Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED Spider Vero29,9x vision seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 33

Dik, to je mazec. Mám box 170 a kytka se chce dostat přes box ven. Pak nech něco hlídat ženské.

Old Post 24-01-2017 v 17:32 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 34

tak to gl ty dve ti opravdu slusne prerostly

Kvalita predevsim!

Old Post 25-01-2017 v 17:39 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 35

ty bláho pěkně jedeš
a to s těma nazvama.. taky sem je zamíchal .. v době kdy sem je přesadil z malých do velkých květníku mi došlo že jsem si zapoměl přepsat napis z kelímku na květináč a už bylo .. mam ve stanu tři modely no jeden poznáma u dvou budu hádat

ponaučení ! pro příště asi nejen pro tebe

Old Post 25-01-2017 v 18:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 36




Kolem 50 dne v květu.Už se proplachuje.Jedna fialka už bude za 2 dny.Zbytek ještě týden a některé asi ještě tak dva týdny.

Old Post 05-02-2017 v 09:06 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 37

fikus37 čau,,,,,tiež som si objednal vero29 s jedným COB čipom 89w na rast aj kvet do môjho micro boxu 40/40/70-vo štvrtok by som ho mal mat doma,,pán David asi majitel Ledideal mi povedal,že jeden tento čip mi bude stačit,že osvetlí efektívne plochu 40/40cm,chcem sa ta len opýtať či mám dat z neho dole tu šošovku,že vraj sa bude menej hriat a že sa tým velmi nezníži intenzita svietivosti,,, čo si myslíš ty,,,povedal mi ešte,že ho môžem použit kludne na 6 rastlín,ked mám tak malé kvetináče cca 1l,,,,,vidím,že už si išiel aj ideš Vero29 tak mi snád poradíš,,,dakujem fikus37

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 05-02-2017 v 11:13 AM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 38

Zdar, 80watt do mikro boxu by mělo stačit. Dva čipy by byly asi lepší 160watt. Litrové květináče, tak tam hodíš do boxů i 9 kusů. Pokud to necháš na růstu jen týden a hned přepnes, tak v pohodě. (pokud jedeš klony).

Old Post 05-02-2017 v 11:37 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 39

idem s semien,,,,,u nás ,kde bývam klony nezoženiem ani náhodou,,,,ako vysoko mám mat svetlo v raste a potom v kvete?a tu šošovku nechat,alebo nie?ináč máš krásne rastliny,pecka,,vidím,že to vero šlape na jednotku,,,,,hej a aby som nezabudol,,,tie činske 7x full spektra čo tam mám teraz vyhodit,?alebo ma napadlo nechat ich a rozmiestnich do rohov boxu?prosím ta bud taký dobrý a odpovedz mi na moje otázky nech ta furt neotravujem,,,ešte raz dakujem

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 05-02-2017 v 13:05 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 40

7x30w china led full spectrum

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 05-02-2017 v 13:07 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 41

1.ako vysoko mám mat svetlo v raste a potom v kvete? 2.tu šošovku nechat,alebo nie? 3.tie činske 7x full spektra čo tam mám teraz vyhodit,?alebo rozmiestnit ich do rohov boxu?

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 05-02-2017 v 14:38 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 42

Hele,když tak PM ať to tady nezasírame.
Ty číny si tam nech,optiku taky.V růstu můžeš nechat klidně i 50cm ,pak podle kytek.

Old Post 05-02-2017 v 15:00 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 43

Romy-
1. Tak, aby to nepálilo vršky a dostatočne vysvietilo celú plochu
2.Súvisí s 1 - ak ju vyberieš, tak sa zmení uhol vyžarovania, takže musíš prestaviť výšku, aby si to mal celé vysvietené
3.Možeš dosvetliť, ale podľa mňa tým zvýšiš iba spotrebu energie a teplotu, máš málo miesta

Inak súhlasím s fikusom - mohli tam dať 2 COB - ale asi by to nesvietilo rovnomerne.
Máš malý box, budeš musieť skoro prepnuť a nasadiť skôr kvetové hnojivo. Pravdepodobne to zistíš sám a prerobíš to na normálnu výšku.
Výška kvetináča + 40 cm rastlina + volný priestor medzi lampou a kvetinou+hrúbka lampy+priestor na vetranie....no neviem....


SOrry FIKUS, že som tu pokračoval v zas...ní vlákna

už som mal rozpísané

Old Post 05-02-2017 v 15:12 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 44

vdaka fikus37 & odo

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 05-02-2017 v 17:09 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 45

ok chlapi,,,tak posledná fakt posledná otázka ohladom tých čínskych led ,,,nebudem mat miesto tam nechat všetky 7ks žiaroviek,,maximálne 3 možno 4 ks tam môžem nechat k veru29,,,,,pozrite sa na nich a dajte tip ktoré mám nechat a ktoré nie,,, 2x http://www.ebay.com/itm/24W-200-LED...uoAAOSwU-pXrBWu 4x http://www.ebay.com/itm/30W-E27-Ful...-/282013514268? a 1x http://www.ledgrow.sk/www-ledgrow-s...0/5/30-SPOT-LED ,,,,ktoré by ste nechali vy?????????????????????????????????????

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 06-02-2017 v 12:19 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 46

Ze by ty co sviti nejvic ?
Jinak me prijde ze fikus psal at se to tady nezasira ,tak psat pm. !!!
Fikus. Ta fialka vypada dost dobre , a celkove toto kolo je ponekud ulet . Jak jsi psal ,tak to dopada kdyz se o to stara zenska.
Doufam ze pak nahodis foto rostlin venku z boxu . Nakonec ses stim popral docela dobre.

Old Post 06-02-2017 v 12:50 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 47

romy, bude asi Slovák
Jináč, jakmile jsem dojebal ty názvy, tak nadšení vyprchalo a přenechal jsem to babe. I kvůli práci. Jsem přes týden pořád na cestách a tak to dopadlo. Na to,že to je její první kolo, tak žádné kolísání pH ani to neprehnojila. Kytky jsou zdravé a první jde pod kosu zítra. Myslím, že tam bude kolem 250 g.
Něco na masti a něco s kamosema do plic.
Škoda, že nejsou názvy těch odrůd.

Old Post 06-02-2017 v 17:24 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 48

Ty popletené názvy mě serou možná víc než tebe, fialku ti prostě závidím.
Jinak koukám že je skoro ve stínu, nebo se to jen zdá na fotce?

Old Post 06-02-2017 v 17:43 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2017 - LED Spider Vero29,4x The Ultimate - 149 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0182550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív