Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » box v blízkosti kotle HELP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
youngsoban
Nový Člen

Karma uživatele youngsoban - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 26  

Dotaz box v blízkosti kotle HELP Příspěvek č. 1

Čau bando, mám zásadní dotaz. Rozhodl jsem se přemístit skřín do sklepa. Nejmenovaná osoba namíta, že by box neměl být v blízkosti plynového kotle který ve sklepě. V boxu bude 200w CFL, větrák a zvlhčovadlo. Napadlo mě, že bych pritáhnul kabel z horního patra aby případne box + kotel nevyhazoval proud. Nějaké argumenty? Rady? Děkuji

Old Post 10-04-2017 v 11:30 AM
youngsoban je offline   Profil uživatele youngsoban   Find more posts by youngsoban   Foto galerie člena youngsoban   Click here to Send youngsoban a Private Message   Add youngsoban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 2

Taky řeším podobný problém. Využívám bývalou uhelnu přístupnou přes kotelnu. Napájení si udělej raději odděleně pokud to tam nejde rozdělit a udělat nezávislé jistění. Spíš se podívej na Ex díly kvůli úniku plynu. Ex=nevýbušné a mrtě drahé díly asi kupovat nebudeš, ale aspoň vše udělej co nejlíp můžeš. Dodrž kvalitní spoje s krytím v krabici a průchodkama. Pokud vše dobře uděláš a dodržíš doplňkové pospojování, tak se nemá co stát. Na závěr doporučuju použít proudový chránič pokud ho nemáš v nadřazené instalaci. Dají se koupit i průchozí do zásuvky.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 10-04-2017 v 17:05 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundalf
Nový Člen

Karma uživatele Kundalf - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

Cau, odpoved trochu pozdeji ale prece, resil jsem to take

ADD1 k elektrickemu vedeni- u novych plynovych kotlu(Mam Baxi) je skoro zhury dano ze bys na te dane zile elektriky mel mit jen ten kotel, on sam ma pojistky a nejaka jemnejsi el zarizeni ktera by se mohla(200W cfl asi nee ale z vlastni zkusenosti asi 2 mesice jsem na te same zile mel 250W cfl.... zacinal jsem na 250W cfl a uz jsem to hodil davno dohaje a 400hps sem si na to dat netrouf) podelat narazovym proudem ktery si bere predradnik plus vybojka pri startu(V pripade ze to taky hodis dohaje), a ztratis na ne zaruku.

ADD2 ke zvlhcovace: Muj kotel ma maximalni, myslim ze to byla 70 nebo 80 % vlhkostni hranici ve ktere by mel idealne pracovat, vyresil jsem to dost blbounsky- koupil jsem odvlhcovacku nenastal mi zadny problem ale doporucuju to taky resit driv nez nastane ty kotle sou drahy

ADD3 coz bude spis otazka, takze nejakym spusobem resis, jestli to dobre chapu i to ze by nastal unik plynu, sepla HPS a ... kde mam kurva strechu? jestli ano podel se prosim tento aspekt jsem neresil vubec, kdyz jsi to tak nadhodil tak, by mozna bylo fajn to resit

A jedna rada na zaver, muj kotel nasava cerstvy studeny vzdych zvenku(a ze ho kotel potrebuje vic nez kyti) problem nastal v momente kdy vedlejsi mistnost nebyla vytapena a bylo tam nasavani ke kotli, zato mistost s boxem uz je dostatcne vytapena sama od sebe tudis se mi stalo ze mi to odkecalo tu ulitu co je v kotli na nasavani-vzduch cerstvej v zime dejme tomu -5C, vzduch v mistnosti s kotlem cca 25-27 =kondenzace vody, po case kotel error=vsechno pryc aby nebylo ani stopy+opravar + vymena ulity za 5000.

snad nekomu zkusenosti pomuzou

I am not complete idiot....some parts are missing:-D

Old Post 09-05-2017 v 13:56 PM
Kundalf je offline   Profil uživatele Kundalf   Find more posts by Kundalf   Foto galerie člena Kundalf   Click here to Send Kundalf a Private Message   Add Kundalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2511720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív