos psal je teorie, praxe byva vetsinou trochu jina , klidne to muze byt prichiceny k UD profilu kdyz je pod nim dilatacka ,ale navic stavi box takze nemyslim ze ho zajima technologickej postup SDK . Jen dodam ze kdyz si to kolega stavel, mohl udelat vetsi vstup a dvere primo z sdk at je prostor. . Kazdopadne sleduju a sem zvedav jak bude vypadat thc bomb . Drzim pesti

Old Post 08-03-2017 v 07:18 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 26




Odo: jsem rád ,že se líbí. Technologický postup jsem nastudoval,ale jak psal Bitir realita je jiná 😂 a využití též 😉

Jinak tedy dnes osádrokartonováno, zatmeleno, navrtané háky na stínítko,pacháč a teploměr 😁 no a mám připraveno na zitřejší broušení a následné malování bílou barvou. Pak jen dodělat uchycení předřadníku a ventilátoru(na zeď) tak mne napadá nějaký nápad na uchycení ofuků? 😕 v boxu trubky ale tu nic 😂 za nápady díky předem . Nooo a zítra by mělo být hotovo 😜

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 09-03-2017 v 00:04 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 27

Kup si hmozdinky do sdk a dej si ofuk kam potrebujes ,nebo ho zaves nekam. Vecer ti muzu vyfotit jak to mam udelany v boxu.

Old Post 09-03-2017 v 07:34 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 28

Yes... Hmoždinky do SDK mám a problém vyřešen díky

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 09-03-2017 v 13:07 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 29

Hm...nechcem buzerovať, ale tie rohy pri dverách Ti budú nabeton praskať...ostatné zistíš zajazdy. Inak fajn kumbálik!

Old Post 09-03-2017 v 18:45 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30


Ano ,chyb tam ma jak much ,o tom zadna . Ale hlavni je ze funkci to plni a estetika se da nejak zamaskovat pokud je to na ocich. I kdyby tam mel dat nejaky retro obrazy ,nebo tapetu. Hlavni je ze ma radost . Pridavam fotku toho ofuku , jde to i na ten otaceci ofuk na klid .

Old Post 09-03-2017 v 19:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 31


Takže dnes doděláná podlaha, vyřízlé díry na přítah a odtah,zbroušeno a vymalováno zevnitř a venku bílým Remalem.
Zítra dodělat jen pár drobností jako větrací mřížky usadit,namontovat na zeď venťák,předřadník a uvidíme. Jinak CD a UD nejsou sešroubované. To bylo jen při vyplňování konstrukce 70mm polyšem ,neboť CD a UD 75mm mají,ale je tam jaká si lišta z obou stran na tom profilu přes které bylo nutno polystyren procpat. Takže aby se konstrukce nehýbala když jsem to do ní cpal tak sem si to chytl k sobě a následně šrouby demontoval jinak výstužné profily jsou o 1cm menší jak konstrukční. Pakliže jsi Odo soudil dle fotky tak ten profil je rohový jakoby by byl na zdi takže konstrukční A nevím jak to myslíš s rohama ve dveřích..
Jsou o 1mm na každé straně menší takže se nedotýkají konstrukčních sádrošů. Dveře nejsou těsnící za nima bude utěsňovat a odhlučňovat box 70mm polystyren zítra hodim finální foto. Jinak desky jsou schválně zatmeleny tak jak jsou,proto abych poznal kde byly spojovány,kdyby náhodou byla nutná demontáž(jsem v nájmu a majitele jsem samozdřejmě neobeznámil s mým záměrem... naštěstí žije v Německu s rodinou.. ) nikdy člověk neví. No a jinak samozřejmě chyby jsou to je jasná věc taky aby kuchař postavil něco takového bez chyby,ale myslím že na první stavbu něčeho takového v životě to ujde ne a navíc jsem si to skočil postavit od plotny jak sem psal jsem kuchař No jinak rozměry mého nového boxu jsou: 99x115x248cm. Celkové náklady vyšly na cca na 3500Kč. No a zítra finálka a večer nahodím foto rozsvíceného boxu zatím čágo kolegové

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 10-03-2017 v 02:23 AM

Old Post 10-03-2017 v 01:10 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 32

Priste si rozhaz profy, zaklop si vnitrni stranu sdk ,nacpi tam polistyren a zaklop z venku. No kazdopadne ucel to plni ,takze je to celke jedno , ty lraskliny sou jen vlasecnicovy ,nic co by melo nejak extrémně vadit a kdyby prece jen, tak se to da na klid pretahnout cely do lepidla a sitky a udelat omitku. Ale k veci , ze vnitr si udelej nejakou zabranu ,at ti tesni ty dvirka pokid to uz nemas vyreseny. Takhle ti bude svitit celou dobu dikra kolem dvirek

Old Post 10-03-2017 v 07:32 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6948940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív