Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED Spider Vero29,9x vision seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 17

Taky sem mel dva automaty, zbyly mi seminka tak sem je supl mezi ne , svitilo se 12/12 a neco ti z teho vyroste . Tohle je jedna , druhou sem nefotil,ale po ostrihani tam bylo 3x vic. Tipuju ze dvou prcku tak 25 mozna 30g . :-D
Edit. Tak sem si to smazal ,ale nevypadalo to zase tak hrozne :-D

Old Post 22-12-2016 v 21:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 18

Efendy :-) po pár rumoch som mal z toho slušný guláš. Okrem toho tu sledujem niekoľko pestov....
Tuším som mal včera nie len ja svoj DEŇ!?

....tak sorry FIKUS!
Inak, nebuď smutný, aj horšie sa stane! Stejne to všetko vyhulíš :-)
...akurát nebudeš vedieť, ak budeš mať nejaký supermodel, že ktorý to bol :-)

Old Post 23-12-2016 v 05:44 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

Big bud a silver haze by mozna na kvetu rozpoznat sly. No uvidis sam. Verim ze to povali vsechno a ve fnale ti to bude jedno.

Old Post 23-12-2016 v 07:53 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 20

Díky za uklidnění,ale dva kola pod LED jsem jel Big bud a ten se osvětčil.
Big bud 40% sativy a 60% indica a palice jsou brutální.Jedu po dlouhe době semena,jinač jsem bral od zdejšího matkáře a nikdy nezklamal.
Big bud a ty automaty poznám,Bubble yum jsem jel před léty pod sodou a matně si pamatuji ,že palice byly nafouklé ,ale na délku menší.
Doporučuji všem co jedou pod LED vyzkoušet Big bud.
Myslel jsem ,že když testnu odrůdy s větším % sativy,tak by to mohlo být ještě větší.Někteří pěstitelé v USA co jedou také pod COB,tak psali,že se více daří právě jim.
Právě kvůli tomu jsem bral silver haze ,protože je to vyloženě sativa 90%.Takže jestli někdo pozná silver haze od bubble yum ,tak napište až budou palice větší.Teoreticky by měli být větší,ale prakticky .... však to znáte
Teď už to nezjistím,ale každopádně bude alespoň co do plic.

Old Post 23-12-2016 v 18:06 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 21


Menší update, nemám čas a podle toho to vypadá.

Old Post 05-01-2017 v 20:12 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 22


Kolem 22 dne v květu.
Holkám se daří. Vypadají zdravě. Ty hnojky atami zatím v pohodě.

Old Post 05-01-2017 v 20:14 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 23

Ahoj Fikusy, Budu určitě sledovat, všichni věříme že konečně něco vypěstuješ ... joke .... :-D

ale k věci, celkem mě zajímá jak dopadně tvoje testovaní různých modelů, ačkoliv neznáš jména - to si myslím že až tak podstatný není, já jsem jel zatím skoro každý kolo jinej model a dejmetomu že to až tak extrémní dopad na výnosnost nemělo, při přechodu na LED jsem akorát zaznamenal lepší chuť a strukturu palic, jel jsem pod LED (vero 29 - 400w) White russian, agent orange, OCB, Black russian, a ještě něco z řízků od neověřenýho týpka zde z groweru takže bůhví co to bylo :-D pod sodou jsem jel úplně jiný modely a navíc pod sodou v hlíně a v pod LED v aeru, takže pro srovnání extrémně nepoužitelný :-D

Nemáš to světlo moc nízko? podle fotek to vypadá že to máš skoro v úrovní vrchních pater, s těma optikama - a možná i bez nich by to mělo být tak 30cm nad kytkama ne ?

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 05-01-2017 v 23:01 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 24


Je to naprd. Už se o to ani moc nestaram. Nastalo mě to,že jsem zadupal ty názvy. Kvůli tomu jsem tady uveřejňoval pěst a pak to tak zadupu.
Dneska jsem byl u kámoše a je v 49 dnů. Odrůda Big bud a světlo Vero 29 gen6 a k tomu ještě dokoupeny ty střední panely + ta červená od ledideal. Podívej jak to nechal přerůst a to musel sundat optiku, protože už je na stropě.
Některé vrchy se spálili a některé které nejsou přímo pod čipem, tak c pohodě.

Old Post 05-01-2017 v 23:57 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

z toho si nic nedělej... já taky debil pomichal pri presazeni a oznacenou mam ted pulku... porad doufam ze se mi nejak podari identifikovat je. Ale fakt to nasere co?

no skoro to leze ze stanu, ale nevypada to vubec zle... jakej ma box a jak sou na vejsku ty kytky? Ja si nedovedu predstavit ze by se mi povedlo tohle... to musi mit na nakym NFT stole nebo tak, ne?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2017 v 09:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Jj,je to na stole NFT systém.Nechal to 13 dní na růstu.Klony už byly pěkně velké 25-30 cm.BOX je 200cm výška a je to už u stropu.Pěkně se to vytáhlo.Kdyby tam měl HPS tak by musel rozříznout stan.

Old Post 06-01-2017 v 10:48 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 27



Kolem 40 dne v květu. Mrchy prerostly, myslím si, že je to big B.
To mě sere, že nevím co jsou to za fialky.
Kurna!!!!

Old Post 23-01-2017 v 21:20 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 28

hezky vytahlo

Old Post 23-01-2017 v 21:31 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 29

Fialova je podle me bublegum , jel to kamos a taky to mel fialovy ,ale kolem 55 dne to bylo takovy hnedo zeleny az trochu do cervena.
Velka by mohla byt silver haze . Neves hlavu, verim ze na to prijdes ktera je ktera a big buda poznas .

Old Post 23-01-2017 v 21:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Fikusi, to na tu kyti ,na tu velkou vubec nesviti svetlo a je ve stinu?

Old Post 23-01-2017 v 21:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 31

Svítí na spodní listy, tak něco tam bude. Kolem 50 dne hodím foto tě palice co se dere ven a chce roztrhat stan.

Old Post 23-01-2017 v 21:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 32

Ta vytahnuta v levo by mela bejt SSH, jedu je ted taky, a dost se vytahujou...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 24-01-2017 v 16:14 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2017 - LED Spider Vero29,4x The Ultimate - 149 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1943390 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív