Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Belladonna+něco k tomu(od semínek)-400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 49

hlina je nejhorsi medium, priste zkus kokos, nechci sejckovat, ale tohle kolo uz asi nedojedes, HFGL

Old Post 07-01-2017 v 07:21 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 50

Zdravím
Příště až mi ty hrdino pošleš negativní karmu tak se aspoň podepiš.....JO si fakt borec!!!
V neposlední ředě by mě taky zajímalo co že sem to tady ve svým vlákně tak hroznýho provedl,že si mi tu negativní karmu dal.
Pro příště bych to rád napravil jenže nemám jak.Netuším co že tě to tak pohoršilo tudíž nemohu sjednat nápravu a tím pádem ty budeš pohoršen znovu.
Jinak doufám že sis ty jeden tajnůstkáři pohonil ego a užiješ si krásný zimní den s tím jaký si to vlastně king.Měj se blaze......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 07-01-2017 v 10:29 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 51

hele a větráš??

Old Post 07-01-2017 v 10:40 AM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Kazimír
hlina je nejhorsi medium, priste zkus kokos, nechci sejckovat, ale tohle kolo uz asi nedojedes, HFGL


podle čeho soudíš, že je hlína nejhorší medium?

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 07-01-2017 v 10:48 AM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 53

Já to nebyl! Já ti chci pomoct,karmu mam někde.. ani nevím jak se to dělá Měj ho v "p..." říkám,kdyby něco,tak se ptej,snad to opravíme a dojedeš do konce

Old Post 07-01-2017 v 15:15 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 54

To by mě taky zajímalo v hlíně konopí vzniklo a u mě v ní navždy zustane ..
Bruno a na karmu prď ja už tam tam taky dost červenych anonymnich kostiček

____________________________________________________________________________

Old Post 07-01-2017 v 16:09 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 55




Zdravím
Tak sem tady se slíbenýma večerníma fotkama.
Nejdřív ale musím říct,že vůbec nevím proč je hlína nejhorší medium a čekám že nám to Kazimír ještě vysvětlí.Podle mě je to nejpřirozenější medium a vničem jiným ani pěstovat neplánuju.
Tu karmu neřeším,jen mi vadí že dotyčný nenapíše za co a od koho.....
A můžem, kytky začínají pěkně vonět což se v této fázi dá očekávat.
1Foto-Belladonna,2Foto-z leva Papaya,Dutch Kush,3Foto-z leva LemonHaze,Chocolate Haze.
Snad se v tom vyznáte a kvalita fotek stačí...Foceno začátek 19dne 12/12.Díky za sledování a rady,mějte se mnou trpělivost já se v příštích kolech polepším-slibuju......
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 07-01-2017 v 18:33 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 56

Zdravím
Jen pro info aby ste věděli co se děje.Já sem se zase zamyslel a říkal sem si když mám teda to PH tak rozhašený že kvůli tomu holky papají špatně a žloutnout.
Tak co je teda pohnojit postřikem na list? S nikým sem se neradil nic nezjišťoval a šel rovnou na věc.Použil sem hoštický hnojivo 5v1 takovej univerzál ve kterým je snad všechno.Kytkám co pěstuju out se to moc líbí.
Dodržel sem jejich dávkování a dal sem teda 2,5ml/1L upravil sem PH na 6,3-6,5 a celý sem to do mokra postříkal.Snad sem udělal dobře.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-01-2017 v 17:29 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 57

Čím upravujes ph?

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 08-01-2017 v 18:04 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 58

Při hnojení přímo na listy bych byl s tou koncentrací opatrnější než do hlíny (já dával 1/3 toho co píšou na zálivku)
Taky je dobrý za tmy, některý hnojiva spolu s přímym světlem umí listy popálit.... navíc je tam dost fosforu ne? v tom hoštickym... toho bych se bál v postřiku...

S hoštickym nemam zkušenosti, ale hnojil sem chvilku fishmixem v postřiku a kytkám se to zamlouvalo.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 08-01-2017 v 18:39 PM

Old Post 08-01-2017 v 18:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 59





Zdravím
Tak nejdřív k tomu PH.Líbit se vám to nebude,ale upravuju kyselinou citronovou.Ovšem ze začátku sem upravoval octem.Kolega metráček už mi vysvětlil co že to dělám za hloupost,tak sem přešel na tu citronovou.A když už su v tom naservíruju vám to všechno PH metr nemám.Upravuju podle těch kapek...určo všichni znáte....PH metr snad pořídím na další kolo.
Teplota a vlhkost +/- pořád stejný.Holky ještě pořád rostou(včera sem ještě zvedal lampu) i když už ne tak rychle.Asi se to už brzo zastaví.
Od minule sem udělal další zálivku s těma hoštickýma hnojivama 5ml/1L a včera ještě jednou ten posřik na list jako minule...PH těch 6,8-7,2 a teče ven 6,3-6,6.Tak dobrý.Jenže nevím jestli další zálivku zase s hnojivem(plagron) nebo to teď zalít jen upravenou vodou a hnojivo až zas tu další.Abych to nezasolil.Teď sou v lastně ve stádiu kdy žerou nejvíc ne??Tak aby jim zas nechybělo....Kurňa....
Jako ideál to není pořád to tak trochu žloutne a dělaj se tečky.Ale oproti tomu jak to šlo minule je to luxus.Tímto všem díky za pomoc.
Nějaký ty listy nafotím zas příště.Už mě nenapadá co bych ještě doplnil tak se klidně ptejte.Foto 25.den 12/12
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-01-2017 v 18:51 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 60





Zdravím
Tak sem si pořídil ten ph metr ať neřeknete že se málo snažím.Ph pořád upravuju tou citronovou a nemyslím si že by to nějak zvlášť vadilo.Jestli se pletu tak mě opravte,poučte.
Dnes sem teda provedl zálivku čistou vodou bez hnojiv s upraveným ph na 6,2 a vyteklo mi 6,3.Příští zálivku už zase hnojiva přidám.Mám sice strach z toho zasolení,ale kytky teď zas nejvíc žerou ne??No a kor ty moje,já to risknu.Rád si poslechnu vaše názory tady k tomu než budu příště zalívat....Díky.Foto 32den 12/12.Příště zas zkusím dat fotky bez lampy....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 20-01-2017 v 20:15 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61

Peknny :-)
Hned je to veselejsi kdyz to uz kvete, vid?

Old Post 20-01-2017 v 20:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 62


Zdravím
Jo veselejší to je snad už to nějak dojedu.Příště si koupím hotovej substrát a sám nic míchat nebudu...Proč taky když je toho na trhu tolik a něco lepšího udělám horko těžko.
Důvodem tohodle příspěvku je ten ph metr.Nějaký info jak se o to starat,jak často to kalibrovat atd.Došlo mi to jen tak bez nějkýho návodu.Tak budu rád za vaše rady.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-01-2017 v 04:23 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 63

Ahoj! Chválim nákup Ph metra! Aj ja to vidím na problém s pH a s tým spojené zažívacie problémy so živinami. Použil si /opakovane/ ako vačšinový podiel substrátu rašelinu. Bolo by dobré zistiť pH tej rašeliny - či ju nemáš príliž kyslú.

Naposledy upravil odo 21-01-2017 v 06:03 AM

Old Post 21-01-2017 v 05:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 64

to Bruno : Hlina je pro mne nejhorsi medium proto, protoze kdyz ma nejakym zpusobem' spatne' vlastnosti a nemusi to byt jen vysoke nebo nizke PH, treba hlina neni dostatecne ulezela, nevyvazenost jednotlivych prvku (zivin) nebo neco jineho do ceho nevidime... hlina se spatne proplachuje, spatne se upravuje pH, je to temer az nemozne .....(navic kdyz se objevej problemy je to vetsinou v kvetu, a v kvetu, v hline uz tezko neco spravis i kdyz treba zacnes vic hnojit, bejva uz vetsinou pozde) atp..., tak s tim nic nanadelas, kokos je lepsi a nejlepsi je pro mne hydro ( vodu si muzes upravit jak chces). Pro mne zustava hlina nejhorsim (nejistym) mediem, mysli si o me co chces, ale je to proste muj nazor ( nemusim se snad shodovat s ostatnima)......

P.S. kdyz je hlina v poradku (PH, je dostatecne vyzrala/ulezela a vubec je ok), tak je to dobry medium, ale kytky mas zluty a presto se do mne obouvas a slepe se zastavas hliny i kdyz ti to v ni ted zrovna moc nejede... u hliny je to vsechno o stesti/nestesti pri nakupu/michani substratu,napriklad kdyz jsi 'unlucky' a sahnes po pytli se 'spatnou' hlinou, tak to pak vypada asi jako ted u tebe, neni to tvoje chyba, jen slepe duverujes tomu 'nejprirozenejsimu' mediu.... jo a ja karmy zasadne nerozdavam, ani negativni ani pozitivni, prijde mi to zbytecny, proc bych mel nekomu lezt do p*dele s pozitivni karmou (neni to muj styl) nebo s negativni karmou, to je uplna blbost, kdyz chci neco vyjadrit, tak to napisu do threadu, karmy sou mi ukradeny, si stezuj nekomu jinymu....

Naposledy upravil Kazimír 21-01-2017 v 08:19 AM

Old Post 21-01-2017 v 06:16 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8310230 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív