Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Special Queen RQS 400W DS120
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Hlína 1. Special Queen RQS + California Wildfire - 400W DS120 Příspěvek č. 1



Zdravím Vás,

Tak rychle a stručně:

-DS120 box (120 ×120 ×200)
-Filr s aktivním uhlím..??
Odtah pokud se nepletu něco okolo 400m3/hod.?
Sonoflex
Pěkně dlouhý tlumič
Transformatorova regulace otáček
-Lumii digitální předřadník 400/600W + boost
Home Made pojezd prototyp že stavebnice
Adjust-A-wings médium
CFL 125W Elektrox
MH 400W Narva O-NCT-N DW 6.5K
Na květ je objednaná nová lampa
-Ofuky zajišťuji 12V PC ventilátory značky Noctua, v rozměrech 140mm, jeden aktuálně v reklamaci. Nejsou dělaný do vlhkosti ;-)
-Zvlhcovacka, ionizator, všude samý voňavý gel který potlačuje pach
-ATAMI B'cuzz soil řada + vita race + ochrana postřikem Spider Mite, do květů připraveny od stejné značky ochrana proti plísní + připravené PK 13-14 a Flush, CO2 tablety
-Special Queen #1 od RQS, celkem tedy 7 kusů na porážku v 6.5 litrovych květináčích usazené přímo ze semínka do hlíny obohacené o perlit a do dna 1,5-2cm keramzitu - genetika doporučená v kamenném obchodě jako vhodná pro začátek...? :-D
-V pozadí té parády můžete vidět Šalvěj D., poslední kousek ze dvou, zničena. Bohužel mi přišla ještě v horším stavu českou poštou, ze Slovenské republiky. Měl jsem je u okna ve foliaku, ale jedna začala jít do kopru a druhá pak taky, tak jsem ji mrsknul do boxu a naštěstí vyjely boční větve..

Hned jak si najdu zase trochu času hodím sem update, aktuálně již pod MHckem a přidáno pět řezů od místního profika ;-)

Foto1 celek, stačil by mi i m2 :-D fotka dělaná v 30tem dnů růstu že seminka

Foto2 semena

EDIT: Lampa pro květ zakoupena tento typ: GIB LIGHTING PURE BLOOM 400W
EDIT: Úprava předmětu příspěvku (v 30 dnu 18/6 doplněno osazenstvo o řezy CWF)

Naposledy upravil Lawor 02-01-2017 v 16:44 PM

Old Post 03-12-2016 v 08:01 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Taky sem se pokukoval na sq . Co jsem nasel informace ,tak vsude uvadi dost brutalni rust po prepnuti a na seminka svitit hned 12/12 ,roste tomu centralni palice s par spodkama a vyska je nekde na 140cm. Pry by se melo opatrne s hnojkama a nemaj rady moc vody . Vic sem se nedozvedel ,ale az to rozjedu tak budu moudrejsi, kazdopadne budu volit hydro a metodu sea od green pouze na centralni palice. Vhodny pro zacatek by to melo byt hlavne kvuli cene a tomu ze ta kytka snese hrubsi zachazeni a proste porad roste. Jeste k tomu prepnuti a vysce ,je to vec nazoru,kazdej to dela jinak ,ale zatim se ridim podle toho co najdu na netu a vychazi to.
Edit, i s tim poctem kytek bys mel zaplnit prostor ,jen si kup sit a az prepnes tak ohybej a rovnej .

Old Post 04-12-2016 v 01:09 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Taky sem se pokukoval na sq . Co jsem nasel informace ,tak vsude uvadi dost brutalni rust po prepnuti a na seminka svitit hned 12/12 ,roste tomu centralni palice s par spodkama a vyska je nekde na 140cm. Pry by se melo opatrne s hnojkama a nemaj rady moc vody . Vic sem se nedozvedel ,ale az to rozjedu tak budu moudrejsi, kazdopadne budu volit hydro a metodu sea od green pouze na centralni palice. Vhodny pro zacatek by to melo byt hlavne kvuli cene a tomu ze ta kytka snese hrubsi zachazeni a proste porad roste. Jeste k tomu prepnuti a vysce ,je to vec nazoru,kazdej to dela jinak ,ale zatim se ridim podle toho co najdu na netu a vychazi to.
Edit, i s tim poctem kytek bys mel zaplnit prostor ,jen si kup sit a az prepnes tak ohybej a rovnej .


Zdravím tě,

Co se SQ týče, taktéž jsem hledal nějaký pořádný info, ale nikde skoro nic. Hnojení zatím jedu podle tabulky, kde jsem na růstovém doporučeném maximu. Pokud budeš volit SoG tak určitě z řezů (jak jinak že :-D), ale chtěl jsem narazit na problém s klíčivostí, vyklíčilo právě jen 7 z 10, navíc k tomu jeden je pěkný zmetek a čtyři mají dost velký náskok oproti ostatním.
Co se týká toho, proč mi prodavač doporučil právě tyhle semena, popravdě opravdu nevím, protože u ceny jsem říkal že pro mě není rozhodující (osobně jsem byl také překvapen nízkou MC), takže asi vybral jen podle toho že s ní můžu dělat prakticky cokoliv... No škoda, příště si dám větší pozor na to co vybírám (příště už jen od zkušených genetiků)..
Síť je již objednaná. Rovnou jsem vzal i Awing tepelný štít, + topspin a nějakou omáčku.. S tím ohýbáním - no už jsem začal, potřebuji teď srovnat výšku, tak jsem něco zastříhl, něco ohnul, něco zmáčknul a ohnul :-D Uvidíme jak se nám to zalesní ;-)
Děkuji za rady, měj se a směj ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 05-12-2016 v 16:38 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 4

Ahoj jen k ty speciál Queen hele pěstoval jsem ji jako první in pod 250 W. Nijak se toho neboj já ji 2x zastrihl a prostor 80x80 se krásně zaplnil růst byl 30 dní ani se moc nevytáhla po přepnutí .. a jen tak ji neprehnojis ... jinak materiál to byl vybornej .... dal bych vice info ale už je to +-5 let co sem ji jel .. tak ať se daří

Old Post 05-12-2016 v 18:40 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Zdar, po zastrizeni by se mela vetvit a uz se spis tahne,ale kdyz nechas topovku ,tak to vyleti dost nahoru. Sog jde i ze semen,ale pod sodou, ta ti to prosviti . Podle me je nejlepsi jet bud na topovky a nebo scrog . Ja sem rozhodnel a pojedu ze semen na topovky a pod ledkama scrog . Jeste sem nasel abys z ni vytezil maximum, tak bys mel udrzovat porad vlhkej substrat ale bez prelevani . Sam jsem na to zvedavej.

Old Post 06-12-2016 v 06:08 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od kadleec
Ahoj jen k ty speciál Queen hele pěstoval jsem ji jako první in pod 250 W. Nijak se toho neboj já ji 2x zastrihl a prostor 80x80 se krásně zaplnil růst byl 30 dní ani se moc nevytáhla po přepnutí .. a jen tak ji neprehnojis ... jinak materiál to byl vybornej .... dal bych vice info ale už je to +-5 let co sem ji jel .. tak ať se daří


Zdárek,

děkuji za tvůj příspěvek a rady, popravdě se toho vážně moc nebojím :-D, ale co mi dělá vrásky je fakt, že nejsem profík a nedokážu efektivně rozložit zelenou plochu a nedokážu odhadnout ten správný čas přepnutí.. (Když teda pominu chyby okolo) :-D
Navíc aby toho nebylo málo tak to sem dávám se zpožděním, ale ne tak velkým ;-)

Určitě Vás neokradu o Group smoke report, takže brzy zjistíme jak na tom vlastně SQ doopravdy je ;-)

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Zdar, po zastrizeni by se mela vetvit a uz se spis tahne,ale kdyz nechas topovku ,tak to vyleti dost nahoru. Sog jde i ze semen,ale pod sodou, ta ti to prosviti . Podle me je nejlepsi jet bud na topovky a nebo scrog . Ja sem rozhodnel a pojedu ze semen na topovky a pod ledkama scrog . Jeste sem nasel abys z ni vytezil maximum, tak bys mel udrzovat porad vlhkej substrat ale bez prelevani . Sam jsem na to zvedavej.


Zdravím i tebe,

Jak píšeš, a máš pravdu, po zastřižení se začala táhnout. Po aplikaci supercroppingu (ověřil se mi na zahradě) se hlavní začala stavět na světlo a mezitím boční pěkně vyjely (krom mrzáčka a ještě jednoho), ale táhnou se, táhnou...
Opět máš pravdu, čím víc si tady projíždím Vaše účty (nemyslím to zle), tak tím víc jsem přesvědčený o stejné věci, semeno a řízek na top a jen řízek na ScrOG..
Substrát krom pár výjimečných případů je stálé vlhký, jako sklep u rezavé střechy :-D, nenechávám úplně doschnout, snažím se aby tam stále něco měly..

Děkuji i tobě za obohacení diskuze, za rady a postřehy :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 06-12-2016 v 09:26 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 7


Ahoj všem přátelům konopného semínka,

Tak jsem tady s updatem. Holky ve 30tým dnu růstu, přidáno 5ks řezu WildFire. Řezy měly pěkné kořeny, vitální stav a snad bude vše ok .. :-)

A teď k jádru věci.
0tý až 25tý den - teplota v noci 19-20°C, ve dne pak 25°C, vlhkost stala 70-90%, zálivka dle tabulky do maxima pro růst, pH od 6.5 do 6.1, celkem 40l zálivky, CFL..
26tý až 30tý den růstu - MHcko 400W Narva O-NCT-N, klony, teplota 19-20°C a 29-30°C, vlhkost 70 +/-10%, pH od 6.1 do 6.3, nasazený tepelný štít A-j-wing médium, lampa 40cm od vršku. Phytamin stále jednou za 7 dní.
Příště se již koukneme na vloženou síť.

Tak a teď jedna prosba o radu pro méně zkušené hráče (pro mě), a to:
Zakoupil jsem GIB LIGHTING PURE BLOOM, tu která má jako jedna z mála pouze červené světlo. A teď když přepnu, tak rostlina jede ještě růst, takže nemohu přehodit lampu hned po přepnutí, ale až ve chvíli (kterou samozřejmě odhadnu jako nejlepší) např. 7 dní po přepnutí, ale ne víc než 10 dní, protože pak už jede hlavně květ.. Je to tak, nebo jinak?

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 06-12-2016 v 09:49 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

S tim prehozenim bych to videl stejne, mam v podstate stejnou vybojku a muzu se zarucit ze se rust maximalne zasekl. Listy sveseny, no hruza. Kamos me pujcil klasickou gib na kvet a kytky jeste ve tretim tydnu trochu povyrostli ,takze pristi kolo jedu mh do tretiho tydne a pak gib bloom. Projdi si grower , hodne borcu to tak jede a pisou ze az se jim zacne ukazovat kveteni, tak prehazuji lampy a pak se to rozjede . Nebal bych se ze by kytka nezacla nakvetat pod mh vybojkou.

Old Post 06-12-2016 v 10:03 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 9


Ahoj,

Přináším Vám další foto z 37 dne růstu. Díky tepelnému štítu, který je aktuálně 35cm nad vrcholky, a dobře umístěným ofukům se mi podařilo stabilizovat teplotu ve dne na krásných 27°C a v noci na 22°C při konstantní vlhkosti od 49% do 75%. Holky už pořádně chlastaj, celkem je to 10 litrů zálivky za 4 dny, u které držím pH na 6,3 (a to zalívám každých 18 hodin).. Poslední týden (od fota) jsem dodával malé množství CO2, pomocí tablet v zálivce. Řezy se začaly konečně táhnout za světlem (na fotu uprostřed pod lampou) a chytají správně zelenou barvu.

Již jsem namontoval opěrnou síť, aktuálně je nechávám trochu přerůst a následně pak začnu s ohýbáním, odstraňováním prvních dvou pater a proplétáním. Prostředek je stále volný a to z důvodů dorostu klonů.

Dále jsem pak instaloval ionizátor na rozvodnou 12V síť. Aktuálně pracuji na automatické zálivce s Topspinem. Příští týden ač nerad, tak budu instalovat nový pachový filtr Black Ops 680 PRO..

Pokud máte nějaké postřehy, klidně do mě :-) snesu i větší kritiku :-D

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Naposledy upravil Lawor 09-12-2016 v 11:16 AM

Old Post 09-12-2016 v 10:52 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 10

Me se ted osvedcilo lamat a ohybat a to i ve 4 tydnu kvetu. Uplne sem cumel jak se na druhej den kytka zotavila a spodni palicky s kvetem vyketely nahoru a znasobily svuj obem , luxux. Mysli na to, ze az pojedes na 12/12 tak to exzreme vyleti nahoru , osobne bych ty kytky ohnul jakoby k zemi ,pockal az se zotavi a prepnul. Tim ze ji ohnes vyzenes postranni vetve nahoru . ja jen dodam ze jedu s.a.d . cista indika , prepnuto kdyz mely kolem 15 az 20 cm. Momentalne mela nejvyssi 73 cm nez sem ji polamal a pozohybal.tak bacha ba to.

Old Post 09-12-2016 v 21:22 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 11



Ahoj. Taky mam Special Queen, ale jen tri a tez prvni kolo, ale uz u konce :-) Jen foto co by z toho mohlo byt :-) Nevim jestli dobry, nebo prumer - nemam porovnani, ale me se to libi :-)

Naposledy upravil dafy 10-12-2016 v 23:29 PM

Old Post 10-12-2016 v 23:17 PM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Me se ted osvedcilo lamat a ohybat a to i ve 4 tydnu kvetu. Uplne sem cumel jak se na druhej den kytka zotavila a spodni palicky s kvetem vyketely nahoru a znasobily svuj obem , luxux. Mysli na to, ze az pojedes na 12/12 tak to exzreme vyleti nahoru , osobne bych ty kytky ohnul jakoby k zemi ,pockal az se zotavi a prepnul. Tim ze ji ohnes vyzenes postranni vetve nahoru . ja jen dodam ze jedu s.a.d . cista indika , prepnuto kdyz mely kolem 15 az 20 cm. Momentalne mela nejvyssi 73 cm nez sem ji polamal a pozohybal.tak bacha ba to.


Ahoj,
Vím že to na fotkách nejde moc vidět, ale ty největší kusy jsem již měl ohnutý jakoby k zemi, aby udělaly pomyslný oblouk a vyjely boční nahoru. Musím se přiznat že se to i povedlo a aktuálně mám docela pěkné keříky a to jsem skoro vůbec nezastříhával :-). Jinak jsem již přepnul, vypláchl kořenový bal a zkusil jsem jim dát dvojnásobek doporučeného dávkování. Teď po přepnutí budu tak 7-10 dní ohýbat vše pod síť, pak ty 4-5 dní bych chtěl aby to letělo nahoru a v 11-15 dnu květu tam hodím sodu (az teda budu chtít zpomalit růst, nebo uvidím první znaky kvetení). Jsem Vážně zvědavý o kolik se to zvedne, teď je tam už pěkná džungle, jen se chci optat, můžu teď po přepnutí oholit kyti od spodních dvou pater včetně bočních větví? Časem na ně stejně nepůjde světlo, takže co tam s němi?

citace:
Původní příspěvek od dafy
Ahoj. Taky mam Special Queen, ale jen tri a tez prvni kolo, ale uz u konce :-) Jen foto co by z toho mohlo byt :-) Nevim jestli dobry, nebo prumer - nemam porovnani, ale me se to libi :-)


Ahoj :-)
Díky za připojení do diskuze, bych tě mohl stáhnou o informaci jak moc se SQ vytáhla po přepnutí? a dával jsi jim hnojky dle tabulky nebo jsi i přehnojoval? Myslím že salámky máš pěkný ;-), děkuji za odpověď :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 12-12-2016 v 09:18 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Ja jsem mesic na kvetu a porad cistim spodky. Jeste je nech a uvidis jestli povyrostou . Pokud ne tak pryc snima. Ted teprve zacne to pravy ohybani a lamani. At se dari

Old Post 12-12-2016 v 10:40 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 14

Jak moc se jeste tahly si uz nepamatuji, protoze jsem prostor neresil. Mel jsem je cca 60-70 cm vysoke pri prepnuti (jednou zastrizene a jedna 2x ta se tahla vic). Pak rostli cca jeste o 20cm. Az dorazim domu muzu zmerit finalni velikost. Ale rostly v kvetu jeste 2-3tydny. Hnojky vse biobizz. Davkovani dle tabulky, ale snesou vic, protoze jsem se jednou sekl o mesic a tak jsem jim narval finalni davku asi 2-3dny :-)
Na jedne jsem resil zloutnuti velkych listu ruzne po kytce, ale pak jsem to prestal resit, protoze se to dal nerozlezalo (asi jsem mel spatne pH, ale ostatnim to nevadilo. Jo a mam normal hlinu od nekud z baumaxu :-) Ucil jsem se za pochodu :-) Kdyz jsem je mel v lete na balkone, tak jsem zaleval neupravenou vodou bez niceho a taky byly pekny, ale nebyly tak nafoukle a nebylo to tak obalene. Tak at to roste :-)

Old Post 12-12-2016 v 10:48 AM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 15


Zdar,

Fotka z druhého dne květu.
Před přepnutím jsem udělal proplach odstátou vodou s upraveným pH, nechal vysušit a zalil zálivkou s dvojnásobným doporučeným množstvím hnojiv s upraveným pH na 6,3 a opět dodaným CO2 při konstantní vlhkosti cca 50%. Pythamin jsem již vysadil a aktuálně nepoužívám žádný postřik. Za ty dva dny po přepnutí se kytky vytáhly o 7cm, vypily celkem 8 litrů zálivky a začaly se pořádně větvit. Na fotce jsou ještě před každodenní úpravou.

Stále na ně svítím MH 400W Narva O-NCT-N DW, lampu přehodím tak v cca 11-15 dnu květu. Pojezd je již spuštěný, šlape si z jedné strany na druhou a celé kolo udělá za cca 4-5 minut. Již jsem demontoval zvlhčovač, ionizátor stále běží a stále ještě pořád stačí dva PC ventilátory spuštěné na 100%.

Kytky nejeví žádný nedostatek a celkově mají pěknou zelenou barvu, bez náznaků přítomnosti jakéhokoliv škůdce. Listy jsou krásné, občas trochu zdeformované jakoby špičky směřovaly jedním, ale jiným směrem než rovně od stopky listu. Spodky se stále zelenají, občas ustřihnu nějaký ten list, nebo jeho půlku.

Pár otázek pro zkušenější:
-GUARD´N´AID ROT STOP 250ML - Máte někdo zkušenost? Jak jste používali, v jakém stádiu kytky jste používali a vaše názory?
-V období květu, používáte nějaký postřik, nebo se tomu absolutně vyhýbáte?
-PK 13-14 od Canny, dle mého názoru bych použil na jeden týden květu, týden po tom co začne rostlina nakvétat. Je to tak správně?

Děkuji všem, co sledují můj příběh a zapojují se do diskuze. :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 13-12-2016 v 10:18 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Trochu mimo stan ;-) Příspěvek č. 16




Ahoj všem nadšencům,

Přináším Vám letmý pohled do skříně, foto ze čtvrtého dne květu..

S čím ale přicházím je nová sestava na automatické zavlažování, kterou nyní budu používat již napořád. Vše je to homemade.. Sestava se skládá z 30 litrového barelu oblepeného černou textilní páskou, ve víčku napevno instalována jednoduchá elektronika skládající se z modulu teploměru, vzduchovacího motorku s hlučností 30dB a dvěma výstupy, jednoduchého ON-OFF vypínače a LED kontrolky sepnutí čerpadla. Z víčka pak vstupy do nádrže 2x vzduchovací kámen, teplotní čidlo, napájení čerpadla a z víka pak výstup na hadici vedoucí k redukci pro závlahu. K čerpadlu ještě doplním, že aktuálně je napájen 12V adaptérem a jeho obsluhu budu provádět právě díky vypínače. Až dodělám pár projektů tak se vrhnu na něco, čemu říkám automatický grow systém :-D, snad brzy uvidíte v dalších příspěvcích.
Pro závlahu jsem pak zvolil kapilární rozvodku Topspin s dvanácti jehlami, vodní filtr a mosazný zpětný ventil. To jest postavené na 20mm rozvodech. V nejbližších dnech mi přijde kamarád instalatér dokončit moje úsilí a svaří mi z plastových trubek (pro rozvod vody) jednoduchou konstrukci.

Děkuji za Vaší pozornost, pokud jsem na něco zapomněl při plánování nebo samotném sestavení, prosím aby jste mne upozornili..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 15-12-2016 v 16:38 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2016 - Special Queen # 1 400W DS120 - 3 odpovědí
02-12-2016 - Special Queen RQS 400W - 4 odpovědí
01-08-2021 - Special Queen 400w - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6706080 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív