Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 600w hydro - Chocolate rain
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Obecné 600w hydro - Chocolate rain Příspěvek č. 1


Ahoj groweři,

po úletu s 6x AF, které jsem nedopatřením objednal místo regulérních semen. Jsem se rozhodl zkusit místo semen jít rovnou do řízků.

Je to pro mě celkově 4tý indoor a teprve druhý pokus v hydru.. takže budu rád za jakékoliv rady.

Informace o setupu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Skříň: 120šx100hx200v
Odtah: 680m3/h
Světlo: philips greenline 600w
Odrazová folie: Diamantová reflexní folie ECO
Stínidlo: Adjust-A-Wing DEFENDER M
Předřadník: Lumatek 600W
Hnojiva: Advanced Hydroponic - Aktuálně dojíždím co mi zbylo z minulého kola, příště chci zkusit jiné.
Voda: Dešťová voda - čistá, přefiltrovaná uchovávaná v uzavřených kanystrech.
Holky jsou v rockweolevé kostce a ta je umístěná v kremazitu.

Aktuální dění.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Vlhkost: 60-75% den, 60-80% noc
Teplota vzduchu: 24-27 den 17-20 noc
EC: 0,6 (první zálivka) další 0,8 (AH enzymy,AH grow, AH bloom,AH root stimulator a AH micro)
PH: 5,8
Plánuji zalévat ručně ještě tak 2 týdny. 30-40 ml dávka 3x denně
CO2 - Sodastream
- Naperlim dešťovku, naleju do rozprašovače a stříkám. Zajímalo by mě kolikrát denně je vhodné rozprašovat. Momentálně to dělám při každém zalévání.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Hned ze začátku mám nějaké otázky.

1. Sehnal jsem CO2 tablety - CO2 Tabs - GIB industries. Napdalo mě přidat jednu do zálivky, ale nějak si nechci troufnout. Máte s tím někdo zkušenosti?

2. Fialový mi u holek stonky(resp vršky stonků) a u lístků stopka. Mám holky druhý den nechtěl bych něco zanedbat hned ze začátku. Viz přidané foto.

3. Kýble jsou matné až průhledné, nejsem si jist jestli to kytičkám nějak nemůže ublížit.. konkrétně mám strach z řas aby se mi tam nezačali dělat.. minulý pokus jich bylo pár úplně na dně po stranách. Tak mám strach, aby mi neovlivňovali PH atp.

Naposledy upravil gundelj 13-01-2017 v 20:06 PM

Old Post 04-12-2016 v 14:50 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 2


Jak to vypadá

Old Post 04-12-2016 v 15:02 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 3


další

Old Post 04-12-2016 v 15:05 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 4

Možná to bude tím, že máš v noci zimu, přitop aspoň na 19-20C

Old Post 04-12-2016 v 15:13 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 5


Ahoj, přikládám detailnější fotky.
Mám obavy z těch kvítků nastaveno mám 18/6 a 600w sodík na květ mám skrouhnutý na 400w.. myslíte že to je problém? A co říkáte na to fialovění.?
Děkuji za názory

Old Post 06-12-2016 v 15:57 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 6


další foto

Old Post 06-12-2016 v 15:58 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 7

Omluvám se za kvalitu fotek.. nemám foťák tak je to jen z telefonu.

Old Post 06-12-2016 v 16:01 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 8

Jak se mi moji kloníci dostali do ruky, tak měly krásné zelené stonky. Po pár dnech zfialověly ve velkém všechny stonky a stonky listů. Hned pod hlínou však bylo vše zelené, takže bych řekl, že možná změna světla. Každopádně nic se nedělo a kytky rostly dál. Někdo zkušenější ti to vysvětlí lépe. Podle mě je to reakce na něco, u mě asi na změnu světla. Za mě, není třeba se bát

Old Post 06-12-2016 v 16:21 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 9

Fialovění = podmínky, v drtivé většině velmi špatné pH, způsobené např keramzitem. Obecně fialové = vysoké pH.

Blizny se objevují díky stresu anebo jako znak pohlavní dospělosti rostliny, avšak dokud se nejedná o větší uskupení, nedá se mluvit o nákvětu, to až když se začnou transformovat do květů.

Za mne špatné pH a z toho vyplývající další problémy.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 06-12-2016 v 16:30 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 10

pH upravuji na 5,8 kyselinou citrónovou zkusím namíchat nový roztok.. .. napadá mě jedině ještě, že by to bylo tou kyselinou.. protože sem včera pH metr kalibroval. Každopádně děkuji za rady

Naposledy upravil gundelj 06-12-2016 v 17:01 PM

Old Post 06-12-2016 v 16:48 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 11

Super na pH down je od GHE Dry pH minus

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 06-12-2016 v 19:08 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 12

Děkuju hnejd jdu objednat

Old Post 06-12-2016 v 19:42 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 13


Aktuálně je to 10tý den co jsem převzal řízky.

Zjistil jsem že fialovění je skutečně vysokým pH! Špatně jsem přednamočil rockwool a pH mi vylítlo při výtoku k 6,7! Upravil jsem tedy zálivku na 5,5 pH a holkám se začalo dařit odost víc. Doufám že tu zásaditost z rockwoolu brzo takto dostanu.

Takže aktuálně:
Vlhkost: 50-75% den, 60-80% noc
Teplota vzduchu: 24-28 den 19-20 noc
EC: 1,2
PH: 5,5

Pokud by jste měli nějaký tip jak se co nejrychleji zbavit té záditosti v Rw budu vděčný za rady.

Old Post 14-12-2016 v 08:38 AM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 14


Do 5 dnů plánuji přepnout do květu.

Old Post 14-12-2016 v 08:41 AM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 15


Tak přepnuto do květu, holky se mají k světu jsem spokojený fialovění začíná mizet.

Old Post 16-12-2016 v 20:00 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gundelj
Stálý Člen

Karma uživatele gundelj - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 16


.

Old Post 16-12-2016 v 21:03 PM
gundelj je offline   Profil uživatele gundelj   Find more posts by gundelj   Foto galerie člena gundelj   Click here to Send gundelj a Private Message   Add gundelj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1436980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív