Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » X tej pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 65

Ja zalivam hodinu pred vypnutim svetel pod ledkama topspinem takze kazda dostane vzdycky stejne, bez ohledu jestli ma hlad nebo ne , pokud nestiha je to jeji problem :-D. Ja sem jen cetl ze jenlepsi kosit chvilku po tom az se roznou svetla. Ale podle me je to uplne jedno .

Old Post 07-12-2016 v 09:31 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 66

No jo..co jsem říkal. Najednou to neni nedokrmeny, ale prehnojeny.. Chtělo to tam dát růstové hnojivo..teď už bych to neřešil.

Thomas V.

Old Post 07-12-2016 v 21:41 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 67

Nemyslím si, že to bude nutně přehnojený. Vypadá to spíš jako nějaký deficit, možná i přesvícení ...

Jaký držíš PH ? Nekolísá ti ? Možná by stálo za to udělat PH test půdy

Old Post 08-12-2016 v 09:06 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 68

Zkus si změřit kolik tam leješ a kolik Ti vyteče do misky..pak zjistíš jak na tom jsi a co sem koukal tak neměříš EC co si myslím že je taky chyba chtělo by si změřit co Ti vytejká ven a kolik má EC a Ph voda kterou tam leješ z kohoutku.

Old Post 08-12-2016 v 10:54 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 69

Ten list nevypadá, že by to mělo být přehnojené nebo přesvícené. Vypadá to jen na nějaký deficit prvku. Kdyby to bylo přehnojené, tak by začal žloutnout asi trochu jinak. Každopádně na mých kytkách dělaly tohle spodní listy taky a nikdy jsem to neřešil. Nahoru se to nikdy nepřeneslo a já si myslím, že to je spíš z toho důvodu, že na listy nesvítí dostatek světla, tak je kytka prostě vycucne a zahodí.

Old Post 08-12-2016 v 11:50 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 70

Bourekk . ec se tu uz resilo a bylo vsechno vysvetleny clenem metracek . na organice nejde merit ec.

Hrdic. Listy proste odpadavaji,neceho maji asi malo ,ale kdyz se podivas pozorne na fotky tak na jedne kytce sou chyceny od hnojek vsechny spicky listu.

Old Post 08-12-2016 v 18:56 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 71

Prostě jak jsem říkal..ten growmix chce po 2 týdnech růstu už přihnojovat..natož light mix. Jakmile holky začnou lehounce světlat, tak to chce dát růsťák - v tomto případě alga grow. Tim, že už tam byl evidentně deficit nějaký od dříve, tak se to dalšíma hnojkama jen zhoršovalo. Kytka už nevstřebává živiny na 100% neboť jí chybí nějaká živina. Ukáže se to na listech v podobě deficitu a nebo přehnojení a to je tento případ. Jedna kytka spálená a druhá fleky na listech. Pokud je to jinak..rád se nechám poučit. PS: Jel jsem též plagron - growmix a hnojky na květ a jelikož jsem jel ze semen tak růst trval měsíc tzn. že po 2 týdnech už holky teoreticky neměly živiny na růst a já jim růsťák nedal. jen kořeňák. Projevilo se to tak, že už mi pak alga bloom nepapali jak by měli a ačkoliv světle zelená nenapovídala přehnojení, byly špičky listů spálené. Proto si myslím, že v plagronu je třeba dobře používat růstové hnojivo a já osobně bych ho dával alespoň do té doby než se ukážou květy. Samozřejmě v závislosti na celkové barvě a koncici, jelikož kráskám nic nechybí a líbí se jim co jim dáváme pod rypáček ;-) Pěstu zdar

Thomas V.

Old Post 08-12-2016 v 20:16 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 72






Zdareček
Alga grow davám ještě 14 dní po přepnutí.

Věci které jsem změnil po rozjetí tématu:
1. Výška světla ( z 60cm na 45cm)
2. Dávkování hnojek ( z 3ml alga bloom na 5ml, bloombastic z 1ml na 1.5ml ) a tomu odpovídající množství PH minus (snažím se PH držet cca 6.2 - 6.1 )

FOTO 1 žlutý list
2 detail fleku
3 jiná kytka která je celá v pohodě
4 detail konečku listu
5 viz 4

Old Post 08-12-2016 v 22:30 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 73



Jo tak došlo k mýlce
Foto 4 a 5 jsou kytka nedobré listy VS cela pěkná
Detail konečků až teď

Old Post 08-12-2016 v 22:34 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 74

Jináč když už jsem teda vytáhl mikroskop tak jsem musel nakouknout jestli neživím i nějákou nechtěnou chásku a VŠE OKA

Old Post 08-12-2016 v 22:36 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 75

Popřípadě rady co fčíl?? Žluté listy otrhat anebo nechat upadnout?
Dám preventivní průplach a jak dál? Víc hnojek míň hnojek?
PS kdyby čistě někdo úplně náhodou věděl EC Brněnské vody??? Tak by se snad aji možná nějak dalo dopočítat to hnojčo, néééé????

Old Post 08-12-2016 v 22:43 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 76

Ja uplne zluty listy trham ,stejne sou tam na nic. Fciil je na miste abys nic neposral :-D .

Old Post 09-12-2016 v 06:12 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 77

Bitir:a jóó sorry teď sem si projel celý to vlákno...

Old Post 09-12-2016 v 09:17 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 78

Tak budeš mít špatný pH. Upravuješ až po namíchání? Alga upravuje pH sama. Ja mel pH vstupni vody 7,8 a po pridani bloomu bylo pH optimalni..tzn. kolem 6, takže se nemuselo upravovat. EC bych řešil jen jake je u vstupni vody jinak ne..to uz se tu řešilo.

Thomas V.

Old Post 09-12-2016 v 11:44 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 79

Čus
Tak mě to nedalo a vyrazil jsem do obchodu koupit novej PH metr a vzal jsem i EC
Holky jsou čerstvě zalitý, ještě bez měření takže čísla ze zálivky 10litrů příště. Jsem zvědavej jestli se ve větším množství něco změní.
Těžko říct, jestli se teda dá v té organice změřit EC, ale mě to ukazuje tohle

Takže udělal jsem cvičné měření na 1L
1. Vstupní voda PH - 7,6 EC - 0,5
2. Voda plus - 3ml alga bloom
- 1ml bloombastic PH - 6,2 EC - 1,5
- 1ml enzymy
3. Voda plus - 4ml alga bloom
- 1ml bloombastic PH - 6,1 EC - 1,8
- 1ml enzymy
4. voda + - 5ml alga bloom
- 1ml bloombastic PH - 6 EC - 2
- 1ml enzymy

Z toho plyne jediný a to že jsem holky špatně živil

Dnes je 38 den květu. Prvních deset dní po přepnutí jsem ještě hnojil alga grow (beztak taky málo), teď jsem je už dvakrát zalil variantou č.4 tzn takový 3 tejdny jsem zalíval pouze variantou č.2

Nu což. Teď už to zdárně doklepat do konce a těším se na další kolo, kdy už to budu mít podchycený vše od začátku

PS: To EC mám zkusit ještě zvedat? Nebo myslíte že dobrý. Nastudoval jsem tady, že EC v květu má být 1,4 - 1,8 a na to někdo jinej odepsal, že muže aji 2,6 tak co???? Má cenu riskovat ho zvedat s tím že se kyti spáli?? Nebo to radši šolíchat cca EC 2 ???

Old Post 09-12-2016 v 16:55 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 80

Čau k tomu "PS" to Ec 1,4-1,8 je spíš pro kokos,v hlíně můžeš dát i víc,ale když už jsi v 38.dnu 12/12 tak nevím jestli to má nějaký význam,zachvíli začínáš stejně proplachovat ne?..nepostřehl jsem jak dlouho to má kvést,tak mě kdyžtak opravte.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 09-12-2016 v 17:59 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2887820 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív