Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x Mix seeds , 660W , Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Pohodička 8x Mix seeds , 660W , Coco // CLOSE Příspěvek č. 1




Zdravím komunito

Chci se s vama podělit u můj další grow , aby ste mi mohli poradit HOPE U ENJOY

Takže posádka je mix ze semínek

1x White Walker Kush (DNA)
1x La Confidental (DNA) // Hermáč , věnován známému
1x Ak Kush Express (Kalashnikov)
1x Kalashnikov Express (kalashnikov)
1x Critical + 2.0 (Dinafem)
1x Afghan Kush (World Of Seeds)
1x Amnesia (World Of Seeds)
1x Ak-49 (Vision)
1x Big Bud (Vision)

Květníky : 12-30 L

Setup :

Box : 120x150x200 , podoma udělanej z trámů , strany vyplněny 50-kou polišem, vnitřní stěny vybaleny Orca Grow Folií

Světlo : Růst - 600 W MH (NTS) , Květ - 600 W HPS (Gibka pure bloom , udavá 92 K lůmenů . což by mělo dát s elektromagnetickým předřadníkem (+10% boost) cca 101 K lumenů )
Stínítko : A-Wing Medium Avanger

Ventilace : Odtah 160 RT NTS 0-530m3/h , přítah 125 RT NTS 0-280m3/h , mám rezervy , skrz léto
momentalně mi jede jen klipsnák na ofuk 15 Ø , v rezervě mám 40 Ø , ten zas snižuje teplotu moc rychle a zbytečně často mi jede přimotop

Hnojiva : Hesi Coco sada + Ata Bloombastic + Plagron Vita race


Nějaký hodnoty co sem zatím naměřil

Teplota den : do 26°C (max)
Teplota noc : do 18°C (min)

Vlhkost 40 % , vyřeším zvlhčovačkou .

EC , PH měřáky se zatím nekonají , takže voda default z kohoutku.

Momentálně mám holky v propagátoru , v kelímcích , 1.1.17 mi vylezli kličky , dnes cca 4 týden v růstu pod 150 W CFL , první týden sem cekal nez kličky vylezou z jiffy , dalsi tyden nez budou mít pořádnej základ a poslední 2 týdny pomalu zvysuju davku hnojiv , zacal sem na ctvrtecních davkach . Vlhkost mají 55-85 % , teploty den max 26°C , noc min 17 °C .

Jakýkoli dotazy , připomínky jsou vítany.

Up. :

Teplota přes den byla do 23 °C , za chvili dodám teplotu která byla v noci .

Fota , Uprostred Critical + 2.0 , pokud to někdo uvidí a zkusí mi poradit čím to může být ze je to takovej "žebrák" , ale vsecko jsem dělal uplně stejně se vsema kytkama , uvidíme co to uděla za pár dnů od přesazení , zatím si myslím že proste zgarb semínko ... uvidím az mi k tomu někdo něco rekne , dík za rady

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Naposledy upravil MaLdeSs 01-06-2017 v 10:02 AM

Old Post 27-01-2017 v 08:22 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Jsem zvědav, jak to povali. Drzim palce. Jen budeš mít asi trochu honičku aby si to udržel přibližně ve stejne výšce. Treba Amnesii bych tam vubec nedával. No nic..uvidíme alespoň , jak si zkusenej :-D každopádně budu sledovat. Ještě jednou good luck ;-)

Thomas V.

Old Post 27-01-2017 v 12:52 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Ahoj. Jsem zvědav, jak to povali. Drzim palce. Jen budeš mít asi trochu honičku aby si to udržel přibližně ve stejne výšce. Treba Amnesii bych tam vubec nedával. No nic..uvidíme alespoň , jak si zkusenej :-D každopádně budu sledovat. Ještě jednou good luck ;-)


Cus a díky ,
zkušenosti , víc jak jeden pár kol inn sem uz dělal ... někde sem kdysi četl že zasadit 20 klonů a cekat az to vykvete není ani moc o zkusenostech , takze sem se rozhodl ze vyzvu sám sebe a otestuju se . Foto už brzy

Old Post 27-01-2017 v 14:45 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4






Update .

1. Problém , teplota mi klesla v noci pod 10°C (8.8°C) , přikouřil jsem přimotopu , snad to bude ok
Teplota přes den nepřesáhla 27 °C

vlhkost mezi 60%-80% , v noci padne vlhkost na 40 %

Hnojím plnou dávkou TNT complex , ale budu muset ubrat , žloutnout mi listy

Nějaký foto , kdyby někdo mohl poradit co dělám špatně s criticalem + 2.0 (ten uprostřed) .... Lampa od vrchů 30-45 cm , v závislosti na velikosti květináču

Dík za rady

Old Post 29-01-2017 v 12:29 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 5

mozna vysoky PH, ta uprostred podle mne jevi mirny nedostatek zeleza, mlady vyhony zbarveny do zluta smerem od rapiku... ty meraky by se ti hodily, ale mer to aspon kapickama, na kokos to staci....

Old Post 30-01-2017 v 11:04 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Kazimír
mozna vysoky PH, ta uprostred podle mne jevi mirny nedostatek zeleza, mlady vyhony zbarveny do zluta smerem od rapiku... ty meraky by se ti hodily, ale mer to aspon kapickama, na kokos to staci....


Dík za radu , chci se tedy zeptat , kdyby jsi měl poradit jestli tužkovej / kapesní nebo na stálo měřák PH / EC kombo , co by jsi doporucil ?

Old Post 31-01-2017 v 11:02 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od MaLdeSs


Dík za radu , chci se tedy zeptat , kdyby jsi měl poradit jestli tužkovej / kapesní nebo na stálo měřák PH / EC kombo , co by jsi doporucil ?


Poradí mi vůbec někdo s výberem EC/PH combo metru ? chci 2v1 , jen nevim furt jestli ten tuzkovej nebo normalní co meri furt ? Díky za rady , pokud se někdo ozve

Old Post 03-02-2017 v 09:39 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

Ja mam oboje od essential meri celkem v pohode.
Asi by byl lepsi nejakej s dvostupnovou kabllibraci ,ale me to staci i na hydro . Podle me pokid nejedes mejaky bomby ,tak je investice do kombinovanyho s tds zbytecna. Ale pokud na tom trvas tak sem videl dobr recenze na znacku hanna a pak ma Milwaukee presnej typ uz nevim, ale pokid za nej chces dat 11 tacu tak budis . Kamos ma stary kombo a stejne ho nepouziva a jede ph essential a ec Milwaukee, oba prenosny metry .

Old Post 03-02-2017 v 09:54 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Pak bych toho zakrslika videl spis na deficit zinku, zy zilky sou zazloutly ,rapiky listu jak jehle a nechce to rust do vysky. A celkove mi prijde ze jim je docela zima. Prez noc aspon 16 stupnu ,ale 19 by bylo lepsi. Ja odjel kolo na 14 v noci a slo to . Jen se sidis na potenci te kytky.

Old Post 03-02-2017 v 09:58 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 10

Zdarec díky za rychlý reakce ...
Teploty
den : max 26-28 ( jak kdy )
noc : Klesá na 12 , primotop sem teda prepnul z 1250 W na 2000 W , zvedl termostat , tak uvidíme
Vlhkost mezi 60-85 %

Zima jim je , listy pomalu ale jistě fialový ( stonky listů), uvidíme o víkendu se do toho vrhnu nastavím poradne primotop , mam to ted první týden a nebyl cas si tu skrin pustit zkusebně , takze tedka to vychytavám . Zítra nahodím foto , i kdyz dělam spousty chyb , holky valí nadherně
Mam Hesi Coco a AH 1.2.3 , pouzivám jen od Hesi zatím TNT . Tak mě napadá neni v AH 3. obsazenej zinek ? že bych pridal k tomu HEsi , jen nevim jestli to muzu ... dík za pripominky / rady

Old Post 03-02-2017 v 10:12 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

To nevim, ah ani hesi sem nikdy nejel, od hesi mam jen kvetovej boost a emzymes. Tak nevim, ale tyto nedostatky se resi primo tim co tomu chybi ,nalejes tam vic 3 . Ale tom padem i vic vsech slozek co to obsahuje a muze ti to uase blokovat prisun. .
Osobne bych to proplachnul, trochu pohnojil tom co mas a koupil bych nelde doplnek zeleza ,zinku a magnezia.
Ja teplotu resim tak ze proste hodim odtah do cimry ,mam to pusteny 24 hodin i s ofukem . Nestihal sem to vytapet ani na 2 kw topeni. Ale na kvetu uz to mam hozeny ven ,ted sou teploty celkem unosny.

Old Post 03-02-2017 v 10:19 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Bitir
To nevim, ah ani hesi sem nikdy nejel, od hesi mam jen kvetovej boost a emzymes. Tak nevim, ale tyto nedostatky se resi primo tim co tomu chybi ,nalejes tam vic 3 . Ale tom padem i vic vsech slozek co to obsahuje a muze ti to uase blokovat prisun. .
Osobne bych to proplachnul, trochu pohnojil tom co mas a koupil bych nelde doplnek zeleza ,zinku a magnezia.
Ja teplotu resim tak ze proste hodim odtah do cimry ,mam to pusteny 24 hodin i s ofukem . Nestihal sem to vytapet ani na 2 kw topeni. Ale na kvetu uz to mam hozeny ven ,ted sou teploty celkem unosny.


Mohl bys něco doporucit na ty latky cos vypsal ? Pokud nevis nevadi mrknu na google , jen jestli nemas něco odzkousenyho co funguje .
K te teplotě , pritah i odhat musim mít vyplej jinak by byla kosa , jede mi jen ofuk a primotop...
Dnes mi dojde BigDrippa zavlazovací system , takze po praci to dnes proliju vodou a zítra rano dam ty hnojky.
Po víkendu mi dojde i EC s PH metrem , objednal sem nakonec nějakej plonkovní neznačkovej na tohle kolo , pristi kolo bude EBB & GROW , tak poridím jestli bude potreba lepsi .

Díky za rady i že to sleduje te potom mě to bavi o něco víc

Old Post 03-02-2017 v 10:44 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

To nevim ,mozna se to zpravi tema hnojkama, mebo sou nejaky zivny tablety, ja mel problem jen s mg .

Old Post 03-02-2017 v 11:08 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Bitir
To nevim ,mozna se to zpravi tema hnojkama, mebo sou nejaky zivny tablety, ja mel problem jen s mg .


Tak , cetl jsem složení mých hnojiv a sou tam stopy prvků jakych jsi psal + dalši ... takze to uz musí byt jedine vysoký ph a tím padem ty latky se kytkám nedostanou ... Cekam na PH / EC metr , dojde pristí týden , takze jak budu mít , budu vědět na cem su ...

Old Post 03-02-2017 v 19:36 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15

Pred chvili sem se dival na emzimy od hesi a maj tam taky zakladni ziviny . i ten kvetovej booster, ec to zveda minimalne a je to spis takovej dzus s doplnkovyma prvkama. Kamos to jede uz nejakej patek a kytkam to rozhodne nevadi. Ono je jesze dost mozny ze jde o gemetickou vadu. Ja sem mel cca na peti kytkach special queen pomackany listy a vypadalo to jak bramborovej list . ted uz je to celkem na pohodu,ale jsou mensi.
Uvidis az s ph a ec.

Old Post 03-02-2017 v 20:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

POMOOOOOC !! Příspěvek č. 16

Zdravim lidi , omlouvám se že nedávám fotky , ale přide mi zbytecny , kdyz to jenom roste ... je to nuda , zewl .... ale dnes k veceru vam nahodím par fotek aby ste viděli jak se mi to za 2 tydny vytahlo ...

Ale to není pointa tohohle prispěvku , potrebuju od vás radu ....

Chci si na pristí kolo poridit hydro , ale furt nevím jakej system , hydro chci jet jen na TOP-y (30-35 prcků oholenych jen na vrchy ) .... proto vas chci poprosit ti co maji zkusenosti s hydrama , piste mi prosím vase nazory na vase systemy , momentalně se rozhoduju mezi EBB a NTF , bubble urco ne a aero si nejsu jistej vubec .... taktze poprosím o nazory nejvic teda na to EBB a NTF , musim se rozhodnout co koupit za vasi pomoc vam sem dneska dám ty fota

Diky za pomoc a nazory

Old Post 14-02-2017 v 08:18 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8159920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív