Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Pyramid Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Obecné Pyramidseeds Příspěvek č. 1

Ahoj. Ma nekdo z Vas zkusenost s Pyramidseeds?

Old Post 01-12-2011 v 12:43 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 2

http://www.google.com/search?client...channel=suggest

Old Post 01-12-2011 v 13:33 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 3

jasan sou v pohode jen to neni tak stabilni banka podle me
mel sem tutankhamon a wembley ty sou super.takze ja sem spokojenej

indoor 600w

Old Post 01-12-2011 v 15:45 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 4

Romulan: A nemel jsi problemy s klicenim? Celkem z 8 semen mi vyklicily jen 4. Jo a tutankhamona jsem mel taky. Hodne dobry!

Old Post 02-12-2011 v 06:43 AM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 5

Ja jsem mel od nich jenom Galaxy, ale taky dobry model. Daji se koupit u nas v g-shopech, prodavaji po jednom, coz je nekdy vyhoda. Jinak jsou to spanělé myslím.

Old Post 03-12-2011 v 09:44 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 6


já měl letos model Annesthesia https://www.pyramidseeds.com/FEMINI...ESIA_FEMINIZADA
a byl jsem s ním maximálně spokojen jak stavově tak hlavně výnosově ( měřil jsem jen na kuch.váze),celkem toho bylo 448 g. z jedné kytky. velké keře a hlavně spokojení kamarádi a známí co spolu pokuřujeme - což je si myslím to hlavní ......příští rok(tzn. letos) ji jedu určitě znova
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=440858

Naposledy upravil cerzyn 17-01-2012 v 17:40 PM

Old Post 04-01-2012 v 21:10 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerflower
Nový Člen

Karma uživatele powerflower - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 7

čaues, prosím tě kolikrát si to zastříhnul do takového keře?

Old Post 05-01-2012 v 20:30 PM
powerflower je offline   Profil uživatele powerflower   Find more posts by powerflower   Foto galerie člena powerflower   Click here to Send powerflower a Private Message   Add powerflower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ikopiko
Nový Člen

Karma uživatele Ikopiko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

ja som mal od pyramidy shark 3metre kosaty white widou,galaxy a NYC diesel este rastie nastastie ten som presadil ostatne corlyhold smola

Old Post 16-09-2012 v 21:58 PM
Ikopiko je offline   Profil uživatele Ikopiko   Find more posts by Ikopiko   Foto galerie člena Ikopiko   Click here to Send Ikopiko a Private Message   Add Ikopiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Assasin
Stálý Člen

Karma uživatele Assasin - 74% PěstitelskáKarma uživatele Assasin - 74% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 435  

Příspěvek č. 9

Ja mam od nich momentalen white widou no som ju neskoro zasadil a uz u aj dost mrazy akurat ma 60 den kvitu a na tie podmienky co mam som celkom spokojny este tyzden a ide dole

GRES IS BEST

Old Post 24-09-2012 v 09:06 AM
Assasin je offline   Profil uživatele Assasin   Find more posts by Assasin   Foto galerie člena Assasin   Click here to Send Assasin a Private Message   Add Assasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pyramid Seeds Příspěvek č. 10

Vedel by mi niekto povedať niečo bližšie o seedbanke Pyramid Seeds ? Doporučily by ste mi túto seedbanku ? Ktorú odrodu na out poprípade indoor máte odskúšanú a doporučily by ste mi.
Pyramid Seeds ma zaujala hlavne cenou, balením po 1ks a veľkým výberom.

Old Post 06-03-2013 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 11

Čau.
Pyramid seeds Ti mohu doporučit. V roce 2011 jsem měl jednu Anesthesii vemku na zahradě a druhou na balkoně. Krásně se větví, celkem brzo začíná kvést a je dost odolná vučí plísním. No a účinek je superultrabrutálně stoned. Takže bacha

V roce 2012 jsem jel opět Anesthesii. Tentokrát v lesní školce, ale byla dorbet zaseklá ze začátku a když se rozjela, byl už konec července, takže do sklizně moc nenarostla. Ale i tak to bylo fajn.
Dále jsem měl Tutankhamona a Northern light. Obě na balkoně. Rostly solidně, hezky se větvily. Ale jsou náročnější na hnojiva. NL jsem sklízel v půlce řijna, krásný, tvrdý palice, které byly uplně všude. Učinek ne moc silnej, takovej akorát. No a Tutankhamon. Při květu se hodně vytáhne (je to sativa). Rád tvoří spíš centrální palice. Stavbou je to typická sativa. No a účienk se silnej, povznášející, vysmátej.

Genetiky jsou super, mají je ustálené, jen je trochu problém z klíčivostí. Moc se jim ven nechce, a u všech modeů jsem měl zhruba 50% úspěšnost.

Ale jiank Ti to mohu vřele doporučit. Letos pojedu ještě jednou NL a na příští rok zkusim něco nového.

Jiank mám v podpisu odkaz, tak se když tak můžeš mrknout na fotky.
A ta cena...Když si vynásobíš 5*175 = 875. 875,- za 5 semínek. No, znám i levnější.

Hodně zdaru.
frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-03-2013 v 13:38 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Díky moc si po pomohol. Ja mam problém s vybraním seedbanky raz som presvedčený že kúpim od dutch passion potom si prečítam par negatínych thredov a dalšie obdobie som rozhodnutý pred Sensi Seeds. Vlastné skúsenosti nemám a tak neviem čo je najlepšie zvoliť. Asi fakt treba len vyskúšať

Pyramid Seeds ma zaujl pretože v našom meste growshop snimi spolupracuje a majú rúzne výhody a akcie.
Cena mi príde dobrá pri balíčkoch 5 semen sú ceny lepšie niektoré odrody za 25€,30€,35€ za 5 semen.

Old Post 06-03-2013 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Díky moc si po pomohol. Ja mam problém s vybraním seedbanky raz som presvedčený že kúpim od dutch passion potom si prečítam par negatínych thredov a dalšie obdobie som rozhodnutý pred Sensi Seeds. Vlastné skúsenosti nemám a tak neviem čo je najlepšie zvoliť. Asi fakt treba len vyskúšať

Pyramid Seeds ma zaujl pretože v našom meste growshop snimi spolupracuje a majú rúzne výhody a akcie.
Cena mi príde dobrá pri balíčkoch 5 semen sú ceny lepšie niektoré odrody za 25€,30€,35€ za 5 semen.

Já, když jsem si před dvěma rokama poprvé chtěl koupit nějaký semínka, tak sem nad tim přemejšlel hodiny a hodiny. Měl sem vybraných nespočet variant, ale pak nakonec přišla akce v G shopu, kde dávali k semínkům nad 1500,- 10 semínek La Blanca zadarma. A protože neměli moc na výběr, tak jsem sáhnul po Pyramid seeds a WW od RQS, která ovšem stála za hovno. Ale vůbec toho nelizuju, protože se mi z nich vždycky povedlo vypěstovat super kytky. A mastička z Anesthesie je taky skvělá.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-03-2013 v 14:54 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 14

No kdyz pujdes do Sensi seeds, tak by nemel byt problem, ale vzdy je to haluz..nekdyi treba od Serious seed se muze neco pojebat a je to dobra banka!to sami i u dutch a jestli jde o venek tak muzes i jebnou g-seed atd!good luck

Old Post 06-03-2013 v 15:37 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 15

Jurgiano: Píšeš, že nemáš zkušenosti, tak bych - být tebou - pro začátek vybral nějakou levnější seed banku, třeba Nirvana. Ale záleží, jak moc tě bude mrzet, když utratíš třeba 100 € a výsledky nenaplní tvá očekávání...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-03-2013 v 09:26 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 16

Souhlas, pro začátečníka ideál třeba:
http://www.5semen.cz/shop/zbozi/18/...zovana-Mix-6-ks

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 07-03-2013 v 11:12 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2021 - Archive seeds - 22 odpovědí
02-03-2014 - Paradise seeds - 0 odpovědí
22-07-2013 - Přeprc seeds - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9865690 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív