Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Special Queen RQS 400W DS120
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 17

zdarec tak to sem zvědavý na to zavlažování .... též se snažím neco vymyslet ale furt mam probléms tím jak udělat aby to zavlažovalo stejnoměrně hoď pak nejaky fotky dik

Old Post 17-12-2016 v 12:34 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

Zdar, pokud si koupis topspin 12 tak to zavlazuje stejnomerne . Levnejsi varianta je ale pe hadice, nacvakas si tam diry ,spojky kapilary ,spreje a zavlazujes. U toho topspinu pokud nechces jet vykozene kapenkovou zavlahu, doporucuju odsroubovat to velky kolecko ,vyhodit tech 12 plastovych filtru a mas z toho tlakovou zavlahu.

Old Post 17-12-2016 v 14:22 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 19

ahoj,
ako si spokojný s tými gélmi na maskovanie pachu? Funguje to?

Old Post 17-12-2016 v 17:02 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 20

tak nejak sem to udělal mam 9 květníku a prostředkem vede hadice s 9ti hadičkami ale nejsou stejně dlouhy ... a vubec to stejnoměrně nezalejvá nevim co tomu udělat aby to stejnoměrně zalejvalo kdyžtak ti tu pak ukažu fotku

Old Post 17-12-2016 v 17:39 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 21

zdar! Všetkych 9 hadíc musí mať rovnakú dľžku. Potom to bude kvapkať relatívne rovnomerne.
LAWOR - nejaké foto na ten homemade pojazd nemáš? Prípadne popis.
Ď!

Old Post 18-12-2016 v 16:12 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 22

Jo díky za radu ale objednal sem http://www.gardena.com/cz/water-man...vnavanim-tlaku/ nový hadice nakou tu T spojku a nový čerpadlo sice mě to vyšlo na 2k ale snad už to bude za něco stát ;-)

Old Post 18-12-2016 v 18:49 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 23

Presne, delsi hadice = mensi tlak ,tudis mene zalevky . Plocha 1x1m stredem hadice tak vsechny 60cm . Mimochodem to co sis koupil po 170kc maji v growsgopu za 15 a je to obycejnej prutokovej ventil treba 2l/h . Ale pokud nejedes automatickou zavlahu, tak bud topspin 12 nebo ja sem psal skladacka a vsechny kapilary stejne dlouhy . Zbytecne vyhozeby penize, gardena je predrazena . Pokud by sis koupil 16 pe hadici ,se spojkama a sprejem ,tak se pri 16 rostlinach vlezes do tisicovky.

Old Post 18-12-2016 v 19:54 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 24

Vím že to jde i levněji ... .. ale byla by to pro mě maturita to sestavit :-D tady to je jasný .. jebnout to na hadici a už jen pootočením regulovat tlak .. jinak já to našel na netu za 129 Kč tak sem to koupil tam ale zrovna sem to měl na kartě ty Gardena.com ale to je jedno i tak je to předražený a snad to bude fungovat ;-)

Old Post 18-12-2016 v 20:19 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 25


citace:
Původní příspěvek od kubok
ahoj,
ako si spokojný s tými gélmi na maskovanie pachu? Funguje to?


Zdravím tě,

První gel co jsem si koupil byl clearoma gel pack malé balení, které bylo sice velice účinné a pach pohlcoval bezvadně, ale jelikož celá krabička gelu vyschla za 20 dní tak pro mě ne úplně dobré řešení. Pak jsem zkoušel gel druhý, značky Ona (Apple crumble), a s ním jsem již spokojený více. Gel mám již měsíc a jeho objem je poloviční. Nyní ho mám pouze u vstupních dveří aby ochucoval vzduch při otevření. Nakonec jsem však vsadil na jistotu, dál jsem naplno ionizační zařízení, koupil poradny filtr Black Ops 680 s vydrží 2 roky a popravdě, není vůbec nic cítit.. Jen když otevřu box..

Takže gel je dobrý, ale ne do skříně. Opravdu je dobrý k těm dveřím, nebo do pokoje kde se box nachází,..

Omlouvám se za zhoršenou kvalitu fotek.. Fotím tabletem a ten mi je pak ještě konvertuje a aplikace na vymazání informací z fotky kvalitě také nepridava..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 19-12-2016 v 09:13 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 26





Zdarek,

Tak přináším up v podobě dokončeno zavlažování. Vse je dělané na 20mm trubkach a dovolil bych si zdůraznit že jako kapilární rozvodku jsem použil právě Topspin 12, a to z toho důvodu, abych předešel jakýmkoliv problémům v podobě že by někde teklo méně nebo vice než jinde.. Tohle jsem vážně nechtěl řešit, a tak jsem z peněženky vytáhl pětičílo a koupil skvělý topspin a vše teď vypadá lépe ;-)... Minule jsme vám představil hotový komplet barelu a dnes to budou samotné rozvody. Ty můžete vidět na fotkách, je to opravdu velice jednoduchá konstrukce, zakládající se z redukce 10mm hadičky na závit, že závitu na plastovou trubku a pak uzávěr, pak pár kolen a samotné důležité věci, nakonec delší zakončení, kdybych jednou náhodou rozšiřoval o další topspin a upřímně nejhorší na tom bylo pomyšlení že si spálenej spálim packy o svařovačku :-D konstrukce je jednoduše dělaná do tvaru L (z pohledu půdorysu), kdy kratší část má 45cm a delší pak od kraje k topspinu 60cm. A tak ho mám vlastně vprostřed stanu a všude je to stejné daleko..

Přátelé, a teď k ceně a věnovanému času. Vše jsem kupoval nové, mám záruku 2 roky a že všeho mám dobrý pocit, vlastně proc ne když jsem si to udělal sám (s pomocí kolegy, jestli si to čteš tak se ti omlouvám, že veškeré zásluhy za dobré odvedenou práci si nárokuji jen sám na sebe) ;-)

Sudová část:
Sud 30l 300Kc
Průmyslová krabička s IP krytím 150Kc
Vzduchovácí motorek 444Kc (hadičky a kameny k němu zdarma)
Teplotní čidlo do panelu 400Kc (mám s přesností 0.1°C, dá se pořídit i za 100Kc s větši nepřesnosti)
Vypínač ON-OFF + LED kontrolka + souosý napájecí konektor 50Kc
Ponorné čerpadlo 0.6 baru 400Kc
2m 10mm hadičky 20Kc
12V adaptér 200Kc
Silikonové lepidlo (na utěsnění dír ve víku pro hadičky, napájení a čidlo) 75Kc
2 hodiny stavby + 2 hodiny obíháni krámu (OBI, GES, akva trhy)

Kapilární část:
Topspin 500Kc + dvě spojky na trubku 100Kc
Vodní filtr 350Kc + dvě spojky na trubku 100Kc
Uzávěr a mosazná redukce z hadice na trubku cca 100Kc
Zpětný ventil mosazný 250Kc
Zbytek pak od kamaráda instalatéra za flašticku, :-)
Práce cca 2 hodiny a opět 2 hodiny zmateného pobíhání po hornbachu a shánění dokonale redukce...

Vše jsme řádně otestovali a nechali prolit prvních 30 litrů. Vše funguje skvěle, opravdu tolik práce a času který mi to ušetří, nemluvím o starostech když jedu na víkend pryč... Skvělá věc, doporučuji všem ;-) a za ty peníze, to opravdu stojí ;-)

Nakonec ještě porovnání hlučnosti po a před instalací zavlažovacího systému, měřeno veprostřed místnosti při zapnutém vzduchování barelu.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 19-12-2016 v 09:19 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od odo
zdar! LAWOR - nejaké foto na ten homemade pojazd nemáš? Prípadne popis.
Ď!



Zdar Odo,

Heleď první prototyp byl postaven čistě ze stavebnice Merkur, ovšem ližiny po kterých se pohyboval byly příliš těžké, velké a neohrabané a tak jsem je nahradil hliníkovými profily pro LED pásek. Dělají se až 2m dlouhé a jsou docela levné, na konce jsem musel domontovat kolmo k nim destičky o které se opřou mikrospínače (viz text dále), tato konstrukce je pak připevněna za pomocí kolegy se zkušenostmi jeřábníka na konstrukci pomocí stakovacích pásků (ono to není jen tak vyladit do rovnováhy na jednu tyč). Samotný pojezd je pak 45cm dlouhý, sestavený z Merkuru, na každé straně má kola které jezdí v al LED profilech. Jednoto toto kolo je zpřevodované na krokový motor, který se dá již koupit od 300Kč a jelikož jsou určeny pro žaluzie, tak je i pěkně silný... Na každé straně vozíku je průmyslový mikrospínač, ten zvládně několik možná set tisíc zmáčkunutí. Na vozíku je pak konstrukční krabička se dvěma bipolárními relátky, víceotáčkový potenciometr pro regulaci rychlosti pojezdu, jednoduchý ON-OFF vypínač. Vše mi běží na 12V.

Bohužel jsem nenašel žádnou vhodnou fotku, ale hned jak přijdu domů, nafotím ti to a blíže specifikuji. Samotný návrh na papíře bohužel nemám, stejně jako nemám žádnou fotodokumentaci..

EDIT: Odo omlouvám se, zapomněl jsem ti to nafotit, zkusím to ještě dnes a zítra to sem hodit...

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Naposledy upravil Lawor 20-12-2016 v 16:53 PM

Old Post 19-12-2016 v 09:46 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 28



Zdárek,

Jsem tu s dalším progresem, fotka ze sedmého dne květu a pod normálním světlem. Mám tam teď trochu zalesněný, hned jak bude příležitost tak vezmu nůžky a pustím se do toho..

Rostliny se mi daří držet na hranici 30cm, naposledy něco velkého ohnu / srovnám a pak to asi nechám růst nahoru. Vaše názory?

Po přepnutí jsem je nechal týden pod MH, teď pojedou týden pod OSRAM PLANTASTAR s boostem, ve 14ti dnech 12/12 hodím GIB LIGHTING PURE BLOOM s boostem.

Teplota v noci 20°C
Teplota ve dne 26°C
Vlhkost 45-55%
pH odstáté vody 7,2
Hnojky dle tabulky
CO2 tablety
Zálivka 2x denně, ráno větší a hodinu před vypnutím o jednu třetinu méně
pH zálivky 6,3 (vždy před zaléváním pH upravuji na 6,3)
Teplota zálivky konstantní 21°C
Poslední nástřik proti parazitům NITE NITE SPIDER MITE

Tak a teď k fotce druhé, podle mě to vypadá na nějaké vitamíny? Máte někdo s tímto zkušenosti? na obalu jsem nic kloudného nevyčetl.

Otázky z minula:
-GUARD´N´AID ROT STOP 250ML - Máte někdo zkušenost? Jak jste používali, v jakém stádiu kytky jste používali a vaše názory?
-PK 13-14 od Canny, dle mého názoru bych použil na jeden týden květu, týden po tom co začne rostlina nakvétat. Je to tak správně?

Děkuji za Vaše odpovědi, názory, postřehy. A kdyby jsme se už neviděli, tak Vám přeji hezké, klidné a spokojené Vánoce ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 20-12-2016 v 16:51 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 29

zdar sory že to sem pišu ale tak nejak sme se tu o tem bavili


Bitir : zdar hej tak dnes mi přišly ty http://obchod.remont-cerpadla.cz/ga...ovnavanim-tlaku .. a tvl asi sem tam blbě čtl ale v tom jednom balení za 136 kč je 5 ks .. a já koupil 9 balení po 5 ks což sem nechcel proto ti to přišlo tak drahý takže za ten jeden kapkovač dáš 27 kaček což není zas tak moc . takže když to vemu za 10 kousku sem dal 272 a za 15 metru hadice 285 což je 557 + T a L spojky +- 100 tak sme na 657 což je lepší než Topspin .. a vyhoda toho je že si to mužeš regulovat což u těch co sou v g shopu za 15 kč nemužeš ..

jinak kdyby někdo chcel tak se mužem domluvit a za cenu co sem to koupil tak mužu i nejaky balení prodat mam 7 ks navíc

Old Post 22-12-2016 v 12:07 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30

Sak topspin je predrazenej , ja mluvil o sestave . Ty z g. Nemusis regulovat kdyz maji prutok 2l/h . Vezmes si ty co potrebujes, ale cena je nakonec dobra docela . Ja kapenky moc nemusim ,i kdybych jel kokos tak bych byl spis pro tlakovou zavlahu. Pustis to, za deset sekund mas zality a valis pryc :-D .

Old Post 22-12-2016 v 13:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 31

Nic se neděje aspoň je tady diskuze ;-).. Jinak Bitiri, ty to máš asi podobně jako já (nebo já jako ty ;-)), ale s tím že já tam nechal těch 12 filtrů a jedu kapénkovou. Ale do krabičky na barelu jsem přidal spínač na krátké časy, je to zařízení které stojí cca 200Kč a po přivedení napětí se sepne na tebou uvedený čas. Jede to na 12V. Je to tedy velice jednoduché, a to tak že mechanické spínací hodiny se sepnou na 15ti minutový interval. Jakmile ele. proud začne napájet časovač tak ten na cca 2 minuty (lze nastavit) spustí čerpadlo. Takže jsem si za dvě stovky udělal automatickou závlahu ;-)

Jinak kytky v 11 dnu 12/12 a už dva dny nakvétají :-) Velká radost ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 23-12-2016 v 09:03 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 32

Tak ja mam spocitany ze u me pri jedne minute s filtrama ,to udela 0.24 litru. Mam digital casovac a jde to nastavit po minute treba 3x denne . Ale jde to s prehledem uskrtit prez prutokovej regulacni ventil tak aby to davalo treba deci za minutu. Jde stim hodne experimentovat.

Old Post 23-12-2016 v 09:21 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2016 - Special Queen # 1 400W DS120 - 3 odpovědí
02-12-2016 - Special Queen RQS 400W - 4 odpovědí
01-08-2021 - Special Queen 400w - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1065190 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív