Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První kolo 250W skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 17

Ty skoky nejsou, tak rychlé naštěstí to jen ten jeden případ tam byl že jsem to potřeboval ustálit na té správné teplotě.. teď tam mám pořád kolem těch 27-28

Old Post 09-12-2016 v 17:45 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 18



Tak dneska proběhlo přesazování po tom co jsem zvedl váleček s kytičkou a zjistil že kořínek už vylezl tak 3-4cm ven.. Udělal bych to už ráno možná ještě včera večer.. aby se měli kořínky kam zavrtávat a rozrůstat jenže jsem si potřeboval sjet pro keramzit do OBI na dno květináčů.. květináče mám 11l a už bych to v tom rád nechal.. hlína na fotce.. Dále pak už konečně přejdou na 16/8, asi bych měl hned, ale ještě se jim asi 3-4 hodiny bude svítit než překlapne časovač.. Nebo myslíte že bych to měl po tom přesazení nechat odpočívat hned ?? Každopádně přesazování nebyl žádný drastický úkon s tím že je to v těch válečcích

Old Post 09-12-2016 v 17:50 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 19


Dneska jsou holky konečně po 6 hodinách nočního odpočinku a v novém pelíšku Bohužel bude teď dva tři dny boj s vlhkostí.. před tím jsem měl rozmístěné misky pod květináče plné vody kvůli vlkosti teď už nemůžu... Tak to budou holky muset 2-3dny vydržet jen o nižší vlhkosti a pravidelném rosení samozřejmě stěn.. Než přijdou peníze na zvlhčovač.. Jinak je snad vše v pořádku a teď si pomalu půjdu zjišťovat kdy to začít hnojit, jak atd..

Old Post 10-12-2016 v 14:12 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 20

CAf*! Nemal si to dávať hneď do 11 l hrnca, ale do krabice od jogurtu, potom do 4-6-11 l. Takto to bude dosť dlho trvať, kým to prerastie celý hrniec a budeš tam musieť liať zbytočne veľa hnojiva a zároveň to aj zasoliš....

Old Post 10-12-2016 v 21:14 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 21


Tak dneska jsem byl konečně pro zvlhčovač vzduchu, ale zatím tedy nic moc... :/ Vlhkost tam byla 35% a o deset to stouplo, ale bohužel se to tam moc nedrží kvůli odtahu tak to budu muset ještě nějak vymyslet :/ Jinak kytičkám se zatím asi daří.. Včera byla první zálivka s hnojkamy a upraveným ph u čehož se teď budu držet a sem tam to proleju enzimy..

Old Post 12-12-2016 v 19:46 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 22

Zdary. Neběží ti ten odtah nonstop? Zkus ho třeba načasovat na 15min on/ 45 min off. A k hnojení, není na něj brzy?

Old Post 13-12-2016 v 00:34 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 23

Caf! Podľa mňa púšťať zvlhčovač a odťah je kontraproduktívne. Stačí podľa mňa takto na začiatku časovačom raz za hod spínať odťah na cca 5 minút, vyslovene iba z dôvodu výmeny vzduchu a fúkať menším ventilátorom non-stop na kytky.
Nech to fičí!

Old Post 13-12-2016 v 05:51 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 24

Děkuji moc za rady.. Já tam ten odtah měl hlavně z důvodů sražení teploty.. Ale zjistil jsem že ji srazím efektivně i bez toho abych musel větrat nonstop.. Takže to tak udělám..

Old Post 13-12-2016 v 08:39 AM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 25



Pak se mi tu vyskytl jeden problém, myslím si že vím čím to bude.. Ale kdyby jste měli jiný názor tak mi řekněte 1. fotka jedna z kytiček zvedá špičky listů vzhůru.. myslím že to teda bylo nedostatčenou vlhkostí která se teď už tedy vyřeší.. 2. fotka i když je to blbě vidět.. udělám lepší.. tak jsou na lístcích možná drobné zažloutlé kolečka.. to dávám za vinu rosení stěn které jsem pravidelně prováděl kvůli vlhkosti, a zřejmě jsem omylem nasktříkal i na listy a ty to pak od světla schytaly, ale nic hrozného..

Old Post 13-12-2016 v 08:47 AM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 26

Pozor na to rosení, lepší by bylo jim udělat malý pařníček, ve kterém by se vlhkost držela lépe. A ofuk bych u tak malých rostlinek asi neřešil. Maximálně na nejmenší rychlost a ne přímo na kytí, už jen kvůli zbytečnému odvodu vlhkosti. 😉

Old Post 13-12-2016 v 16:41 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 27

Tak prozatím to vypadá že máme jakž takž optimalizováno, předevčírem jsem zjistil že my odešel časovač na zásuvce.. naštěstí včas tak jsem jim večer zhasl a ráno rozsvítil manuálně a dokoupil dva nové.. Zřejmě běžná chyba kdy se připečou kontakty v tom zařízení co jsem tu tak vyčetl.. Teď mám jeden na světlo, a jeden na přítah který mi spíná 20/40min delší interval běží aby ochladil skříň a vyměnil vzduch.. v tu dobu mi klesne vlhkost na 40% a když neběží tak se zvedne vlhkost na 60-65%. Nejlepší bych měl sehnat si regulátor otáček kdy by mi to stíhalo chladit, (vzduch budu tahat přímo od okna jak mi tu někdo radil) a zároveň by mi to nevyhnalo všechnu vlhkost.. Ale jinak je všechno ok.. A zároveň přidám moje krasavice v dalším příspěvku

Old Post 14-12-2016 v 14:30 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 28





1. foto ze skříně
2. foto Critical VIP je trochu mázlá a zároveň na listech sem tam žlutá tečka ale snad nic hrozného co se zpraví.. ale pořádně nevím čím to..
3. foto Strawberry Blue tohle je můj rychlík.. zatím největší
4. foto Grandaddy Purle krasavice s nejhezčí strukturou listů na ni jsem zvědavej až vyroste

Old Post 14-12-2016 v 14:34 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 29





Tak zas po pár dnech přidám fotky ať vidíte jak holky jedou ) Mám z nich vážně radost, všechno se mi podařilo optimalizovat, dneska jsem dal ''poprvé hnojiva'' a všechno jede jak má tak že k tomu nemám asi ani co dodat.. Jen že tento týden zřejmě přijde první zaštípnutí protože se blíží třetí patro

Old Post 18-12-2016 v 18:21 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 30

Tak včera proběhlo první zaštípnutí... Hned za třetím patrem, díky tomu se rozjely výhonky od spodku u stonku.. Snažil jsem se o metodu FIM, tak uvidíme u kolika z nich se mi to povedlo tak aby vyrašilo víc větviček zatím není nic moc vidět, tak snad se zadaří Jinak včera večer jsem zjistil že se mi trošičku zelená perlit, tedy nějaký řasa.. zřejmě jsem to zalíval více než bych měl.. Takže si to teď budu hlídat, a pak byl další problém který se včera večer objevil a tím byl pouze u jedné kytky povislé listy.. jako kdybych to pořádně nezalil... Problém byl však úplně naopak, ze začátku jsem neřešil vodu v mystičkách pod květináči která tam odkapala... a u té největší kytky kořeny dosáhly až skrz květináč právě do mističky kde se topili v té hnusné odkapané vodě.. Ještě večer jsem ze všech mističek vodu slil a teď už je vše zase v cajku

Old Post 21-12-2016 v 12:47 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 31


Byl jsem trochu línej sem házet fotky ale teď už jdu na to.. Dneska to bude 20 den růstu a já se to pomalu chystám přehodit na květ 12/12 co vy na to ?? Taky by jste to už přehodili ?? Jinak všechno jede jak má kytky vypadají bez závad.. Ph kontroluji hnojím na růst a dva dny zpět jsem prolil enzymy.. Jediný problém byl dneska při ohýbání se mi podařilo ulomit jednu větývku hned jsem ji přilepil izolačkou tak uvidíme jestli se chytne :/ Jinak holky jsou vážně rozjeté.. tohle je 2 dny stará fotka a teď jsou zase o kus větší

Old Post 29-12-2016 v 23:48 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDooKiller
Stálý Člen

Karma uživatele WooDooKiller - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 32

Zítra hodím ještě lepší fotečky a asi pohled na jednotlivé kytičky protože se vážně pěkně rozjeli )

Old Post 29-12-2016 v 23:50 PM
WooDooKiller je offline   Profil uživatele WooDooKiller   Find more posts by WooDooKiller   Foto galerie člena WooDooKiller   Click here to Send WooDooKiller a Private Message   Add WooDooKiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
28-12-2015 - První indoor,250W HPS - 44 odpovědí
16-06-2013 - První kokos 600w, 16 kusů - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3385770 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív