Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Lampa nebo předřadník nefunguje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Lampa nebo předřadník nefunguje Příspěvek č. 1

Čaute , potřeboval bych poradit. Mám tuhle sadu
https://growmarket.cz/vyhodne-sety/...e-600-2-vybojky
a loni bez problému. Jetá jedno kolo. Letos mi přestala svítit soda tak jsem ji vyměnil za druhou, ale při startu jakoby syčela pak už jela potichu. Tak mě napadlo jestli to nedělají spínačky. Zkusil jsem je vyměnit, ale bylo to stejné. Tak jsem zkusil jeden den bez spinaček, ale už nevím jestli to syčelo. Dneska jsem je vrátil. Lampa zapla, svitila asi dvě hodiny a vypla. Zkusil jsem bez spinaček, ale už je ko. Tak mě napadlo dat tam původní, která se rozsvítila se šuměním a prskáním a po minutě bylo po ní. Ted tam mám 250w a ta zatím svítí než koupím 600w. Ale mám strach aby se to neopakovalo. Myslíte, že to může být předřadníkem, spínačkama nebo lampou? Rychla odpověd by potěšila. Díky moc.

Žij a nechej žít...

Old Post 07-12-2016 v 11:37 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2

Tak ted zasyčela i 250w takže asi nejspíš vadný předřadník.

Žij a nechej žít...

Old Post 07-12-2016 v 11:40 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Zitra přijde nový předřadník i lampa. Myslíte, že to holky nějak poznamená když budou mít jeden den tmy s tím, že jsem jim tam dneska blikal jak chuj? Dneska je to 21 den květu.

Žij a nechej žít...

Old Post 07-12-2016 v 12:20 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 4

čau, pokud jsou už na květu, tak ten den, dva bez světla zvládnou..jinak určo ten předřadník..snad jsi se už ponaučil z koupě "výhodných setů"...ať se zelení

Legalize It!

Old Post 08-12-2016 v 07:30 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5

Diky za radu. Ve vysledku jsem zjistil, ze chyba byla v objimce. To v cem je prisroubovany dratek v objimce se rozpadlo a zkratovalo to. Kdybych si toho vsiml driv mohl jsem usetrit ctyri litry. Hold chybama se clovek uci.

Žij a nechej žít...

Old Post 11-12-2016 v 16:51 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4429590 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív