Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 81

No pysnej zatim nejsem,(az po roce) protoze se mi podarilo uz mnohokrat prestat i na 1-2 mesice , nejhursi to bude az prijde nejaky kamos a nedej boze tady jeste zustane par dni.
Nebo se bojim Silvestra, to mame zamluvenej stul s kamosem a tam se bude vsude hulit.

Old Post 16-12-2016 v 08:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 82

Odo má depku a čajíčkuje. :-( K sušienkam som sa ešte nedostal. Ani k tomu maslu - zatiaľ.

Old Post 16-12-2016 v 08:53 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 83

Zdravím
Tak co Madi držíš se.....?Já věřím že jo.Tento víkend su v práci.Vracím se až v 19:00 tak nemám nějak času sem napsat.
Mám i jiný povinosti a hlavně se musím věnovat rodině.......
Snad to teda zvládáš a nazabalils to,myslím na tebe.
Co Odo a depky jak sme na tom??
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 17-12-2016 v 03:29 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 84

Ahoj.
Jo, drzim :-) , ted uz je to trochu lepsi ale uz sem nepisu sve vnitrni boje kdyz si me vycinil
Pokud bych to mel porusit tak bych to samozrejme ihned napsal sem do vlakna. Takze nemusis se stale ptat. :-)

Naposledy upravil Madical-Strains 17-12-2016 v 08:52 AM

Old Post 17-12-2016 v 06:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 85

No, predsviatkové obdobie a nejaké problémy...stále sa niečo deje...
našiel som dnes toto:

http://www.cbd-konopny-olej.cz/clan...potrebu-cigaret
:-)

Old Post 18-12-2016 v 07:57 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 86


http://www.cbd-konopny-olej.cz/clan...oznosti-vyuziti

Old Post 18-12-2016 v 07:57 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 87

Ahoj, ja dal driv treba 2 krabky denne, nekolik let, vysvobodit se je tezky zápas, moje zkusenosti:


    Odhodlani, nedam si cigaro ani kdyz me neco brutalne nastve.
    Nedam si cigaro ani kdyz mi tramvaj prejede ruku.
    Nedam si cigaro ani kdyz mi neco udela brutalni radost.
    Nedam si cigaro ano kdyz mi bude psat milostne dopisy Jesica Alba
    Shrnuti: Nejtezsi momenty jsou kdyz se vam stane neco hodne oskliveho nebo neco hodne prijemneho, tam se ukaze jake mate ohodlani a kuraz se osvobodit.
    Cekejte tezky zapas. Necekejte euforii kdyz se Vam povede prestat na par mesicu, uz jsem si nedal cigaro vic jak 10 let a zacinal jsem citit euforii z vyhraneho zapasu az tak po 3 letech.
    Spousta lidi ceka skvely pocit ze prestali kourit ale ten se dostavi az po hodne dlouhe dobe 100% abstinence.

Old Post 18-12-2016 v 11:39 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 88

Zdravím
Nemůžu s tebou tak úplně souhlasit.Já mám skvělý pocit a euforii každý den když ulehám do postele s vědomím,že sem dnešní boj s kouřením vyhrál,že dnes sem já ten vítěz....
Mám to tak,prostě se ráno vzbudím a řeknu si tak dnes si nezapálím a na konci dne z toho mám radost.....
Ono totiž říkat si ty vole už si nikdy nezapálím,to samo o sobě působí hrozně depresivně.....no ne???
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 18-12-2016 v 17:50 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 89

Tak kazdy je jiny, preju Ti tu radost z toho ze se osvobozujes, a hlavne at Ti to vyjde, muzu rict ze mam ted velkou radost ze jsem s cigarama prestal, deset let jsem si nedal, a to ani kdyz jsem obcas na pívu, to je dalsi casta potiz, nekdo prestava kourit ale jde do hospody a tam si po par pivech zase to cigaro daj. Ted uz na to nemam ani chut ale zacatky byly aspon u me vic krusne nez hory:-).

Old Post 18-12-2016 v 20:37 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kontraprodukt
Nový Člen

Karma uživatele Kontraprodukt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 90

Jo, po tom pivu ta chuť prostě je... Já osobně nekouřím (když už tak velice výjimečně) když nepiju. Normální cigára mi přestali chutnat, ale na takovej Pueblo tabák mam vyloženě chuť.

Hlavně v pohodě.

Old Post 22-12-2016 v 23:33 PM
Kontraprodukt je offline   Profil uživatele Kontraprodukt   Find more posts by Kontraprodukt   Foto galerie člena Kontraprodukt   Click here to Send Kontraprodukt a Private Message   Add Kontraprodukt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 91


držíte? Doufám že jo... rozhod sem se že do toho du s váma (po novym roce)...

a po včerejšku asi přestanu i pít tohle mi nechal pod stromkem kamarád... nevim jestli mu poděkovat nebo vynadat Každopádně sem se z "komatu" probral až před chvílí, hlava jak střep, žaludek naruby... pfff nemam žaludek na ten alkohol.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2016 v 18:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Kontraprodukt
Jo, po tom pivu ta chuť prostě je... Já osobně nekouřím (když už tak velice výjimečně) když nepiju. Normální cigára mi přestali chutnat, ale na takovej Pueblo tabák mam vyloženě chuť.


Ja měl rád 3/4 Javanse... dal sem cígo za hodinu druhý a půl dne sem kouřit nemusel.

Red Bull taky dobrej... ten sem mohl kouřit víc, neni tak silnej. Ale ten sem dlouho nikde neviděl.

Ale přijde mi že kvalita Javanse tabáku šla dolu a cena hodně nahoru... takže pro něj už nějakej pátek nechodim. Bejval za 108 nebo 112 myslim a když sem ho chtěl koupit před dvouma měsícema tak se mi protáčely panenky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2016 v 18:51 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 93

Zdravím
Já držím,a furt nemám čas...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 25-12-2016 v 19:04 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 94

Ja zatim taky ! Ale mam casu spoustu.

Old Post 25-12-2016 v 19:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 95

Zdravím
Mám trochu času,takže jak to de...Zatím teda držím nekouřím a musím přiznat,že sem sám ze sebe překvapenej že sem to vydržel tak dlouho.
Některý dny sou úplně v pohodě a na cigáro si ani nevzpomenu.A někdy zase je to krušný mám chuť chuť a ne a ne to dostat z hlavy.Jak říkam je to jak kdy.Musím ale říct že těch dní kdy je to na prd je podstatně míň takže dobrý.
Champix pomalu dochází mám posledních 6 tablet,tak rozmýšlím jestli pořídit další balení nebo ne.To je tak v kostce všechno.Kdyby někoho zajímalo něco konkrétního stačí se zeptat rád odpovím.
Crazybene-Vítej v klubu držím pěsti a máš mou podporu.Jo ten alkohol je taky pěknej bordel a proto sem abstinent......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 26-12-2016 v 08:07 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 96

Hele Kudrna, ty to prostě dáš a dáš to bez tablet jak já před lety. Já si tehdy objednal e-cigáro jako náhražku a přestal ze dne na den a doteď mám tu krabičku kde je 12 cigaret a zasunutej zapalovač (hulil jsem léta jak sádrovej ježek a balil si od 20ks nahoru, takže žádný sváteční kuřák).
Mimochodem to e-cigáro dneska čas od času žužlám a vypouštím čoud z liquidu bez nikotinu. Jen pěkný efekt.
Páni kluci, uvědomte si, že my jsme formát a my to dáme když si vzpomeneme, když jsem to dokázal já na starý kolena a po letech kouřové produkce.

Old Post 26-12-2016 v 22:04 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4415510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív