Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » pes- nádor a léčba konopím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 49

našel jsem knizku na toto tema. premyslim ze si ji koupim a proctu.

http://www.wellpetdispensary.com/fo...ook-pdf-format/

Old Post 17-12-2016 v 20:09 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 50

To zni zajimave !
A vypada to ze ten doktor je opravdu kapacita v oboru.

Old Post 17-12-2016 v 20:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 51

knizka je prectena, dle navodu Dr Silvu jsem udelal extrakt v olivovém oleji a dost poctivě počítal počáteční dávku. Tu jsem ještě dle jeho doporučení vydělil čtyřmi. No a aby to bylo uplne cajk, vzal jsem si 20 násobek.

cítím se z toho takovej mírně unavenej a přispalěj. Žádný THC divoký vlny a kladiva. Každopádně stráin znám moc dobře. Je to taková pohodovka která mi nikdy neudělala blbě.

Jak pes získá toleranci, budu to postupně zvyšovat, silva radí po 5 dnech přidat 25 procent. Po case bych chtel zkusit i ten fresh. Jenom problém s tim uchováním. Napadá mě jedině mražák

PS. Skoro mi to celé přijde jako bych se připravoval na zkoušku, seděl a četl skripta...

Old Post 23-12-2016 v 19:53 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

Ty jsi koupil vytisk nebo v pdf?
Pokud v pdf nezvazil bys prosim pro ostatni pejskare vlozit do vlakna?

Jsem moc zvedavy jak to bude pejsek snaset ,verim ze dobre a jesli to zabere ,doufam ze ano!

Nekde v tech odkazech to prave nekdo radil uchovavat v mrazaku ale pejsek by to nemel dostavat studene ale to jiste vis.

No ona to takova "zkouska" trochu je. Jsi pravdepodobne prvni tady na grweru s podobnym vlaknem.

Uz aby probehly u pejska nejake zmeny k lepsimu , moc drzim palce a myslim na nej.

Old Post 23-12-2016 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 53

Nejaké podrobnosti o tom extrakte?

Old Post 24-12-2016 v 06:58 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 54

knižku přes PM.
Extrakt: 7g strain s pomerem 1:1 thc a cbd. vareno 2 hodky v destilované vodě v lékárny, pak jsem pridal pul litru extra virginu a dál varil. Vareno, v lázni, tj ne naprimo ale v jednem hrnci voda a v tom posazeny mensi hrnec kde se to zase varilo v destilce s olejem. ucel je aby se za dve hodky vyvaril bordel co extraktu nepatri. ten zůstane ve vode, olej si pak natahne jenom to co má. vareno na mírném ohni. tj jenom to probublávalo. pak prefiltrováno pres hadr. na noc do mražáku , druhý den byli dva plátky, led ten sel do kose a olej. krásně se to dalo oddělit.

Old Post 24-12-2016 v 07:17 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 55

Super! Diky! Ako si to teda dávkoval pre seba a ako pre psíka?

Old Post 24-12-2016 v 08:20 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

Ja uz sice pejska nemam a asi uz zadneho mit nebudu ,jelikoz to pak hodne boli, ale v mem okoli ma kazdy nejakeho a kdyby nahodou potreboval tak jim mohu pomoci alespon radou a hlavne me vsechny tyhle veci moc zajimaji stejne jako Oda. :-)

To jsi opravdu laskavy kdyz si ochoten knihu sdilet !
ode me k plus.(pokud K jeste nepujde dat tak dam urco pozdeji)

Old Post 24-12-2016 v 08:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 57

odo vytvoril som nato dle dr silvu excelovsku tabulku. koupil jsem 2 ml strikacky jako odmerky. v podstate pes by mel dostat 1/20 toho co jsem vcera vzal ja. tu muzu poslat pres PM taky. zadas potenci CBD THC , kolik olej, váhu psa a hodí ti to kolik ml bys mu mel dát. já jí dám 1/4 té doporučené první dávky. ted jedu na vánoce k rodine, takze aplikovat zacnu az v klidu po návratu tj 28.12

Old Post 24-12-2016 v 08:53 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 58

malý update

psovi zatim dávkuju ten olej, 5 dni jsem jel na tom uplne minimálním mnozstvi ( 0,1 ml) . ted jsem to zvednul na 0,2ml)

žádný známky psychozy nebo nejakych vysokých dávek THC. jedine se mi zdá že je opet víc posedlejší žrádlem

jenm pripomenu ze jsem ji dával medical mass z pomerem thc a cbd 10 procent

ted jak dokvétám uvazuji ze bych jí začal pridávat ten fresh juice jak me nato navedl MS. jsem se dival a cetl, a pisou ze by to nemelo byt halucinogenni protoze to obsahuje jen THCA a ne THC. testnu samo na sobe jak olej.
Madi jak si psal zes byl v tom rakousku, más s tím i zkusenost ze by to udelalo nejakemu psovi blbe? rikam, olej snáší dobre. kytky na dzus jsou na pruplachu. este chci tak 7-10 dni pockat nez jí to nasadim. odrudy jsou opet medical mass, critical mass cbd (CBD odrudy) ale mam i critical skunk a critical + 2.0 to bude vicemene THCA koktail.

pak bych chtel nafreshovat a mít to v mrazáku. uvazuji jestli freshnout i THC modely nebo jen lecebne strainy. pes zas nepotrebuje vychlastat kytku tydne jak clovek

Old Post 03-01-2017 v 11:28 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 59

Uz jsem ti psal do pm , nevzpominam si ze by to nejake zviratko u toho veterinare spatne snaselo ale je to uz 25 let ! Tak hlavu do opratky nedam.
Jak jsem ti psal nejelpsi by to bylo vyzkouset na labor.potkanovi.
Pokud ho nechces kupovat tak si dej poradnou davku juice a uvidis ....a psikovi davej od te nejmensi mozne davky.

Drzime vsichi psikovi palce !

Old Post 03-01-2017 v 12:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 60

Kdysik jsem řešil podobný problém. Bývalá přítelkyně měla kdysik malého pejska Alfíka, který měl tuším už 14 let. Byl čilý a vše bylo v pohodě.
Pak najednou byl takový jiný, bez života. Pak jsme mu našli jednoho dne na boku u žeber takovou škaredou krvavou vypouklou bulku velkou jako pětikoruna. Bylo to škaredé a veterinář prohlásil, že to už nemá cenu léčit, že se máme připravit, že to za chvíli bude konečná. Tuším, že to byl nějaký druh rakoviny ale nejsem si přesně jist co to bylo. Už je to přecijen více než 5let.

No ten rok jsem dělal první konopnou mast (vepřové sádlo) z mojí první sklizně dvou noname odrud od známé. Obě kytky byly jiné, jedna více do sativky druhá více do indiky. Mast jsem dělal 50/50 z obou kytek. Pak jsme to mazali pár dnů (občas jsem psíka nechal si ránu s mastí olíznout) a do týdne byla bulka pryč. Elán se mu pomalu vrátil a pak žil ještě pěkný rok a půl. Brali jsme to jako zázrak a tehda se můj postoj ke konopí celoživotně změnil. Byl to první léčebný úspěch, kterého jsem dosáhl s konopím (nyní jich mám už více:D).

Když jsem nad tím pak přemýšlel a študoval různé materiály ohledně léčení konopím, tak jsem došel k tomu, že čím více různých odrůd v extraktu či masti, tím lépe. Každá odrůda obsahuje ruzné procenta THC a CBD, obsahují jiné druhy kanabinoidů a terpenů. Čím více odrůd konopí do léku nacpeme, tím širší spektrum léčivých dobrot tam bude. Tím je pak větší šance, že léčba pomůže.
Od té doby se snažím dělat konopíce a alpovice ze dvou a více odrud. Ono konopí není jenom o CBD či THC. V konopí jsou desítky jiných dobrot, které mají na výsledek velký vliv pač všechny ty dobroty pospolu působí synergicky, mnohem efektivněji když se podávají pospolu, než se aplikují odděleně.
Jinak nejefektivnější je asi extrakce konopných dobrot ve vodní lázni v olivovém oleji. Někde existuje pěkná studie, která právě tak nějak ukázala, že v olivovém oleji zůstalo největší procento jak hlavních kanabinoidů THC a CBD, tak i terpenů a dalších dobrot.
Toť moje poznatky. Přeji psíkovi, ať se mu daří.

Old Post 03-01-2017 v 12:36 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 61

Pixxel, dík za poučný čtení. Já také dělal extrakt v oleji, extra virgin co se dá i vypít
takže ted pojedu na tom extraktu v oleji, pak za 10 dnů testnu na sobě ten juice a nasadil bych jí i to. juice tedy udelam jako mix cbd modelu a thc modelu.

dík vsem kluci!

Old Post 03-01-2017 v 13:09 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 62

tak dneska jsme nadzusovali. zkusil jsem to s mrkvi, ze by to bylo dobré jak boruvkovy fresh to ani omylem ale dá se to

zkusil i pejsek, chutnalo ji to a hezky vylizovala misticku. dostala jenom trosicku. jo skladovat to chci tak ze to navakuuji a bude to normalne v lednici. neco na styl tech komercnich fresh co jsou v obchodech. me staci aby to vydrzelo mesic.

ted doufat ze me to neodpali

Old Post 11-01-2017 v 06:13 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 63

drzim palce... sledovat jak pomalu umira pes je jedna z nejhorsich veci na svete (horsi uz je snad jen kdyz cloveku umre dite). Drzim palce Tobe i ctyrnohymu kolegovi

Ale proc pisu... kdyz sem posledne kosil nechal sem po sobe bordel a na zemi kopici listu... no kdyz sem sel zkontrolovat zbytek, pejsek sel se mnou a prvni co udelal ze nabehl k tomu susenymu listi a zacal to zvejkat... a vypadal ze mu to moc chutna takze zkus... treba to bude zrat sam od sebe

Nevim co s tim coco nebo olivovym olejem... já bych pro psa spíš kouknul na lososovej kterej se prodává přímo jako doplňěk stravy pro psy... trávu bych mu podával jinak když už, ale jak sám nevim...

jinak kravskej trus nic moc, dlouho se rozklada lepsi je konskej.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-01-2017 v 10:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 64

olivovy olej je dobry. jako je to extrakt thc cbd modelu ne cistej olej abychom si rozumeli. plus k tomu ten fresh juice. no uvidime, nechci si delat nejake nadeje a iluze, budu rad za kazdy den co pejsek skace.

Old Post 11-01-2017 v 12:30 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2011 - bio léčba vs konopí - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5003590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív