Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První kolo 250W skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 65






Zdar lidi Tak 26.2. Proběhla kosa.. Měl by to být asi 58. den květu co jsem to utípl... Všechno nasvědčovalo tomu že jsou připravené Krystalky mléčné atd.. Při opracovávání 5 kytek jsem strávil přes 6 hodin Teď se holky suší a i když teprve 4 den tak jsou krásně vyschlé při 21 teplotě a 40%+/- spíše méně... ve tmě v pěstírně.. Zatím jsem nic nevážil.. Nebude toho asi nějak požehnaně a určitě mohlo být více.. Ale já mám i tak velkou radost Já na to hulení moc nejsem, ale kámoš testoval, a prý je to krásně jemné energické stavy atd.. takže i po téhle stránce povedené Hodím sem nejhezčí fotky jako celek jsem to spíš nefotil protože jsem neměl moc času.. Můžete typovat. A já zřejmě asi až příští víkend napíšu rekapitulaci váhu a tak... Možná by se dalo ostříhat a uskladnit už tento víkend jak to proschlo.. ale ještě to nechám

Old Post 02-03-2017 v 15:24 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 66



1. fotka jedna kytka po opracování při sklizni
2. fotka ze sušení... tak si zkuste nějak typnout... možná pak ještě předem dám nějakou kde to bude vidět pořádně než napíšu výsledek

Old Post 02-03-2017 v 15:36 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 67


Tady je ještě jedna fotka komplet 5 kytek aby se lépe tipovalo Sorry za kvalitu nemám lepší

Old Post 03-03-2017 v 14:16 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajacSVK
Nový Člen

Karma uživatele ZajacSVK - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 68

Čauko No kolko starí bolo nemam odhad ale skusim 95g? aj ked prajem viac ... aj ja teraz idem 250w sodik prví x tak potom hodím foto skušam

Old Post 22-03-2017 v 20:23 PM
ZajacSVK je offline   Profil uživatele ZajacSVK   Find more posts by ZajacSVK   Foto galerie člena ZajacSVK   Click here to Send ZajacSVK a Private Message   Add ZajacSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 69

..90,5gé..přeju ale víc

Old Post 23-03-2017 v 18:13 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 70

KOnečně se tu objevili první tipy, já už to chtěl zabalit... Tak pojďte lidi ještě napsat nějaký čísla a já to odpoledne odhalím

Old Post 24-03-2017 v 07:40 AM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 71

85g

Old Post 24-03-2017 v 08:05 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 72

60g

Old Post 24-03-2017 v 08:07 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 73

Tipnu 77.7g, ale přeju víc.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-03-2017 v 08:30 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 74

78,5 g

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 24-03-2017 v 11:09 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 75




No tak pár tipů se tu nashromáždilo, i když poměrně dost vedle.. Ale já vás teda už nebudu dál napínat..

Vyhlášení tipovačky

3 kytky Critical = 73g
1 kytka GDP = 31,5g
1 kytka SB = 18,5g

123g rovných I když o kus tak vítězem se stává ZajacSVK

Zřejmě fotky nebyli tak kvalitní pro odhadnutí tak se omlouvám...

Jako svůj první pěst bych to hodnotil velice kladně 5 zasazených semen 5 sklizených kytek.. Několik problémů jsem řešil za letu.. Teplotu jsem vychytal natažením ventilace trubkou až k oknu.. a zřejmě nedostatečná optimalizace ze začátku zapříčinila, že jedna kytka hermafroditila.. S čímž jsme se taky poprali Do příštího pěstu si nesu cenné zkušenosti.. A rozhodně příště budu důkladně ohýbat a kontrolovat růst.. Jinak sklizeno přesně v čas s kontrolou pod mikroskopem a materiál je velice kvalitní.. Chuť je libová jak bylo důkladně proléváno a navíc pěkně silné mršky...

Ps.: Ještě tři krásné fotky z konečného naskladnění

Old Post 25-03-2017 v 11:04 AM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 76

Mohl bych poprosit nějakého šikovného moda/admina aby se mi ozval do sz ohledně tohoto tématu prosím..

Old Post 17-09-2018 v 21:32 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 77

Zedy,tu ted maka......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-09-2018 v 22:00 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 78

Zdar, co je třeba?

Old Post 17-09-2018 v 22:25 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 79

jojo pěkný a vypada to mňamky ,ale zajímalo by mě co si sklízel 6hodin? to sis ze stonků vyřezával párátka..??;-) :-)....neber to zle,jen rejpu a sranda..at ti chutná.dobrý to je

Old Post 19-09-2018 v 17:10 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
28-12-2015 - První indoor,250W HPS - 44 odpovědí
16-06-2013 - První kokos 600w, 16 kusů - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1618770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív