Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x THC Bomb a 4x Liberty Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Obecné 9x 11l - 5x THC Bomb(Bomb Seeds) a 4x Liberty Haze(Barneys Farm) 400W Příspěvek č. 1





Zdravím místní komunitu Groweru.

Již po několika letech úspěšného pěstění jsem se rozhodl,také se jednou podělit o můj pěst
Box mám normálně v bytě jen máme dvoupatrový byt takže jsem box umístil na míru pod schody a zamaskoval závěsem kdyby náhodou někdy někdo(dole máme jen ložnici).

Setup:
Dark Street 90x90x170cm
Adjust-a-wing Defender Small
Svítím výbojkou Sylvania 250W na růstu pak na květ PHILIPS MASTER SON-T PIA AGRO 400W
O elektriku se stará předřadník LUMATEK 250W, 230V SE ČTYŘPOLOHOVOU REGULACÍ na růstu a na květu NTS digi 400W se čtyřpolohovu regulací-na další kolo bude jen tento,pořizoval jsme ho v průběhu tohoto kola
Odtah-PRIMA KLIMA MES II - 220/400 m3/h
Pachový filtr CAN lite 425m3/hod
2m combiflex
1,5m sonoflex
Aktivní přítah ventilátor do potrubí 125 VKO1
Cirgulaci vzduchu obstarává ventilátor 2x CORNWALL 15cm
Teplotu mi zobrazuje lan wifi teploměr/vlhkoměr Technoline MA10001 set(k tomu dokoupen vlkoměr MA10200)
Vlhkost má na starost zvlhčovač Neptune Kit M1 s plovákem
PH a EC měřím digitálními metry
Wifi kamera Konig pro online sledování aktuálního dění v boxu + záznam na 16GB microSD kartu

Médium: Plagron grow mix - sazeničky
Biobizz lightmix - při přesazení do 11l

Hnojiva : HEESI SOIL

GROTEK Final Flush Straw
CO2 TABLETY

Osazenstvo: 4x THC Bomb (Bomb seeds) a 4x Liberty Haze (Barney´s farm) 1x White Widow (growshop seeds dosazena do obsazení plného počtu 9ks do boxu neboť 1 THC Bomb byl hybridní

Květináče: 9x 11l

Setup na sušení
Probox 60x60x160cm
TT 125-220/280m3/hod
Pachový filtr PrimaKlima 360m3/hod

Tak to je něco pro začátek Nějaké to foto přidám večer. jinak rostlinky jsou již cca týden v růstu od vyklíčení a mají tak 5 cm. Předřadník to žene zatím jen na 150W a odtah jede cca na 30%

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 02-03-2017 v 20:24 PM

Old Post 29-01-2017 v 18:06 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 2

Nazdar. Veľmi pekné a silné odrody si si vybral. THC Bomb ti dokvitne možno trocha skôr, ale pohoda. Sledujeme a nech to rastie. S pozdravom shivasambhu.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 29-01-2017 v 18:37 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Budu sledovat. THC bomb mám nachystanou na out akorát AF tak si zvědavej.
Shivasambhu- ty máš s touhle bankou a jejíma modelama zkušenosti??Nahoď info, klidně pm. Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-01-2017 v 21:09 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4



A nějaké foto vnitřku také

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-01-2017 v 21:43 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Budu sledovat. THC bomb mám nachystanou na out akorát AF tak si zvědavej.
Shivasambhu- ty máš s touhle bankou a jejíma modelama zkušenosti??Nahoď info, klidně pm. Díky
Zdárek


Ahoj. Vůbec nemám zkušenost s touto bankou. Čistě náhodou jsem na ně narazil a zaujal mne udávaný obsah THC až 25% (při ideálních podmínkách) . Vzhledem k tomu že na canmafestu byli a měli 50% sale tak sem to zkusil

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-01-2017 v 21:49 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od shivasambhu
Nazdar. Veľmi pekné a silné odrody si si vybral. THC Bomb ti dokvitne možno trocha skôr, ale pohoda. Sledujeme a nech to rastie. S pozdravom shivasambhu.


Čago. Jo jo snažil jsem se volit dva podobně silné strainy. Co se týče dokvetení THC Bomb počítám s tím neboť i udávaná doba květu je asi (nevím teď přesně) o týden rozdílná takže jsem to bral v potaz ihned,ale nevadí mám samostatný box na sušení takže Liberty Haze může vklidu dokvétat zatímco THC Bomb se bude sušit

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-01-2017 v 21:53 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od strejda.losos


Ahoj. Vůbec nemám zkušenost s touto bankou. Čistě náhodou jsem na ně narazil a zaujal mne udávaný obsah THC až 25% (při ideálních podmínkách) . Vzhledem k tomu že na canmafestu byli a měli 50% sale tak sem to zkusil


Zdravím
Můj dotaz byl na člena Shivasambhu.U jeho příspěvku mi přišlo že nějakou tu zkušenost má...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 30-01-2017 v 05:26 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna


Zdravím
Můj dotaz byl na člena Shivasambhu.U jeho příspěvku mi přišlo že nějakou tu zkušenost má...
Zdárek


Ááááá chybička se vloudila,nevadí stane se

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 30-01-2017 v 12:07 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

Teplotu udržuji na 26°C max. ,ale spíš se udržuje na 25°C vlhkost 50-70%

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 30-01-2017 v 17:58 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 10



Takže zatím takto foto zase přidám nějaké za pár dnů

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 30-01-2017 v 21:54 PM

Old Post 30-01-2017 v 18:18 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 11



Kdyby někoho zajímalo tak obrázek č.1 takto vypadá aplikace na sledování stavu teploty a vlhkosti(mám dva senzory) proto dva stavy jinak to dělá záznam každých 7minut a obrázek č.2 aplikace na online sledování a záznam natáčím nonstop na 32GB kartu

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 31-01-2017 v 20:11 PM

Old Post 31-01-2017 v 16:53 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 12





Dnes je to cca týden a půl co jsou kytičky dané z matkárny z pod zářivky Philips TL-D 18W pod MH co jede na 150W

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 02-02-2017 v 18:07 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 13



Setkal jste se někdo s tímto již? WTF?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 05-02-2017 v 17:27 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 14




Jinak zbytek jede jak se sluší a patří :p

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 05-02-2017 v 17:28 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 15



Rosteme a rosteme až na ten hybrid od Bomb seeds THC Bomb

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 14-02-2017 v 12:33 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16



Zdravíčko všem kdo sledují

Zase jsme o kousel povyrostly.
Kytičky mají cca 15cm takže zítra přesazuji do 11l a + - za týden přepínám. Dnes zastřiženy FIM technikou. Jinak jedena THC Bomb byla hybrid jakási... takže šla do koše (nicméně psal jsem do Bomb seeds a ti nezaháleli s kompenzací... ) a přibili 2ks White Widow a uvidíme která z nich bude vitálnější Zítra mi dorazí NTS digi 400W a nové hnojky. Nově přecházím komplet z Plagronu na HESI. Co se týče pěstebního klimatu,tak teplota se drží na 24-26°C a vlhkost 40-65%. Předřadník jede na 175W po přesazení zitřejším nechám ještě den na 175W a den na to přepnu na 250W nooo tak to je zas něco málo z mojí zahrádky

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 22-02-2017 v 21:58 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6505890 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív