Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První kolo 250W skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 49






Ahoj, lidi tak zase po delší době přidávám pár aktuálních fotek.. Právě se nacházím ve 30 dni květu.. Tedy začátek pátého týdne... A už bych si pomalu rád začal zjišťovat kdy bych to měl přestat hnojit a začít proplachovat.. Za každý váš názor budu rád.. ať mám více informací z více zdrojů Jinak listy jsou krásně pocukrované palice mohutní a vážně krásně se na to kouká..

Old Post 30-01-2017 v 14:11 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 50

ahoj..nojono chyby..chyby..chyby, kdo z nás je ze začátku nedělal.....?já určitý chyby dělám doteď..a co?..nebyla by to pak nuda, kdyby se jenom hodilo semeno do média a nemuselo se nic řešit...byla
..příště hlídat aby to zkrátka nepřerostlo..pořádně to 14dní po zahájení kwětu odspodu probrat a to myslim fakt pořádně..jo taky mi některejch větví bylo líto ale vez že se ti to načte na vršcích...
..využiješ tak veškerej světelnej potenciál na vršky..popř.ohýbat=super metoda (ale samosebou je jich víc např.půlměsíce..)je používat pamětový drát(rozuměj měďený s bowdenem)..uvazuju ns stonek do stran..tzn žekaždý drát vytvaruje 2větve(patro)...ale to sem se už rozepsal asi moc
Čus

Old Post 10-02-2017 v 15:35 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 51

..jak to teda vypadá proplachuješ nebo sklízíš ebo jak to teda je....

Old Post 10-02-2017 v 15:37 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 52

..jsi ted teda asi na 40dni kwětu esli se nepletu....nóó čéče já bych možná pomalu začal ...enzymy..voda..enz..voda..nebo esli máš náký ty čajíčky jako final sol.(já to nepoužívám.moc peněz.malej efekt..atd)k nezaplacení jsou v tomhle případě,dle mého názoru enzymy..nedám dopustit na ATAZyme(s K+) nebo HESI Powerzyme/existuje miliarda dalších značek lepších drazšších (JiNdB,Metrop,Plagron...aj. třeba levný ale velice účiný hnojiva od f. BioBizz)...ajajaj sem se nechal zase unést...sorko napřed ale vyrovnat ph..VždyckY!!.mě se v hlíně stále a stále osvědčuje ph 6-6.5max..ona hlína si s tim pohraje a snese větší výkyvy než třeba bubl. ..atd..ale neusnou na vavřínech kolego.....čistota a péče je 99%úspěchu..chtěl si rady..názory..vzdělávej se..;-)
..at to roste

Old Post 10-02-2017 v 15:59 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 53

Ahoj Docela mě pobavili tvoje příspěvky dmtart Každopádně už jdu na další příspěvek po delší době protože jsem neměl moc času sem něco házet :/

Old Post 13-02-2017 v 21:50 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 54





Tak dneska je to přesně osmí den od zahájení průplachů... Tohle přepnutí proběhlo 36 den květu mám pocit.. Tak aby 14 dní průplachů vyšlo na 50-55den květu kdy je doporučené sklízet... Myslím že to takhle pěkně vyjde krystaly se dobře zabarví (mimochodem jsem si obstaral i starý dětský mikroskop) a budu sklízet uzrálé krásné macaté paličky... Určitě teď sám vidím kde jsem udělal chyby a úplně na konci se je chystám shrnout.. Jak jsem zanedbal ohýbání tak jsem přišel o velkou část výnosu jelikož tam ty palice jsou jedna přes druhou a není to pěkně vyrovnané.. každopádně vím kde je problém a příště na to dám bacha.. Jinak ještě k prolévaní koukal jsem na ty přípravky co se používají... Jelikož neměli v Growshopu kde nakupuji Final Solution, tak jsem sáhl po Final Flushy od GROTEKU s nějakou příchutí pinacolada (jinou neměli) A jsem na to zvědaví.. NA fotkách to není moc vidět ale květy krásně dozrávají a já se těším na konec týdne, kdy zhodnotím jestli už přijde kosa, nebo to ještě den dva nechám na dozrání.. PS. dmtart díky za příspěvky kámo každopádně o všech věcech vím co jsi mi napsal.. Jen jsem všechno na poprvé neudělal hned na jedničku ale do příště se určitě zlepším tak se pokochej fotkama

Old Post 13-02-2017 v 22:01 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 55

Ještě mám teda v plánu asi zítra otrhat pár listů ať to ještě chytne schovanější palice, nechával jsem je tam aby to při flushingu nabralo živiny právě z nich.. Tak nevím co je lepší pro teď.. Ale myslím že to ty palice vycucali pěkně tak dám ještě poslední šanci těm menším..

Old Post 13-02-2017 v 22:07 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 56

ahoj...no tak hlavně že ses bavil..

Old Post 14-02-2017 v 10:22 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od dmtart
ahoj...no tak hlavně že ses bavil..


Však to neber špatně myslím to dobře... Jen mě pobavilo jak ses rozvášnil, to je správný A jsem rád za tvoje reakce

Old Post 14-02-2017 v 11:29 AM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 58

..no takhle to právě pak dopadá:-D...v pohodě já to taky nemyslel špatně..peace
..at se povede..

Old Post 14-02-2017 v 11:45 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 59

Podle údajů seedbanky se řiď hoodne orientačně a zvlášť pod 250w. Já sem 55-60 sklízel třeba 85.den.. 36 den mě přijde masakrózně brzo...

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 14-02-2017 v 13:47 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Bohém
Podle údajů seedbanky se řiď hoodne orientačně a zvlášť pod 250w. Já sem 55-60 sklízel třeba 85.den.. 36 den mě přijde masakrózně brzo...


Přesně jak říkáš.. Ten 50-55-60 den beru tak orientačně.. Ty tři Criticaly vapadají že to na ten 50-55 den bude. Strawberry blue má hrozně moc zalistnatělé ty palice a myslím že určitě budou potřebovat ještě tak 5 dní navíc.. A granddaddy purple má hezký paldy.. ale taky bych to tam nechal ještě o 3-5 dní déle.. Jediný problém je že jsem to nechal tak aby těch 14 dní flushingu vylšlo na těch 50-55 dní květu.. takže jsem to mohl podržet ještě týden před tím přehozením na hnojivách.. Teď už s tím nic neudělám jen to teda budu muset nechat o to delší dobu bez hnojiv na průplachu.. Ještě zkusím udělat nějaký lepší fotky a hodím to sem za chvíli... Každopádně jsem nevěděl co to během těch 14 dní udělá.. a jak jsem viděl hnědý ocásky tak jsem zpanikařil začal flushing aby to nepřezrálo a mohl jsem vydržet no další věc do příště co si zapamatuju a budu vědět

Old Post 14-02-2017 v 17:52 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 61

..no to jako joo voe to je až nemožný..jána ně nedámm vůbec a milokdy jedu ze semen...ted teda zrovna jo no...ale 1.3kw snad zabere..jako vždy ;-))

Old Post 14-02-2017 v 17:54 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 62






1. obrázek Critical
2. obrázek Strawberry blue - myslím že tahle asi trochu strádala nebo nevím.. Byla nejblíže k větráčku a ty palice jsou mnohem víc listy...
3. obrázek taky Strawberry blue - a to je ještě větší hromada listů.. tak nevím přesně jestli to tak má být.. každopádně ty fotky jsou hrozně zkreslující pod tím světlem :/ ale lepší foťák hold nemám
4. Druhá kytka Criticala taky tam pořádně bohužel nejde rozeznat hnědé a bílé ocásky.. z té fotky mrzí mě to
5. a Ještě jednou critical

Old Post 14-02-2017 v 18:17 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 63

Jako celý tohle první kolo byl jen test Už se těším na další a hlavně na rekonstrukci pěstírny.. Protože poslouchám od celý rodiny jak to tu zasmradilo celý dům Budu to muset celý totálně překopat.. Utěsnit, pořádně odhlučnit lépe odvětrávat, a hlavně se chci inspirovat tvojí prací Bohéme... Jak to krásně ohýbáš pod tu síť.. Protože tady jeden vršek o 20 čísel víš jak druhý je příšerný.. A díky tomu budu moct ubrat i o jednu kytku a lépe se to vejde Další chyba co jsem udělal že jsem nechal květináče skoro poloprázdný.. :/ atd.. atd..

Old Post 14-02-2017 v 18:28 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 64

Ahoj groweři... Zase jsem se delší dobu neozval.. ale více méně nebylo proč.. Dneska bych chtěl ale oznámit že zítra chystám sklizeň... Udělám nějaké fotky ještě než to říznu.. a pak to dám sušit.. a budete moci typovat

Old Post 25-02-2017 v 21:21 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
28-12-2015 - První indoor,250W HPS - 44 odpovědí
16-06-2013 - První kokos 600w, 16 kusů - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4982120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív