Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » pes- nádor a léčba konopím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 33

Milos, kvapky od RQS bych nepovažoval za nástroj na léčení, nevím už jen z důvodu že obsahuji 4 procenta CBD a 0,2 procenta THC. Je to dané legislativou. Pro nemocné je ideální poměr THC:CBD 1:1 až 1:5

Old Post 16-12-2016 v 15:39 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 34

zkuste mi tedy jeste poradit kdyz budu delat ten svuj olej z odrudy 1:1 kolik G suchýho dat do jakýko množství oleje?

Old Post 16-12-2016 v 15:44 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

S vyrobou bohuzel zatim nemam zadne zkusenosti takze nemohu radit ale ver mi , mam nacteno na usa forech pacientu, nejucinejsi co se vyrabi z cannabisu na lecbu jsou bezesporu Fenixovy slzy. (ne olej)

Pokud je budes vyrabet ulne vynechej Dekarboxylaci v troube.
Spoustu pacientu popisuji ze kdyz FS byly dekarboxylovany v troube pak nepusobi lecba vzdy a na kazdeho.
Uplne postaci to zahrivani s aklkoholem pri vyrobe i to je uz svym zpusobem zcela dostatecna dekarboxylace .

Vyrabej tou uplne to nejjednosussi a neljevnejsi metodou v melem mnozstvi, podle navodu teto lekarky.


https://www.youtube.com/watch?v=0sGWxz0DMSI

Naposledy upravil Madical-Strains 16-12-2016 v 18:50 PM

Old Post 16-12-2016 v 16:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 36

[účet odstraněn]

Old Post 16-12-2016 v 16:59 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 37

tak ja FS uz delal nekolikrat. bez dekarbonizace, jenom ze susiny. problem davkovani je i u cloveka, zkusila to moje a mela z toho tak paranoidni zazitek ze uz zeleny nechce ani videt.

delal jsem to presne tak jak ta baba na tom videu. akorat ja v ryzovaru a filtroval jsem to pres kavovy filtr.

problem je ten ze je to tak koncentrovany ze si nedovedu predstavit jak bych to aplikoval na pejska.

osobne si myslim ze na psa lepsi ten olej. predse jen on potrebuje 1/20 davky cloveka.

Old Post 16-12-2016 v 17:10 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 38

Roiwer mas recht ja to dycky delam v ryzovaru , na balkone a se zapnutym ofukem. a to jen kdyz mlada neni doma pac ta ma z toho paranoinu. a nejhorsi cast neni ani tak to vareni ale ta macerace, dycky salu pres hubu abych se nenadychal ale stejne jsem z toho ojebanej. ja osobne to pouzivam na plisne nechty atd. do huby bych mel strach to dat.

Old Post 16-12-2016 v 17:15 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 39

dalsi vec je jake rozpoustedlo pouzit. jak jsem psal ja to mel dycky jen na venkovni pouziti, hlavne na ty nehty, takze technicky benzin byl uplne v cajku . ale delat z to slzy na vnitrni, to chce neco ciste. prave z toho duvodu a dal z duvodu davkovani mi neco takoveho pouzit na 6kg pejska prijde jako dost velky hazard.

Old Post 16-12-2016 v 17:22 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 40

[účet odstraněn]

Old Post 16-12-2016 v 17:24 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 41

Asi bych se přimlouval spíše za něco jako olej sycený extraktem. Něco jako na 1L oleje 100g a urychlit vyluhování zahříváním. Teplota od 40 do 110°C, podle toho jestli má být částečně dekarboxylováno nebo ne, pokud je užito za studena lisovaného oleje tak je škoda ho zahřívat nad 40°C. A louhovat nahřáté pár hodin denně a druhý den opakovat. Za ty 2 - 3 dny už by se to dalo považovat za uspokojivě vyluhované.
No a jak je to silné zkusit na sobě a podle toho odhadnout dávku pro pejska. Tu je také možno pozvolna zvyšovat až se zvýší jeho tolerance na THC složku.
Ty CBD kapky bych vůbec neodsuzoval a jako doplněk či posílení přísunu CBD se hodí.

Old Post 16-12-2016 v 17:25 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 42

[účet odstraněn]

Old Post 16-12-2016 v 17:26 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43

Jsem moc rad ze se do diskuse zapojilo uz vice lidi , vic hlav vic vi.

No ,pokud by se FS vyrabelo ze strainu s nizkym obsahem THC a vysokym CBD tak by snad FS nemelo byt tak psychoaktivni.
Napr. CBD Therapy. Nebo i pomer thc cbd 1:1 . Udajne ma cbd potlacovat psychoaktivni ucinky thc.
Napadlo me jeste a co FS naredit s tim olejem,pak by davkovani bylo jednodussi.

Tak ja hrnec na ryzi bohuzel nemam tak jsem chtel tez vyrabet na panvi.

Ze se u toho nema kourit ani skrtat zapalovecem to je mi jasne ale vazne je ta vyroba uvnitr v byte tak nebezpecna i pri otevrenem okne a se zapnutym ofukem ?

Old Post 16-12-2016 v 19:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 44

Zefram dík za super post. Olej chci použít top kvalitu, španělský extravirgin. Odrudu medical mass CBD:11 THC:10. Je pravda ze se z toho da dost nahulit ale stav je prijemny. proto to chci redit tim RQS CBD olejem a zacit aplikovat velice opatrne. moje idea je prvne jen RQS CBD a pak postupne to michat s vlastnim extraktem az si bude zvykat. Blby je jen to ze to co mam aktualne jsem jel na JIDB sice byl pruplach ale ne tri tydny jak by se patrilo. Je to tak na hrane. Proto vaham jestli pockat na novou kytku kteru chci scela proplachnout cca 20-30 dni nebo zkusit ten vzorek co mam.

Old Post 16-12-2016 v 19:09 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 45

Madical-Strains u te therapy je pruser ze jak jsem ty semena kupoval meli to pekne nestale od 1:1 az po 20:1 cbd thc. zkusim schvalne smoknout cistou therapy jestli me to zmasti. dycky jsem hulil Therapy a medical, treba v pomeru 4:1 to ani nebyl stav high ale spis neco ciste, mirne omameni a velmi prijemne kdy jsem se treba bavil s kamosouvou mati. dat takhle sharka tak zdrhnu do lesa

Old Post 16-12-2016 v 19:13 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 46

jo a jeste jedna vec, docetl jsem se ze na lecbu techto nemoci je idealni indica.
takze Medical je 60 procentni indica
Critical MAss CBD 80
Therapy je 50

tady je to take na zamysleni co zvolit

Old Post 16-12-2016 v 19:20 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 47

Ano indicy hlavne, ale i sativy jsou na leceni , indicy proto ze to jsou gaucovky na vecer a na spani . A ten kdo ma tazkou nemoc a chodi na chemo, nebo je psychiatricky jakkoliv labilni tak to sklidnuje a pacient by mel hodne odpocivat a spat. A po sative bych jen tezko usinal. :-D

No to je skveky !!! Tak co nejdriv zahul Therapy, vyzkousej a podej prosim te ihned report. Samotneho me to fakt dost zajima.
A soustred se nejenom na to jesli te to zhuli ale i jaky je pri tom pocit atd.

Old Post 16-12-2016 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 48

zahulim zahulim ale ted nemuzu, po tom co jsem zjistil ze pes ma nador jsem zacal drzet pust. a huleni v pustu mi nedela dobrotu. takze pockam az najedu na stravu coz bude uz pristi tyden. to pak testnu i ten CBD olej.

Old Post 16-12-2016 v 20:11 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2011 - bio léčba vs konopí - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3834770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív