Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První kolo 250W skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 33

Každopádně jsem si měl sehnat kolínky a ohýbat lépe.. a lépe ty kytky strukturovat takhle je to dost odfláklé, ale do příště to budu vědět a dám si s tím větší záležet když vím jak to teď roste.. Jinak vždycky když nakouknu dovnitř tak ohýbám )

Old Post 29-12-2016 v 23:52 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 34






Tady jsou slibované fotky.. A dnešním dnem !!!! KVĚT !!!! rovnou jsem to zalil hnojkama na květ protože potřebovali zalít a já neměl nic umíchané, teď už se pojede 12/12 Snad jsem to odhadl dobře a nenechal jsem to moc přerůst..

Old Post 30-12-2016 v 10:10 AM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 35



Dneska by to měl být 3 den v květu a holky se vážně dost rozjeli.. Doufám jen že bude stačit prostor, vypadají zdravě leju hnojky na květ ráno večer, teplota vlhkost optimální, a vše jak má být teda snad Na svůj první pěst bych to zatím hodnotil velice pozitivně, podle toho co tu tak pročítám a s čím se potýkají jiní.. Vidíte snad někdo nějaký problém kterého jsem si třeba nevšiml ??

Old Post 02-01-2017 v 20:22 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 36






Tak co lidi čte si to tady vůbec někdo ?? Nečekal jsem tady úplné mrtvo.. Asi je to tím že nemám moc otázek Každopádně další up... Dnes 8 den květu, holky kompletně vyplnili prostor, až si říkám že jsem to měl přepnout dříve.. No je to první pěst takže nabírám zkušenosti Každopádně rostou nádherně... ''smrdí'' po celém pokoji a už lezou kvítky ) Dneska jsem taky ořezal pár neperspektivních větví.. abych pomohl těm nahoře.. Od posledně pořád hnojím zítra jim tam naleju zase enzimy a to je pro dnešek asi tak vše ) Budu rád za každý příspěvek, ohodnocení nebo tak něco

Old Post 08-01-2017 v 19:47 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 37

Čte si to tu někdo neboj fotky lepší mimo sodu lepší fot0 než keci

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 08-01-2017 v 20:33 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

ŽÁDOST O RADU Příspěvek č. 38






Ahoj lidi dneska je to asi 18 den květu.. a už pár dní jsem dost na vážkách co dál... Začínám vidět chyby které jsem udělal z důvodu že to je první pěst..
1. chyba měl jsem dát jen 4 kytky na takový prostor... nebo dříve přehodit na květ
2. chyba květináče jsem nenaplnil až po okraj hlínou tak jedna pětina květináče mohla ještě dostat hlínu, ale to nebude snad takový problém...
3. chyba měl jsem daleko víc ohýbat a kontrolovat růst.. no nevěděl jsem že ty kytky takhle vylítnou tak jsem se poučil pro příště

Můj problém teď... Opravdu to vyletělo... A doufám že už vážně moc neporostou, Rolery na lampu mám skoro na doraz.. Pak půjdou ještě odendat a pak ještě odendat chyty ke stínidlu... Takže tam ještě 20-30 cm mám rezervu.. takže teď jen doufám že už to nepojede tolik do výšky..

Druhý problém je... Kytky mají zhruba něco přes metr.. ode dna květináče skoro metr a půl.. Jsou hodně rozvětvené a světlo svítí intenzivně tak na horní třetinu.. A mě zajímá jak moc to mám dole prořezat, jak to děláte třeba vy ?? uvidíte to na fotkách.. Jak listy tak výhonky je tam toho spousta.. ale zase co jsmem četl tak se toho trochu bojím abych nepozastavil růst a na druhou stanu co jsem se tak do teď dozvídal tak to nechat odapad že to kytka sama odhodí mi přijde logický, ale říkám si jestli ji to neubírá energii na ty palice..

Potom ještě jeden dotaz to už není zas tak problém ale zajímalo by mě co by jste mi doporučili z hnojiv.. leju tam na květ TERRA MAX- for bloom cycle od ATA a z canafestu mám 50ml BIO-BLOOMBASTIC co se leje v posledních 4-6 týdnech květu.. Tak jestli tam mám potom začít lít tohle nebo to třeba střídat.. nebo když je to BIO tak ne.. (Nechci doporučovat jiná hnojiva jen mě zajíámá jestli to nebo to a jestli to můžu míchat atd.. snad mě chápete

Předemn děkuji za rady.. ) Vážně mě teď zajímá váš názor

Old Post 18-01-2017 v 13:21 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 39





Tady ještě přikládám jak je to od stropu.. Na fotce to nevypadá tak hrozně.. ale mě to dělá celkem starost protože už bych to pak pořádně neosvítil atd.. a další foto jak krásně to kvete

Old Post 18-01-2017 v 13:29 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 40

s tím vystřiháváním se mužeš inspirovat tady: https://www.youtube.com/watch?v=lv0OqqHhbGg nebo https://www.youtube.com/watch?v=93sYtqexm9U
jinak se vystříhavaj jen zárodky paliček a malý větvičky kam už nedosvítí tolik lampa. ale radši ještě počkej na radu zkušenejch

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 18-01-2017 v 14:30 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 41


PROSÍM VŠECHNY O RYCHLOU RADU !!!!!!
S odkazem na předchozí post o ořezávání, jsem se do toho dneska dal a u jedné Critikali jsem zjistil že je to zřejmě hermafrodit !!! Prosím vás podívejte se na foto je tomu opravdu tak ?? A musím se ji zbavit co nejrychleji to půjde ?? Nebo tomu tak není ? Ze shora jsem to neviděl.. Ale jakmile jsem odspoda prožerával narazil jsem na váčky..

Old Post 18-01-2017 v 20:09 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 42




Potvrzení důkazu ale co s tím teď ?? Otrhávat nebo zlikvidovat ?? :/ Na hoře je nejlépe rozjetá a krásná Asi to hold budu muset otrhávat.. protože o ni nechci přijít

Old Post 18-01-2017 v 20:20 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 43

Tak ještě štěstí že jsem si toho takhle všiml v čas.. Dočetl jsem se že se to dá do sklizně otrhávat.. Zajímají mě ještě názory ostatních pro zatím jsem to důkladně prohlédl otrhal a strčil z5 do pěstírny..

Old Post 18-01-2017 v 20:46 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 44

Jiste,otrhat a dale hlidat,muze se to znovu ukazat,ale take uz nemusi,hlavne je poradne kontroluj. At se dari. Neprosvita ti tam nekde?

alpine

Old Post 19-01-2017 v 01:38 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 45

Bych to vyhodil a nesral se s tim, příště pořiď řezy a nemusíš to řešit

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 19-01-2017 v 19:37 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 46

chlape nech to tam, kulu uštípni.. pokud uvidíš ještě někde víc než několik to to vyškubni... - Já jsem měl v asi 3 modelech až po sklizni jsem zjistil sem tam kouli dojetou, nicméně ANI JEDNO semeno, a to byly prémiový top palice po všech směrech. Pokud k tomu máš dobrej přístup a můžeš to pořádně kontrolovat - a často - kule sou hodně rychlý tak bych to skusil nechat ..

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 23-01-2017 v 09:29 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 47

Díky za tvoji radu A stejně jak radíš tak jsem to tam nechal, ob den si tu kytku vytáhnu projedu každou větev a od té doby co jsem na to narazil prvně a vytrhal, se další nedělají, takže paráda jsou to krásný květy kterých bych se nerad zbavoval

Old Post 23-01-2017 v 12:56 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 48






A tady si dolovím pár fotek, jak to krásně kvete, 23. den květu. Trochu mi to přerostlo ale holky si s tím poradili a nějak se s tím jako první pěst popasujeme

Old Post 23-01-2017 v 13:06 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
28-12-2015 - První indoor,250W HPS - 44 odpovědí
16-06-2013 - První kokos 600w, 16 kusů - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5757270 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív