Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kytka pod lampou krasně kvete a drhé ne
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

kytka pod lampou krasně kvete a drhé ne Příspěvek č. 1

zdravím mám problé s tím že mám v boxu 5 kytek z toho 3 polární záře a druhe outlaw v boxu 80x100x200 outlav nekvete vůbec a ta coje ve prostřed kvete hezky a te zestrany jsou takovýmalí chcípáčci svítím hps 400w 12/12h

39

Old Post 20-01-2017 v 10:32 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

a ta polární záře kvete už měsíc foto bych rád vložil ale nevím jak nejde mi to můžu poslat na mail prosím poradte nevím co je špatně že jedna krasně roste a kvete a druhé nic

39

Old Post 20-01-2017 v 11:01 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj. Chtělo by to foto a více info. Jinak je dost možné, pokud si jel ze semen, že máš rozdílné phenotypy.

Thomas V.

Old Post 21-01-2017 v 19:57 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

foto rád dodám ale nevím jak.ze semen jsem jel ale co to jsou phenotypy to nevím co je.řekni jak a kám dát foto at můžeš vidět víc a poradit.je tu ještě jeden rozdíl co asi nikdo nedělá mám je ve sklepě kde není podlaha ale hlína tak jsem jim vykopal jámu a do tohu dal supstrát at mají kořeny prostor.a druhá věc bojujio tak trochu s teplotou v těch mrazech mám jsem neměl topení ve sklepě tet tam mám jeden radiator a mám tam cca 15 stupnů při tmě jinak asi vše stndart.foukám od lámpy teplo na ně a + na radiator jem udělal tubus a ventilátor a z radiatoru tam ženu teplej vzduch jinak nevím co tou junglí dělat ty co nekvetou rostou jak blázni musel jsem je podvázat jinak by mi zastínili ty co kvetou.

39

Old Post 21-01-2017 v 20:08 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

foto

39

Old Post 21-01-2017 v 20:15 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

foto

39

Old Post 21-01-2017 v 20:24 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7


omlouvám se snažím se vložit foto ale nejde mi to

39

Old Post 21-01-2017 v 20:26 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8


jenom můžu po jedné foto

39

Old Post 21-01-2017 v 20:35 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 9


tohle je ta horší

39

Old Post 21-01-2017 v 20:37 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10


a tyhle jen tak rostou mezitím ty 3 už měsíc kvetou

39

Old Post 21-01-2017 v 20:42 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

Jestli je to Outlaw od Dutch Passion, tak tam píšou, že je to převážně sativa. Podle phenotypu to u sativ může trvat tři týdny až měsíc, než vůbec začnou kvést.

Můžeš je trochu pošťouchnout tak, že snížíš periodu na 11/13 (světlo/tma) a zvýšíš podíl květového hnojiva s obsahem P, pokud ho vůbec dáváš.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 22-01-2017 v 11:41 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

jj to může být tím tak já skusím tím světlem a hnojim poslední dobou právě až dost kytkám to nevadí zvykli sy na to že hnojím obden a pořád nic ale pokusím se a dám za týden vědět. nebo kdyby někoho něco napadlo tak hned pište.

39

Old Post 22-01-2017 v 15:04 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 13

Docela zásadní je ve tvém případě nízká teplota.
Jednou jsem se s tím také potýkal. Měl jsem přes "noc" cca stejně, asi 15C. A holkám se do květu vůbec, ale vůbec nechtělo. Pak jsem zde vyčetl, že když je teplota pod 16, nebo 18 C ( už nevím přesně), tak se v rostlině zpomaluje metabolismus.
Dalším ověřeným faktem je, že kámoš také jako ty pěstuje ve sklepě a v zimě tam měl sakramenskou kosu. Zasadili jsme ve stejný čas stejné klony a já v boxu s ideální teplotou sklízel daleko dříve jak on ve sklepě s extrémně nízkou teplotou. Navíc palice nebyly tak nafouknuté.

Tak abych to nějak shrnul.
Dle mého názoru se v tvém případě jednoznačně jedná o nízkou teplotu + rozdílné genetiky. přičemž jedna je více do sativy, jak ta druhá a nakvétání ji samo o sobě trvá délé i při ideálních podmínkách.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 23-01-2017 v 07:17 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14

to asi bude tím no dám jim tám přímotop a uvidím jenom ho musím dát tak aby se nevysoušeli listy.já jsem udělál i radiator do sklepa předtím tam bylo 10 a to jel přímotop nonstop v boxu.tak jim začnu přitápět za tmy a uvidím takže aspon tak 20c no jestli to bude měsíc trvat tak se zbláznim nejhorší je že už mám připravenou další várku na květ a nemám jí kam dát jelikož mam box na květ jeden a narust jedu na usporkách.

39

Old Post 23-01-2017 v 08:22 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

Tak dnes jsem koupil klasickej radiator jedno deskový a naistaloval jsem ho do boxu jenom nevím co ty listy přímo u radiatoru nevíte jak to udělat aby to topilo a nespálilo listy?já udržuju na vodě kolem 50c i mín to by jim až tak nemuselo vadit max spálené knečky co se dotýkají?

39

Old Post 25-01-2017 v 15:19 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

Tak dnes jsem koupil klasickej radiator jedno deskový a naistaloval jsem ho do boxu jenom nevím co ty listy přímo u radiatoru nevíte jak to udělat aby to topilo a nespálilo listy?já udržuju na vodě kolem 50c i mín to by jim až tak nemuselo vadit max spálené knečky co se dotýkají?

39

Old Post 25-01-2017 v 15:34 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5449020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív