Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Belladonna+něco k tomu(od semínek)-400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Obecné Belladonna+něco k tomu(od semínek)-400w Příspěvek č. 1

Zdravím
Tak sem se rozhodl,že sem taky něco přihodím.
Je to můj druhej pokus o in.Ten první bych považoval za katastrofu a snad ho ani nepočítal.Byl sem nedočkavej a chyběly mi tam celkem důležitý věci jako odtah,stínítko bylo kus plechu co sem našel v garáži ohnul na koleně atp.No nic..., máme tu druhej pokus.
Box mám ve sklepě kde je stálá teplota 17-18,ať se děje co chce.Což je sice fajn ale zase se špatně větrá a celkem se tam daří plísni.Celej sem ho vystěhoval,vyklidil a vydezinfikoval(ten sklep).No smrad tam byl ještě dva dny.
Tímto zároveň žádám o radu co použít jako prevenci co na kyti proti plísni,že bych to v růstu sem tam pro sichr stříknul...
A k věci,Box-Dark Street II 90x90x180
Lampa růst,květ-Sunmaster400w Dual spectrum/NTS400wHPS
Stínítko-Adjust a Wing Defender
Předřadník-NTS digitální 400w s regulací
Odtah-ventilátor TT 125U
Přítah-ventilátor VKO 150
Ofuk-klipsnovej Hurricane
Bude to probíhat v 6l květináčích v hlíně.Přesně 60%rašeliny,25%kompostu,15%perlit.
A osazenstvo:9xBelladonna-původně 10 jedno semeno ko
3xDutch Kush-bonus k beladoně
1xPapaya-dárek v kalendáři
1x Chocolate haze-kolo štěstí na cannafestu
1x Lemon haze-kolo štěstí na cannafestu
Vím že je blbý pěstit ze semen,vím že je blbý tolik modelů najednou od různých bank.Asi to nebude dělat dobrotu.Ale já bych ty bonusový semena stejně venku nepěstoval,tak sem to provedl takhle.Prostě de mi hlavně o Belladonnu a zbytek se nějak přispůsobí.
Na úvod asi vše,jestli sem něco zapoměl můžete se zeptat.Nečekejte žádný zázraky spíš opak.Není to návod jak to máte dělat,ale spíš ukázka jak se s tím taky může člověk trápit(adept na síň zmaru ).
Kritiku a rady samozřejmě očekávám.Tak se mějte.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-12-2016 v 05:31 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2


Zdravím
Semena sem dal naklíčit klasika do jiify a pak rovnou do květináče.
Tady po dvou dnech 18/6

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-12-2016 v 05:34 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

Mam box taky ve sklepe kde je dost vlhko a plisen se mi objevila zatim jen na jednom modelu Buldog Afgan a to z toho duvodu ze jsem nemel pusteny ofuk porad a nebyl namireny na kytky. Kdyz ho v kvetu pustis primo na kytky tak by to nemelo plesnivet. Akorat nevim zda ti ten klipsnak bude stacit. Nepokryje cely box. Modelu jsem uz mel v boxu i vice na jednou a zase takovy problem to neni. Musis pristupovat individualne. Co ktera kytka potrebuje.
Tak at se dari a nic nezmari ;-)

Old Post 02-12-2016 v 06:11 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Na pokryti celeho boxu bud dva klipsnaky nebo ventilator na podstavci, co se umi otacet do stran.. ten pak staci jebnout do jednoho rohu a nastavit mu pokryti tech 90 stupnu. Dobre proudeni vzduchu v techto podminkach je zaklad. Staci to ale resit az po prepnuti na kvet, nez se zacnou tvorit palice je vyssi vlhkost ok. Mozna taky nenechat kytky, aby moc zdivocely, abys tam nemel dzungli, co stejne nic neprofoukne.. A pak samozrejme neprelejvat, abys jeste vlhkost nezvysoval sam. Verim, ze to pujde vyresit ventilaci a zadna chemie nebude potreba. Pokud bys mel presto problemy, zkus priste model, co je rezistentni plisnim. Ale snad to klapne

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 02-12-2016 v 07:02 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 5

Zdravím
Díky za reakci a radu.Mám to právě tak že odtah jede non stop a zbytek se zapíná a vypíná s lampou. V květu tu ventilaci teda postím non stop celou a na ofuk můžu ještě přidat...
Ještě doplním že předřadník mám teď nastavenej na 250w a nechám to tak celej růst.Po přepnutí to pustím na těch 440w.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-12-2016 v 07:05 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

Mas odtah doufam ven z okna nebo z kominu. Pokud ne tak to urcite udelej jinak se ti tam vlhkost jeste zvysi. Jinak ti to bude postupne sklep odvlhcovat. Ja uz tam mam min o 100% lepe nez kdyz jsem tam zridil box.

Old Post 02-12-2016 v 07:55 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Kazo
Mas odtah doufam ven z okna nebo z kominu. Pokud ne tak to urcite udelej jinak se ti tam vlhkost jeste zvysi. Jinak ti to bude postupne sklep odvlhcovat. Ja uz tam mam min o 100% lepe nez kdyz jsem tam zridil box.


No do teď to tak nebylo.Do toho sklepa je vlez přes špajzku přes takovej poklop.Odtah byl vyvedenej tak že ten ventilátor byl pod tím poklopem a pak to šlo tak nějak nahoru přes tu špajzku.Poklop je zavřenej takže stejně se to motalo tak nějak v tom sklepě.
Po přečtení tvýho příspěvku mi to nedalo a šel sem to předělat.Teď mi to teda fučí rovnou ven na dvůr.
Teď už to nechám tak,jinej režim+větrák navíc přihodím až po přepnutí.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-12-2016 v 10:00 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 8

Zdravím
Tak sem dal holkám první várku kořenovýho stimulátoru,canna rhizotonic.Dal sem jim toho míň 3ml/1l.PH sem upravil jen tak aby se neřeklo,mám jenom kapky....Podle mě stejně v té hlíně je to ph takový hodně orientační,o ec ani nemluvě.Zalívám den odstátou vodou z kohoutku.Kdyby bylo jaro,léto používám dešťovku.
Do sklepa sem ještě nainstaloval přímotop.Tak mi teď teplota pod 20 neklesne a musím říct že i mě se tam teď dýchá líp.....Foto 7den 18/6.
Zdárek:sun

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 07-12-2016 v 18:03 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9



No esi to přidávání fotek bude zlobit,tak na to mastím...

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 07-12-2016 v 18:06 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 10



Zdravím
Holky pěkně poskočily.Tady 12den 18/6.Kdyby byla nějaká připomínka nebo dotaz,tak sem s tím........
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 12-12-2016 v 10:36 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raigor420
Stálý Člen

Karma uživatele raigor420 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

Cau cau, hele jakou tam mas vlhkost? Myslim ze by holkam neuskodilo vlhci prostredi...kor ze zacatku potrebuji mega vlhko to jiste vis...pak primo leti vzhuru peace at se dari :P

DS60x60, 200W CFL, 250W HPS (kvet)
-WHITE LEMON-
















Old Post 12-12-2016 v 14:27 PM
raigor420 je offline   Profil uživatele raigor420   Find more posts by raigor420   Foto galerie člena raigor420   Click here to Send raigor420 a Private Message   Add raigor420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 12

Zdravím
Vlhkost mám +/- 50%.Není to ideal,ale taky žádná hrůza.Vzhledem k podmínkám kde ten box mám,sem spokojen.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-12-2016 v 06:06 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

Caf, sledujem Tvoju nefajčiarsku aktivitu...
Mám 2 poznámky:
1. strčil si to na úvod do zbytočne veĺkých kvetináčov. Viac ľudí to tu už riešilo. Nevýhodou je, že sa to pomalšie prekoreňuje, takže ten úvod je pomalší. Zároveň minieš zbytočne veľa hnojiva a to medium tým pádom aj zasolíš.
2. podľa mňa ten odťah zbytočne teraz púšťaš non stop. Znižuješ si tým teraz vlhkost, ktorú by som do prepnutia držal nad tých 50 percent, zároveň to zvyšuje bilanciu spotreby EE. Každopádne to ale porastie aj takto. Ja by som zvolil možnosť spínania odťahu hodinami.

Naposledy upravil odo 15-12-2016 v 08:22 AM

Old Post 13-12-2016 v 06:57 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raigor420
Stálý Člen

Karma uživatele raigor420 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 14

Cus,
1. souhlasim naprosto ale ted uz to nech pristi kolo budes moudrejsi
2. ja to ze zacatku mel taky tak ze sem vypinal odtah ale myslim ze to neni uplne nejlepsi kdyz uz mas vetsi kytky tady by to bylo jeste v cajku...nicmene by ti mohl fajne postacit regulator otacek
3. urcite zvlhcovacku vzduchu!! stoji cca 600 kč v bauhausu! ja uz tohle pristi kolo urcite nepodcenim...i ten nakvet vypada jinak kdyz tam mas vetsi vlhko...navic v mensich skrinich ti to sunda teplotu klidne i o 2 stupne takze az budes svitit na kvet urcite to ocenis PEACE!

DS60x60, 200W CFL, 250W HPS (kvet)
-WHITE LEMON-
















Old Post 13-12-2016 v 10:06 AM
raigor420 je offline   Profil uživatele raigor420   Find more posts by raigor420   Foto galerie člena raigor420   Click here to Send raigor420 a Private Message   Add raigor420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 15

Zdravím
Už je to nějakou dobu,ale tady na foru sem četl vlákno kde se řešila cirkulace vzduchu.
Většina uživatelů se shodovala na tom,že je ten odtah lepší non stop.Jasně nejlepší je mít tam x čidel,spínačů,regulátorů a já nevím co ještě.Aby to jelo samo a hned reagovalo na klimatický změny.Takový pěstění by mě asi ani nebavilo....
Sem rád,že mi to zároveň vytahuje tu vlhkost s toho sklepa.Takže to tak nechám i příště......
Zvlhčovačka by se určitě hodila a do budoucna s ní počítám(tohle kolo už ne..).
K těm květináčům ano asi je to lepší tu kytku během života 1-2x přesadit.Ale zase o kolik?Dá se to nějak vyjádřit o kolik rychleji roste přesazená kytka? A při sklizni jakej je rozdíl v kvalitě rostlin který byly přesazený a který ne??Ja myslím že to nebude nijak markantní.....
Já prostě chtěl aby to bylo co nejjednodušší.Několikrát to přesazovat,několik druhů květináčů,pořád míchat hlínu atd.To sem prostě nechtěl.
Z hnojení strach nemám,protože to není v plánu.Ještě jednou dostanou kořeňák od canny a pak až v květu to 2-3x přihnojím plagronem jinak nic.Hlínu sem míchal sám mám tam čerstvej kompost,takže živin dost a dost.Není třeba to nějak honit hnojkama.
Díky za připomínky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-12-2016 v 13:56 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 16




Zdravím
Prostě se mi to líbí.Konec 16.dne 18/6.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-12-2016 v 08:11 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5053020 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív