Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » CO-2 žloutnutí listů a fialovění
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
míšan
Nový Člen

Karma uživatele míšan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 3 

CO-2 žloutnutí listů a fialovění Příspěvek č. 1

Ahoj. Začal jsem přidávat do vzduchu CO2. na maximální dávku 900 ppm.
Bohužel mé rostliny mají problém:
- žloutnutí listů od spodku rostliny
- fialovění stonků listů
- lehké na-fialovění hlavního stonku

Celou pěstírnu jsem při prvních problémech přestavěl.
- dostatečný přísun kyslíku
- snížená vzdušné vlhkosti
- odvod tepla z lamp extra okruhem
- teplota v pěstírně noc 20, den 28

Čím víc se snažím idealizovat klima v pěstírně s CO-2, tím to rostlinám neprospívá.
Problém je v živinách. Něčeho bych měl přidávat víc.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Old Post 22-01-2017 v 07:36 AM
míšan je offline   Profil uživatele míšan   Find more posts by míšan   Foto galerie člena míšan   Click here to Send míšan a Private Message   Add míšan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guevaar
Nový Člen

Karma uživatele Guevaar - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 2

CO2 používám taky a u některých odrůd mám také lehké nafialovění, přesně jak popisuješ, ale nevidím to jako problém. Podle mě ti žloutnutí listů způsobuje něco jiného, teda jestli to žloutnutí je nějak masivní. Protože, že ti občas zežloutne nějaký spodní list, je uplně normální.

Old Post 22-01-2017 v 11:00 AM
Guevaar je offline   Profil uživatele Guevaar   Find more posts by Guevaar   Foto galerie člena Guevaar   Click here to Send Guevaar a Private Message   Add Guevaar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 3

Vypadá to na nejspíše na nedostatek dusíku. Zkus namíchat jednu čistě růstovou zálivku, možná i dvě. Chvíli to trvá než se to srovná. Mě se osvědčil Callgreen od Metropu.

Old Post 22-01-2017 v 16:36 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
míšan
Nový Člen

Karma uživatele míšan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

Dusík vyzkouším.
Jak hnojím podle "tabulky", myslím si že jsou pod-hnojené. To CO2 je znát.
Taky mě napadla síra, nebo fosfor.
CO?

Old Post 23-01-2017 v 17:57 PM
míšan je offline   Profil uživatele míšan   Find more posts by míšan   Foto galerie člena míšan   Click here to Send míšan a Private Message   Add míšan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 5

Co používáš za hnojiva? Kolik máš EC a v kolikátem dnu jsi?
Nejprve bych trpělivě vyzkoušel dusík, který je častou příčinou problémů v květu.

Old Post 23-01-2017 v 19:25 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 6

Je to nedostatek dusíku, z co2 to může souviset maximálně tím, že to s co2 roste rychleji a je pak potřeba dodat více živin...

Old Post 24-01-2017 v 19:18 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2942000 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív