Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Jaké hydro do sklepa?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Jaké hydro do sklepa? Příspěvek č. 1

Do teď jsem jel drip to waste a fungovalo to dobře, ale chci něco, kde bude médiem voda. Zároveň je pro mě celkem důležitá relativně malá výška rostliny. Kvůli nízkýmu stropu. Vana pro systém/kořeny bude zapuštěná v zemi, v hlíně, v rybníkový fólii cca 20-30 cm a nad zemí bude box mít max dalších 170cm, rezervoár musí být mimo box, tím a tím výškový rozdílem kvůli zapuštění vany imho padá bubbler? Jedině i rezervoár dokopat níž a založit to na principu spojených nádob. Každopádně i tak bude na vaně zvedací víko na kladkách.
Nejvíc mi asi láká ebb and flow, napouštět to gravitací a vypouštět čerpadlem. Máte někdonzkušenosti s tímto systémem?
U nft se bojím, že kytky pojedou moc rychle do výšky, stejně tak u true aera.
Případně co doporučujete zvolit?
Systém si budu dělat homemade a výhledově bych chtěl už při stavbě počítat s tím, že to jednou předělám na tag…
Nebo se na to vykašlat a pokračovat v dripu, kde imho dle zahraničních fór býva nejlepší poměr výnos/náročnost? Ale chtěl jsem hlavně odbourat substrát…
Místnost je sklep a boxy budou 3. 120x120 600w hps. 100x100 kombinace led vero cob a qb s lm301h, 440w, a poslední 315w cmh. Nabízí se si vyzkoušet všechno, ale chci ze začátku všude stejný, jednoduše vyřešený systém pro porovnání světel…

Old Post 19-10-2023 v 23:06 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 2

A jak vysoký prostor máš celkem k dispozici ? Ono ebbko i nft jsou na výšku zařízení spíš ty náročnější systémy 😁 spíš bych si nejdřív ujasnil kolik prostoru jsem schopen na výšku ušetřit , věřím že když zvolíš LED místo HPS tak dost prostoru na výšku ušetříš, a to samé pokud dejme tomu zvolíš scrog s s větším počtem kytek tak se dá držet dost nízká celková výška , ale i tak když jedu recirkulační drip v Platinium Hydro Star , ( něco jak Atami Wilma ) tak když jedu Scrog , tak jsem schopný se vejít do výšky kytek vč. systému do 150cm na výšku.
Cca to je nějak takhle : tank 25cm + květníky 25 cm a kytky mají 100cm zhruba

Old Post 20-10-2023 v 15:42 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZETKO
Stálý Člen

Karma uživatele ZETKO - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZETKO - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Co zkusit RDWC?

Old Post 21-11-2023 v 06:23 AM
ZETKO je offline   Profil uživatele ZETKO   Find more posts by ZETKO   Foto galerie člena ZETKO   Click here to Send ZETKO a Private Message   Add ZETKO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1489460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív