Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Special Queen RQS 400W DS120
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 49

Special myslm nedela velky palice , mozna kdybys jel sog na central ,ale je to takovej jejich slunk, ale podle me to teprve prijde. Jeste mas pred sebou 20 dni, to by ses divil jak se to dovede rozjet. Ale palice ala lahvace bych necekal .
Jinak za me je 4x na hlinu denne strasne moc , nevim kolik davas ,ale pokud cca 150ml 4x ,tak se to nedostane az na spodek, pokud vic tak to prelivas. Ja si substrat udrzoval porad vlhkej ,ale zalival sem kazdej druhej den a i to se mi zdalo hodne .

Old Post 16-01-2017 v 18:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 50

Zdarec,
Díky za info, palice jak jednolitrové petky nečekám :-D (jak píšeš musel bych jet jinou techniku, viz třeba kolega ze strany 1), ale tak 0,3 od džusu by byly fajn ;-). Ale je to asi jedno, pokud tam bude nad 200 a nebude to hluchý, tak budu šťastný a spokojený :-).. Já právě myslel že těch posledních 10-14 dní na průplachu už moc nejedou, ale spíš dozrávají..
K zavlažování (počítáno za 5. týden v květu). Mám stálý výtok 65,5ml/min. První zálivka je v 8.00, dále pak ve 12, 16 a 20 hodin a vždy po minutě. Celkem tedy za den na jednu kyti 262ml s tím, že sem tam nějaká podmiska je večer vlhká. Ráno před osmou pak vypadají celkem suchý, podle váhy tam ještě vláha bude, a podle prstu není v prvních 3 centrimetrech. Třeba ve čtvrtém týdnu květu jsem dost bojoval s přelíváním, nacpal jsem jim tam závlahu na jeden čas za den, ale ty zatracené jehly když je to tak najednou (kapenková) to pustily hned po první minutě do podmisek a ty nestíhaly (pozn. za toto kolo jsem vytíral v boxu už snad 10x :-( ). Každopádně na příští kolo kupuji jednu velkou podmisku a zkusím změnu v zalévání, zase pokud se mi tam bude držet voda budu bojovat s častou změnou vlhkosti. A druhá věc kterou určitě změním budou použitý koncový květníky, kdy půjdu z 6,5l na 10l. Stejnak mám topspin s 12ti vývody a 12 velkých se mi tam vejde jak nic. Přemýšlím že bych rovnou zainvestoval do POT květníků a místo jehel bych zkusil vyrobit něco jako Rain Ring, abych měl zavlažování aspoň na třech místech na jednom květináči..
No uvidíme co bude z tohoto, pak vyvedu závěry,,..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 17-01-2017 v 10:05 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 51


Fotka z 37 dne 12/12 bez sody (ale trochu světlá)

Hnoje míchám posledních 30 litrů před průplacem, měly by vydržet do 45 dne 12/12:
A+B Soil Nutrition 5ml + 5ml na litr
Bloom Stimulator 1,5ml na litr
Ata Clearn 0,3ml na litr
Blossom Builder Liquid 0,5ml na litr
PK 13/14 (Canna) 8ml na litr

Vstupní pH odstáté vody 7,4
Výstupní pH zálivky 6,3
Teplota zálivky 21°C
Zálivka 4x za periodu světla + 1x v noci

Teplota v noci 20°C
Teplota ve dne 26,5°C
Vlhkost 40-50%

No tohle mají na 8 dní, pak průplach vodou, zalití s Canna flush, týden voda, opět Canna Flush, a znova max týden voda (podle stavu), kostky ledu a hned tři dny tma bez zálivky, kosa. I na pomalé sušení dojde + školení :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 17-01-2017 v 10:13 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 52

No super skunk se treba rozjizdi az kolem toho tricatyho dne, do te doby sou to spis maly chlupaty cepice . Kazda odruda jede jinak a u tehle si myslim ze to bude cca jak u skunku od sensi seeds. Taky se necham prekvapit , ja je mam jednou zastrizeny nad druhym patrem , tak pak nezapomen ve finale hodit neco pro pomereni velikosti at vim co me ceka za katastrofu . Jestli muzu poradit, kup si vanu ebb&flow , udelej si nejakej ram na kterej to posadis ,dej si pod to nadobu a vsechnu vodu chytej do ni , zvedne se ti to tak o 20cm,ale je to prakticky. Ja sem treba diky tomu vyhazel kvetinace a jedu hydro. Nft podle hodinare. Je to jednoduchy ,levny a roste to rozhodne lip good luck

Edit. Ted se divam ze je to zaliskany jak blazen , to se me libi . Uz se tesim az to dokvete.

Old Post 17-01-2017 v 11:48 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 53

Píšou že je to skunk hybrid, tak snad budeš mít pravdu :-) teď už se to táhne jak týden před výplatou, ale musím být trpělivý :-D .. Samozřejmě sem hodím ve finále všechny možné informace a fotky, ať je to vlákno taky trochu užitečné ;-)

S tou vanou, skvělý nápad! Rozhodně je to lepší než vana uzavřená, bez odtoku. Rám si vytvořím, to je to nejmenší a 20cm, teď mám v boxu ještě 50cm volno a přitom nejsou tak vysoko (mám 180 výšku boxu), no zkusím s tím neco vymyslet ale ebb&flow vypadá jako jasná volba :-) děkuji za upozornění ;-)
Ono vlastně když budu mít odtokovou vanu + topspin, tak můžu jet hlínu, kokos, hydro.. Když bych tam hodil rovnou RW kostky tak ušetřím pár cm na výšku. Zase když mám teď 5l kanystry hnojek na hlínu :-D No vnuknul jsi mi nápád, budu brzy realizovat :-)

SQ, už od třetího týdne neskutečné množství pryskyřice, úplně maximální :-D sahal jsi někdy na ty lepivé destičky modré a žluté barvy? Úplně stejně to lepí když se omylem dotknu palice :-D Vůně, mě příjde hodně ovocná s nádechem dřeva.
CWF, taky se snaží ale je tam toho viditelně mnohem méně, paličky dělá jen jakoby nugetky z mcdonaldu. Vůně spíš kořeněná, SQ voní lépe :-D

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 17-01-2017 v 13:40 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 54

Ne nadarmo se tomu rika skunk . Teoreticky vzato ,tu vanu muzes vystlat kokosovyma deskama ,nebo jinym hydro mediem ,k rostlinam napichas kapilary a jedes hydro . Jde stim delat hodne veci, podmiska na kvetinac, nft, kokos nebo rw medium, ebb& flow . Vlastne vsechno krom aeroponie . Ale nezapomen ze pokud nemaji koreny zadny medium ,tak na casovanou zavlahu zapomen . Jde z toho v podstate udelat i neco jak atami wilma s hydrotonem. Tam to jde na casovac .

Old Post 17-01-2017 v 13:59 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 55


Už nic nepiš, jdu do toho :-D Už jsem jí objednal, abych mohl začít pracovat na rámu. Bohužel to mám o to těžší že mám v boxu ještě šalvěj, takže budu muset na jedné straně kde bude právě mezera 20cm udělat jakoby polici a šalvěj rozřezat a hodit do truhlíků, před ně ještě polici na zvlhčovač. No je to mazec..
A teď k výšce, udělal jsem jednoduchý nákres (pohled ze předu - jakoby ze vstupu do skříně), a z něj plyne že pokud dám na růst 30cm, tak na květ mi zbyde 51cm. To není úplně málo, ale taky to není moc :-D No na sativu to opravdu nevidím :-D Kdybych hodně chtěl tak růst mohu srazit na 20cm, ale to už je hodně málo :-D
No naprostá paráda, zvolím teda ještě hlínu v AIR-POTech, jak jsem psal mám hromadu hnojiv. Myslíš že je lepší dát do EBB vany ještě tkaninu na spodek, aby se nezanášely zbytečně kanálky odpadem z květníků případně kořeny? A ještě jedna otázka, do AIR-POTu se asi nemusí dávat keramzit, na spodek (logicky nemusí, ale..)?
Jinak pro vysvětlení, mě se prostě strašně líbí a mám rád když rostlina roste z něčeho hnědého a pevného (hlína, kokos), proto úplně nechci hydro :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 17-01-2017 v 16:53 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 56

A potama nemam zkusenosti tak nevim, ale ja sem vy vyjmuti balu jak sem sklidil videl lepsi korenovej bal kde nebyl keramzit , tam kde byl se jakoby koreny zastavily, ale je to vec nazoru . Tkanina je zbytecna , koreny stejne nejdou na svetlo a i kdyby, tak ti za chvilu uschne i s korenama, kanalky se nezanasi , pekne se to vyplavi . Ja sem taky porad namital ohledne nft ,ale kamos me to vysvetlil jednoduse , nerostou z hliny ,ale z toho co jim das , hlinu nebo kokos si rozjed ,az ti to pochcipa v nft a budes mit problemy s plisni . A v podstate ma pravdu , stejne tam leju mineralni hnojky ,tak proc si to neulehcit s nft . Nemas odpad , presne vis co kytka chce, pokud se neco posere a prehnojis ,tak to vyresis hned , a ve finale ti to urcite udela pekny rakety kdyz mas dobrou genetiku. Takovej big bud nebo chronic by udelaly divy .

Old Post 17-01-2017 v 18:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 57

Zdarek, sorry že nepíšu mám pořád práci :-D poty se mi líbí uvidím jak mi půjdou, budu muset upravit zalévání po krátkých časech jestli to dobře chápu a pak by mohly být skvělý ;-) vyzkouším s a bez keramzitu a uvidím každopádně big bud bude, docela se na něj těším. Teď musím dodělat ebb ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 19-01-2017 v 21:34 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 58






Zdárek,

Fotky z 42 dne 12/12

Zálivku dodělávám z příspěvku č. 51 + jsem přidal na množství ještě nějaké to PKčko :-D.. Zbývá tak cca 7-9 litrů, pak půjdou na průplach.

Výstupní pH zálivky 6,3
Teplota zálivky 21°C
Zálivka 4x za periodu světla

Teplota v noci 20°C
Teplota ve dne 26,5°C
Vlhkost 40-50%

Foto 1: Celek
Foto 2: SQ se zapíkem Cricket
Foto 3: SQ s prstokladem
Foto 4: CWF
Foto 5: CWF

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 23-01-2017 v 10:15 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 59






Další fotky z mikroskopu:

Foto 1: SQ
Foto 2: CWF

Foto 3: Na další kolo připravený poty 12x6 litrů

Foto 4 a 5: Dělám si skříň na semena a řezy šalvěje, zkusím použít 10W LED, 10W červená + modrá; 120°; 19..24,4 V; 400 mA; 50 lm (16cd). Zapojím dvě paraélně, před ně dám čočku která mi z 120° udělá cca 60°.. No uvidíme co z toho nakonec bude :-D

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 23-01-2017 v 10:22 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

QUEEN Příspěvek č. 60

Zdravím. Pekné Queeny....... Super muzika za super prachy. Je to vďačná odroda, ktorá poteší ako štruktúrou, tak aj stavom. Nech to rastie...........

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 24-01-2017 v 16:54 PM

Old Post 24-01-2017 v 16:43 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 61

Taky tě zdravím a děkuji. Queen vypadá opravdu dobře a voní neskutečně krásně, už se těším na smokereport ale to je ještě daleko :-).. Sleduji tvůj SOG a učím se jak se to dělat má :-) Přeji spoustu úspěchů a děkuji za K!

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 25-01-2017 v 09:10 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Přechod na průplach. Příspěvek č. 62



Zdárek xD,
Takže dnes je to 45 den 12/12 a právě dnes jsem květníky propláchl čistou odstátou vodou s upraveným pH, až z nich dole lilo jak z konve (trochu přeháním). Připravil jsem 20 litrů v barelu s Canna Flush dle doporučeného dávkování a samozřejmě s upraveným pH a teplotou zálivky 21°C pro následující týden a zálivka probíhá jako do teď 4x za den. Příští týden ve středu přejdu na čistou vodu s upraveným pH, nebo zkusím kojeneckou vodu bez úpravy pH a s tímto systémem dojedu k vrcholu květu. Následovat bude 5 dní tmy bez zálivky a následně kosa a sušení celých rostlin bez kořenů v upravených klimatických podmínkách po dobu cca 10 dní a následně uskladnění do 5 litrových sklenic, kde bude probíhat školení a pomalé konzumování :-D.

Pozn.: upravené pH vody rozumějme na 6,3 a vždy použita zálivka v teplotě 21°C

Foto 1: Celek
Foto 2: Už se čeká jen na vanu, dnes se bude natírat dřevo aby bylo odolné proti vlhkosti a brzy se bude kompletovat celý nový spodek skříně pro druhé kolo. Na nákresu můžete vidět rozvržení květináčů na vaně v boxu, účinnost použitého setu stínidla a štítu (bohužel pro 600W) a výškově srovnané hranice v boxu :-). No jo jsem prostě hračička :-D

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 25-01-2017 v 09:35 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 63

Tak to je pecka , sem uvedavej jakej to bude rozdil oproti memu nft. Jen sem nepostrehl jestli jsi zastipoval ,nebo jen ohybal? Kolik ma jedna kytka cca vrcholovek ? Vypada to krasne ,palec nahoru .

Old Post 25-01-2017 v 09:51 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 64

Čauves, I tobě díky za K :-)
No nakonec jsem se dočkal a jak jsi psal tak se nafukují na poslední chvíli..
No abych to zjednodušil, uprostřed jsou Californie Wildfire bez záštipu a ohybu (5ks).
Teď už jen o SQ: Kytky vzadu (2ks) byly jen na několikrát ohnutý zpět ke květnikům do tvaru obráceného U a zde mi na jednotlivých kytkách vyjelo vzhůru cca 8-10 slušných. Levá část až do předu (3ks) jsou zastřihnutý jak klasicky (2), tak FIM (3) ale nepodařilo se mi to vyplnit tak jako vzadu, počítejme cca 5 hlavních na kytku (hlavní jsem následně ještě ohýbal aby dojely spodní). A od prostřední vpředu až do prava (2ks) jsou dvě kytky který jsou opět jen ohnuté hlavní, ale ne na maximum a následně proplétané a vyvazované v sítí.
Abych to shrnul, jak je vidět nedělal jsem všechny stejně. Největší palice mám v přední části boxu, kompaktnější palice s větší hustotou na plochu jsou v zadní části boxu. Uprostřed je Californie, která dělá nugetky. Velký výnos neočekávám, ani nevím jaký mám očekávat, tak radši nic neočekávám :-D, rozhodně jsem měl řezy usadit do boxu dříve a výnos by se zlepšil.. Ale na výnos nejedu, jen jako jedno z několika měřidel úspěšnosti.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 25-01-2017 v 10:20 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2016 - Special Queen # 1 400W DS120 - 3 odpovědí
02-12-2016 - Special Queen RQS 400W - 4 odpovědí
01-08-2021 - Special Queen 400w - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2868640 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív