Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » pes- nádor a léčba konopím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Melo by stacit na uplne vyleceni udajne 2-3 mesice u cloveka.
Pejsek ma rychlejsi metabolismus tak mozna i drive, tak po mesici byt tebou ,bych to sel k veterinarovi proverit abys mel jistotu ze probiha zmena k lepsimu.
Pamatuju si ze veterinar vzdycky rikal ze cca po mesici se projevi jesli se zviratko dostalo z nejhorsiho ale to se tykalo zviratek ktere uz ani samy nechodily.

Jinak tady je link co se stane a jake priznaky ma pejsek pozitim psychoaktivnich latek thc ale domnivam se ze se jedna jen o predavkovanim thc a poziti listu s chloupky .
Pust si to na youtube a zapni si ceske titulky.

http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/...yva_295693.html

Tady zase naopak pribeh pejska kteremu davaly do jidla konopnou mast vyrabenou z kokosoveho tuku s psychoaktivnimi latkami.

http://www.konopijakolek.cz/2014/11...cim-ho-konopim/

V USA uz leci veterinari konopim.

https://www.avma.org/news/javmanews/pages/130615a.aspx

Uplne nejlepsi zpusob by bylo koupit potkana a na tom bych tu stavu otestoval, kdyz mu nedas zadnou vodu tak on tu stavu rad pozre.
Na tebe by tak male mnozstvi nemuselo ucinkovat pokud hulis.
Davej to potkanovi a kdyz vydrzi 14 dni a bude opticky v pohode tak bych to s klidem aplikoval na sveho pejska a zacinal bych mini-davkamy.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-12-2016 v 20:11 PM

Old Post 14-12-2016 v 19:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 18

no jo, ale tady se vsude jednalo o koláčky a poodobně. dát si já koláček tak to taky asi nepřežiju pač nesnáším vysoké dávky THC a i proto jsem se obrátil na CBD modely.
proto me zaujala ta myšlenka aplikovat štávku kde THC není psychoaktivní pač je ve forme THCA.

btw, co pak s potkanem?

Old Post 14-12-2016 v 20:32 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

Ano o kolacky slo a i o pozrene cele listy a taky se mohlo podepasat na zvireti i chemicka hnojiva.

Kup nejakeho krasne a zvlastne zbarveneho, to si ho vemou i ti co ho chteji jako domaciho mazlicka. A v nejhorsim pripade ho darujes nekomu kdo krmi krajtu nebo hroznyse kralovskeho.
Staci inzerat v tvem okoli Daruju potkana ...do IFAUNA
Potkani se pouzivaji na takoveto pokusy protoze jsou az X x citlivejsi nez psi a kocky.

Musis mu ale i krmit a davat mu take vodu az vypije davku ,potkan musi mit v kapatku neustale prisun tekutin.

Ja k tomu pristupuju jako kdyby to byl muj vlastni pejsek, tak bych nenechal nic nahode!

Old Post 14-12-2016 v 20:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 20

premyslim jeste koupit cbd oil od RQS a s tím to míchat. aby se zvýšíl obsah CBD ale aby tam bylo i THC.

Old Post 15-12-2016 v 08:54 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Kdyz myslis ze by to bylo lepsi, ja bych to ale rozhodne nemichal, nevis co v tom je,ja bych jim neveril! A treba by to bylo uz prilis.
Nejlepsi je overeny zdroj , teda myslim tim ten tvuj.

Myslim ze uz moc spekulujes.

Old Post 15-12-2016 v 10:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 22

dyt to prozenu tim potkanem

Old Post 15-12-2016 v 12:05 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

Ale ja nevim,treba tam bude nejakej svinec, treba to konopi bylo pestovany s chemkama a to nebude hned videt na potkanovi, treba az po pul roce chcipne. Ja myslel jen to prohnat potkanem abys videl ze to nema ty psychoaktivni ucinky jako jesli v tech clankach nelzou tak by mit nemely.

Ja mit takovou spoustu matrose jako ty tak bych uz kdyztak udelal svoje CBD FS a ne kupoval od nekoho kdo na tom vydelava a buhvi co do toho dava. Hele i se to rymuje :-)

Ale samozrejme delej co uznas za vhodny, je to tvuj pejsek a nikdo jiny o tom nemuze rozhodnout.
Ja jen aby dostal pejsek kdyz uz ho teda lecis konopim ,to nejlepsi a nejbezpecnejsi.

Old Post 15-12-2016 v 13:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 24

no prave to je ta dilema. Mam CBD therapy kde jsem jak hodně lidí čekal že to je strain 20:1 CBD THC. ale mám jen uschlý
další věc je že pak někdo v USA zjistil že therapy je nestabilní a jsou tam asi 4 phena s ruznymi pomery od 1:1 do 20:1 CBD:THC. jaky je to moje vi cert.
a navíc jsem therapy jel v minerálech a pruplach byl stopro mene nez 21 dni...

co se tyce CBD oleje, tak myslím ze kdyz koupit tak od royal queen seeds. i proto jsem ho vzal. cetl jsem na stránkach hodnocení uživatelu a spokojenost.

bavime jse tady bud o nejake forme extraktu ze susiny ktera nebude stopro uplne cista s nejistym pomerem CBD THC v nejhorsim bude 1:1

zivou therapy jedu ted jeden kus zatím v matkárně.

dalsi varianta je štáva z rostliny kde se tvrdi ze cerstva kytka neobsahuje THC ale THCA které není psychotropní.
( Dr. William Courtney)
http://www.cannabisinternational.org/about.php

tady jsem schopen dávat 1:1 odrůdy (medical mass nebo Critical mass CBD)
za cca 20 dní...

není to o tom že bych spekuloval nebo co, ale proste žádné řešení není ideální a já hledám to nejlepší.

ted jsem mi nejvíc líbí varianta začít s čistým CBD od RQS. psal jsem jim že to chci pro pejska. postupně jsem chtěl přidávat malinko thc z mazaru který je bio

hledám studuji , snažím se přijít na nejlepší variantu.
není to lehké

Old Post 15-12-2016 v 15:33 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 25

Sledujem a cítim s Tebou. Hlavne sa rozhodni a rýchlo! Ak mu dáš podľa mňa čistý CBD olej, tak nič neskazíš. NEbude to mať možno až také účinky, než s THC - to je teoria podľa mňa......každopádne lepšie, ako nič!

Old Post 15-12-2016 v 19:47 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26

Ty mas na mysli tenhle olej?

https://www.royalqueenseeds.cz/217-...d-oil-10ml.html

To ale nejsou FS ktery muzou vylecit rakovinu.
Ja myslel ze ji hces z toho uplne dostat. A tady u toho oleje pisou ze ji bude dobre, k zmirneni stavu.

Kdyz uz tak FS z CBD.

Myslim tohle pokud chces mit sanci ze se z toho vylize.

http://herbaldispatch.com/product/p...rs-cbd-mct-oil/

Ja celou dobu myslel ze mluvis o fenixovych slzach z CBD.
Tomu bych rozumel ze bys ji tim chtel lecit ,ale olej?
To ji jen trochu zprijemnis zivot, nic vic!

Old Post 15-12-2016 v 20:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 27

hele MS, ten pes vazi 6kg. o tom CBD oleli od RQS jsem cetl ze davkování pro lidi je jedna az 5 kapek denne. pes by mel na zacatek dostat nejnizsi dávku. i na cbd si musi zvykat. takze i toto budu redit
idealní parametry na lecbu jsou :

1:1 pomer THC CBD
bez chemie

proto postupne docházím k záveru ze :

zacnu s tim cbd v malých dávkach aby si zvykal (RQS olej). do té doby sklidím cistou medical mass od RQS (8BCD, 8 THC) a critical mass CBD od dinamefemu. ted je valim enzymama abych vyplachl mineraly. na konci kvetu by meli byt jiz ciste.

postupne ji zacnu s CBD olejem pridavat vytezek z tech dvo 1:1 strainu.

navic pak chci jet bio CBD therapy a Medical Mass (hnojit jenom hovnami a nechat v matkarne ve vegetativní fázi a strihat jen listy a mixovat(odstavnovat).

to cos mi poslal za odkaz je stejne kanada. ani jsem se v rychlosti nedocetl jestli posilaji do EU. a dalsi vec, fenixovy slzy vs olej rozdil jenom v koncentraci. desetinasobny myslim. a tady se porad bavim o 6kg psovi, nevim jak bych mu ty slzy dávkoval.
i ten olej od RQS budu muset redit, a fest. si vem ze 100KG clovek by to mel v maximalni davce uzivat 5 kapek. takze to vychazi:

kapka clovek.... 0,05 kapky pes
pet kapek clovek 0,25 kapky pes.

CBD olej bude prvni fáze, v druhé zacnu pridávat ty dve cbd odrudy co ted cistím od minerálu. v tretí fázi pridám fresh listy medical a CBD therapy.

vsechno prvne pres gágor potkana. az to ten chudák prezije pujdu ko pustit nekam do prirody k rece...

jo zit v kalifornii tak uz sedim na klinice kde takhle léčí psi a nelituji peníze. jsem v CR tak podle toho se snazim najít reseni...

BIO a pomalu jet na pomer 1:1 a pak pridavat fresh juice

nic lepsiho me dosud nenapadlo

Old Post 16-12-2016 v 07:51 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Jo, udelej to takhle, asi to je maximum,kdyz pak prejdes i na ten svuj matros tak to snad pomuze. Hlavne aby byl v pohode ten potkan a pak nejde nic pokazit,doufejme.

Toho labor.potkana nepoustej do prirody protoze divoci potkani ho roztrhaji a poslouzi jim jako potrava. Vem si to ze bude pokusny kralik ,pomuze tvemu pejskovi a ty ho pak das nechat takhle tvrde nevdecne chcipnout.

Old Post 16-12-2016 v 08:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 29

RQS CBD olej - moje zkusenost - > vyhozeny penize. Je to fakt k nicemu, zkousel jsem to v rodine na nekolik lidi s ruznejma problemama a nikomu to pri tom predepsanem davkovani nepomohlo. Kdyz jsem to napsal do komentaru na jejich stranky, tak to smazali.....
Obsah CBD v jedne kapce je tak 2mg, coz je docela malo - aspon pro cloveka.

Jinak co se tyce davkovani pro pejska:

http://hawthornevet.com/resources/m...l-cannabis-pets

maximalni davka je 1mg/kg/den - pro tveho pejska tedy 6mg CBD
startovaci davka je 0,05mg/kg/den - tj 0,3mg CBD

Old Post 16-12-2016 v 10:00 AM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 30

SensiSeeds CBD doporučuje 15 kvapiek /15 mg CBD / denne pre ľudí
je to 3 percentný CBD olej
Snáď to k niečomu bude!

Old Post 16-12-2016 v 10:19 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Milosx
RQS CBD olej - moje zkusenost - > vyhozeny penize. Je to fakt k nicemu, zkousel jsem to v rodine na nekolik lidi s ruznejma problemama a nikomu to pri tom predepsanem davkovani nepomohlo. Kdyz jsem to napsal do komentaru na jejich stranky, tak to smazali.....
Obsah CBD v jedne kapce je tak 2mg, coz je docela malo - aspon pro cloveka.

Jinak co se tyce davkovani pro pejska:

http://hawthornevet.com/resources/m...l-cannabis-pets

maximalni davka je 1mg/kg/den - pro tveho pejska tedy 6mg CBD
startovaci davka je 0,05mg/kg/den - tj 0,3mg CBD



Jak jsem psal driv, ja jsem si to myslel ze to bude naprt.
Vsichni to vyrabeji tak aby mely co nejnizsi naklady , takze to zakonite osidi a maji to jen aby vydelaly prasule, zdravotni stav je nezajima.


Neni nad domaci vlasnorucne vyrabeny.
1.- muzes se na to spolehnout ze to bude BIO.
2.- vyrobis to poctive a kvalitne.
3.- Vyberes si CBD odrudu z jake to chces.

Kazdopadne ty hrajes o cas takze tim nic urcite nepokazis, pokud je to opravdu poctivy Bio-produkt .


Naposledy upravil Madical-Strains 16-12-2016 v 15:07 PM

Old Post 16-12-2016 v 14:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 32

no než to moje bude bio budou to aspon tří týdny. proto jsem sel do RQS.
nebo mam do ni zkusit dávat svoje i kdyz to jelo na mineralech? proste zacít aspon s tím RQS mi prijde nejrozumnejsi. Pak pomalu začít pridávat moje ciste kýtky.

Old Post 16-12-2016 v 15:36 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2011 - bio léčba vs konopí - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3909700 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív