Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Vysoka teplota živného roztoku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Vysoka teplota živného roztoku Příspěvek č. 1

Cus groweri 😊 jedu NFT. Jak mám řešit velkou teplotu živného roztoku? Obc2as se mi tam objeví i 27 stupňů. Vím, že je to špatný, ale co s tím? Diky za pripadne rady

Old Post 10-12-2016 v 11:28 AM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Čau tak maž dvě možnosti chladit roztok zmraženyma pet lahvemi nebo dražší varianta a účinnější https://www.happyzoo.cz/chladic-hai...CFdgaGwodyL4MmQ

Old Post 10-12-2016 v 12:14 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 3

Tyvole ty mražený láhve mi přijdou teda rozumnější. Nicméně mě napadlo dat odtah na vyšší rychlost at to bere vic tepla

Old Post 10-12-2016 v 12:47 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

Jasně akorát ty lahve budeš muset častěji měnit moc dlouho to nevydrží.
Jo ten odtah přídej .

Old Post 10-12-2016 v 15:44 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

hodně pomůže předělat nádrž mimo místnost, stan, a ještě lepší je na studený beton.. jinak jako prevenci hniloby můžeš přidávat každé 3 dny nějakou formu chlornanu sodného, třeba savo 0,2ml/10l..

Old Post 10-12-2016 v 19:07 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

NORM
myslím, že tým odfajčí niektoré zložky hnojiva - záleží aké tam leje.
Okrem toho zlikviduje celú biofloru okolo koreňov...

Poriadnym odťahom treba začať a pokiaľ sa nedarí udržať teplotu, tak nabudúce zvoliť inú techniku pestu.
Dávať tam ten ľad je hrozne otravné. Dajú sa vymakať rôzne systémy chladenia cez chladič, alebo klímou.... myslím, ale, že poriadnym odťahom mimo pest. miestnosť to vyriešiš. Ešte treba kuknúť, či tam nemáš nejaké moc silné čerpadlo, čo je ochladzované tým roztokom a ten roztok sa tým pádom zbytočne ohrieva

Naposledy upravil odo 10-12-2016 v 21:32 PM

Old Post 10-12-2016 v 19:42 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 7

Piste si co chcete, ale savo jako jedine opravdu pomaha, znici hnilobu a kytka jede dal, jen koreny zustavaji hnede, vyzkouseno, jen je treba pouzit spravne savo )
Jako prevenci jsem ho tam sice nelil, ale urcite bude fungovat.

Old Post 10-12-2016 v 21:15 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 8

Mi tam nic nehnije holky maji 2 tydny "od semena" jako dat.nft mimo stan? Jak.bys to chtel udelat? 😃 ja mam peroxid vodiku to mi vystaci

Old Post 11-12-2016 v 04:36 AM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 9

Stačilo to hodit na zem a uvolnit okno ať tam proudí studený vzduch a cajk.

Old Post 17-12-2016 v 17:45 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 10

No vidíš vše se dá vyřešit ale na léto si nachystej ty zmrzlý flašky.

Old Post 17-12-2016 v 17:54 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 11

V létě je v té místnosti chládek samo o sobě, tak že noproblemo. Ale když tak tuto moznost určitě zvážím

Old Post 17-12-2016 v 18:44 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 12

Jo já mám taky chladnou místnost jedu aero a v létě hlavně na začátku když jsou holky ještě malé tak musím chladit.

Old Post 17-12-2016 v 19:29 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butchers
Nový Člen

Karma uživatele Butchers - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 13

Já mám roztok na teplotě 24-25 stupnu.
JAKÁ teplota je idealní ?
btv pokud v boxu mate 25-30 to nejde udržet roztok chladnější .
Chci použít topeni z auta které bude mimo box a tim to zkusi chladit, příprava na léto.

Old Post 19-02-2017 v 12:40 PM
Butchers je offline   Profil uživatele Butchers   Find more posts by Butchers   Foto galerie člena Butchers   Click here to Send Butchers a Private Message   Add Butchers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Butchers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Hydroponie Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Butchers
Já mám roztok na teplotě 24-25 stupnu.
JAKÁ teplota je idealní ?
btv pokud v boxu mate 25-30 to nejde udržet roztok chladnější .
Chci použít topeni z auta které bude mimo box a tim to zkusi chladit, příprava na léto.

Ideální teplota roztoku je v rozmezí 18-24 já se snažím držet 20-21.
Jinak tedy je téma přímo o chlazení roztoku http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 19-02-2017 v 14:25 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Zkoušel jsem hydro systém před pár lety a právě kvůli vysoké teplotě, jsem po jednom kole od toho upustil. Teď když jedu led, tak už 3 kolo vše naprosto v pohodě. Teplota vždy kolem 20 stupňů v 90L kalfasu, NFT systém.

Old Post 19-02-2017 v 16:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butchers
Nový Člen

Karma uživatele Butchers - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Zkoušel jsem hydro systém před pár lety a právě kvůli vysoké teplotě, jsem po jednom kole od toho upustil. Teď když jedu led, tak už 3 kolo vše naprosto v pohodě. Teplota vždy kolem 20 stupňů v 90L kalfasu, NFT systém.


možná je to tím, že jedes LED.

Old Post 19-02-2017 v 17:23 PM
Butchers je offline   Profil uživatele Butchers   Find more posts by Butchers   Foto galerie člena Butchers   Click here to Send Butchers a Private Message   Add Butchers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Butchers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9476530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív