Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Smutnice létající mršky :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Škůdci Smutnice létající mršky :-) Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele.Proti smutnicím exzistují x přípravku ale podle mě jsou dvě nejlepší jak se jich zbavit a nenechat larvy ožírat mlade kořínky rostlin.Mám odzkoušenou druhou variantu a jsem spokojeny.Snad někomu pomuze jako mě.Pěstu zdar :-)

1: Steinernema feltiae - parazitické hlístice proti larvám smutnic

odkaz kde koupit http://www.biocont.cz/cz/eshop/stei...feltiae_i10.htm

2: Hnojivo Floria pro pokojove rostliny


http://www.agromanualshop.cz/floria...-smutnice-0-5l/

Old Post 24-09-2016 v 09:55 AM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 2

..ahoj..a to ti to hnojivo jako pobije smutnice jo?..vysvetli to trochu...
..já používám bod číslo jedna a s úspěchem už léta ;-)
Je jasný že pokud jsi to popsal tskhle, tak ti na to nikdo nic nenapíšenavíc si založil absolutně zbytečný vlákno protože o škůdcích je toho tady hromada

Old Post 23-08-2017 v 13:19 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

Ahoj zbytečny si myslím to není i když tady je toho dost...
Píšou na balení toho hnojiva že omezuje vyskyt smutnic...
Ale podle mne je nejlepši metoda jina....
Pri vyskytu smutnic okamzite prestat zalevat a vlhchčit...
Lepicí desky nebo klasicke muchulapky nainstalovat...
Kytky ten tyden bez vody daji ale smutnice ne chcipnou...
Te pic...

Old Post 23-08-2017 v 14:05 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 4

K pokojovym kytkam se nasype vrstva kremicityho jemnyho pisku a je vyreseno. Larvy se nedostanou ven a dospelci k substratu aby nakladli vajicka...

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 23-08-2017 v 15:49 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 5

..jojo taky dobrá a odzkoušená metoda..

Old Post 23-08-2017 v 16:24 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4095410 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív