Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x Mix seeds , 660W , Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 17

Nft grow tank, vyrezes si der kolik potrebujes a krasne to sedi do boxu. Ebb taky neni spatny,ale prijde mi to slozitejsi a pracnejsi . Aero na sog bych volil dutchpot 1m2 a to diky vyuzite plose 1m2 a vysokym poctu rostlin na sog . Nevyhoda ze je to 3x drazsi nez nft grow tank1m2

Old Post 14-02-2017 v 10:16 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 18

za mne ti muzu doporucit NFT, kdyz si uhlidas pH a EC, tak to jede v NFT krasne.....jo a cim vetsi nadrz na roztok, tim mensi vykyvy, pokud budes mit pekny rezy a dobre prokorenely RW kostky, tak se kytiz krasne chytnou a za 12-14 dni muzes prepinat, je to fofr v NFT, ale dulezity je mit zdravy/vitalni rezy s vitalnima korenam, obcas se mi stavalo, ze kdyz nebyly ty rezy uplne best, tak se nechytly a nebo spatne, ale to je snad jedina nevyhoda NFT a jeste, ze kytky nemuzes presouvat.....

Old Post 14-02-2017 v 10:23 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

Kazmir, uplne idealni je ty rozky hodit do velke rw kostky pod ledky, maji mensi sok a lip si zvykaji na nft . Pravda tohle je docela nevyhoda ,ale na sog se da prepnout i za 3 dny pokud vidis ze koreny krasne jednou , tak do 2 tydnu je mas v kafasu. Ale taky se priklanim ze pokud jsou problemy s rizkama v nft i za idealnich podminek ,tak sou spatny rezy, nebo matkar. Pokud je to dobrej vitalni rez, tak ty koreny proste musi valit .

Old Post 14-02-2017 v 10:36 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelyen
Nový Člen

Karma uživatele zelyen - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 20

Díky za rady borci objednávám NTF-ko na dalsi kolo, moc ste mi pomohli

Old Post 14-02-2017 v 11:06 AM
zelyen je offline   Profil uživatele zelyen   Find more posts by zelyen   Foto galerie člena zelyen   Click here to Send zelyen a Private Message   Add zelyen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 21






Zdravím , sem tu dnes s updatem (po 3 .týdnech )

Konečne se mi podařilo zprovoznit EC / PH metr , takže sem si zmeřil vodu kolik mi teče
EC : okolo 0.7 (tech jednotek)
PH : 7.3 .... :/

Teploty v boxu :
Den : Od 24-27 max
Noc : pruměrně to nejde pod 14 , ale jak byla jednu noc vetsi kosa měl sem tam i 8 :/ ....
Vlhkost 50-60 %

Holkám sem upravil zálivku na EC 1.2 a PH 5.9 ... zalívám ručně kokos michanej s perlitem 50/50 ...

Kytí maji od 30 - 45 cm , nemám přepnout už zachvili ? (výška boxu 200 , - světlo s odrazem + ( - ) minimální vzdálenost ) , nepocitám květináče , výška světla od vrchů od 42 cm (nejvyšši vrch) po 60 cm (nejmensi kytka) ...
Neuhlídal sem si to ( ani sem moc nechtěl ) , spis sem ostřihal spodní vyhonky a světlo vytáhl , tak se mi to vytáhně to nějaké přimeřené rovinny , prostor uz začínám mít vyplněnej .

Naposledy upravil MaLdeSs 16-02-2017 v 07:54 AM

Old Post 16-02-2017 v 07:36 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 22


dalši

ten critical + 2.0 (ten uprostred ) , je prostě mrzák , známymu sem dal seminko a má to samy

Old Post 16-02-2017 v 07:42 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 23

Prosím , potreboval bych poradit , nejvyšši mají už přes 40 cm (30L kvetináče taky) ... Nemám to už přepnout ? nejmenší mají přes 30 ....

Old Post 18-02-2017 v 08:28 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 24

Čau jasný přepinej prostor máš pěkně zaplněnej a máš tam odrůdy co se budou dost tahat.

Old Post 18-02-2017 v 09:29 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 25

Caf! NA úvod si použil Jiffi. To boli rašelinové, alebo kokosové? Si to nejak pufroval, alebo si tam rovno vrazil semená a zalial?
Včera som skúšal cocosové Jiffi a vytieklo z toho Ec 4

Old Post 18-02-2017 v 20:48 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od odo
Caf! NA úvod si použil Jiffi. To boli rašelinové, alebo kokosové? Si to nejak pufroval, alebo si tam rovno vrazil semená a zalial?
Včera som skúšal cocosové Jiffi a vytieklo z toho Ec 4


Cauvec , zajímava otazka , vypada to na kokosovy jiffiny .... nepurfoval , semínka sem prve dal na 24 h do vody , potom mezi vodou nasakly vaty , a jak mi to mezi nima vykličilo , teprve pak sem to dal do jiffy , kterou sem nechal nasaknout vodou obyč .... EC ani ph sem tehdy neresil ... doufam ze sem pomohl

Old Post 19-02-2017 v 17:38 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 27






Dnes přepnuto na 12/12
Foto

Old Post 20-02-2017 v 10:17 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 28



Teplota : den max 28
Noc min :13
Vlhkost : 40- 50 %

Dneska dostali poslední růstovou zálivku , EC : 1.2 , PH 6

Nějaký rady , připomínky ? Krom te teploty v noci ...

Old Post 20-02-2017 v 10:19 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 29

no určitě bych dával ještě chvíli růstovou, po přepnutí rostou nejvíc ...EC ti neporadim tydle hnojky neznám, ale řídil bych se tabulkou a případně dle kytek přidal nebo ubral...zatim jim nic nechybí to vypadá......

Old Post 20-02-2017 v 10:28 AM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Trichome
no určitě bych dával ještě chvíli růstovou, po přepnutí rostou nejvíc ...EC ti neporadim tydle hnojky neznám, ale řídil bych se tabulkou a případně dle kytek přidal nebo ubral...zatim jim nic nechybí to vypadá......


Do kokosu se lije hnojka pokaždý a vím že jeste chvili se tahat budou , tento týden dam jeste rustoku a pristi týden uz budu ubirat a precházet na plnou kvetovou dávku , s plnou květotou zapnu svetlo na 660 W , tabulkou se nedá moc ridit , co se týče EC abych se dostal na 1.2 musím lit skoro 150% koncetraci ( tzn 50 ml na 10 L a já dávám cca 70-80 ml ) ... holkám to zatím nevadí ....

Hesi hnojiva muzu jen doporucit mám PH 7.5-7.6 odstáte vody a kdyz dám normální davku hnojiv stáhne mi to na 6.8 takze do hlíny hnojky uplně ideal bych rekl ....

Old Post 20-02-2017 v 10:36 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 31

jo vim že se hnojí coco pokaždý, pochopil jsem z toho příspěvku výše že dostali naposled růstovku a pak už budeš lejt květ...takhle je to v pohodě jak píšeš teď :-)hmm to je zajímavý ta koncentrace a to 1.2 je ještě celkem nízko já jedu hydro a při týhle velikosti už jim dávám i o něco více...taky záleží na Ec zdrojovky že jo já mám 0.6..no ty koukám ještě víc ....

Old Post 20-02-2017 v 10:45 AM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Trichome
jo vim že se hnojí coco pokaždý, pochopil jsem z toho příspěvku výše že dostali naposled růstovku a pak už budeš lejt květ...takhle je to v pohodě jak píšeš teď :-)hmm to je zajímavý ta koncentrace a to 1.2 je ještě celkem nízko já jedu hydro a při týhle velikosti už jim dávám i o něco více...taky záleží na Ec zdrojovky že jo já mám 0.6..no ty koukám ještě víc ....


heh to nemelo byt myslený že definitivně prepímán a uz nedostanout růst , jen ze naposled dostaly plnou ( možná preplnenou ) davku rustovky ...
Hej asi zalezi i na koncetraci hnojiv , ponevac kdyz necham zdrojovku odstat mam tam taky nějak tak EC 0.6-0.7 .... To je jasný že v hydru muzes mít vic neusazují se ti soli jak nám co jedem květináče .... přistí kolo pojedu NTF seru na to zaliváni uz me to nebaví

Old Post 20-02-2017 v 10:59 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0366620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív