Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


To je vazne "krasny a srozumitelny" preklad.
To si prekladal sam nebo google?



Ja anglicky umim a jestli si myslis ze Ti budu delat prekladatelku tak se nenech vysmat já myslim ze kazdy pointu pochopil...???

Preklad je v uvozovkach ty chytraku..) o cem tu meles bavu me se porad ještě o trávě??

Old Post 28-11-2016 v 20:00 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 130

Ja prinesu info a vom tu bude prskat jak decko

Old Post 28-11-2016 v 20:02 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 131

Kdyz uz nekam neco davam a rikam tomu preklad tak to fakt prelozim, v pripade ze neumim anglicky nebo jsem linej tak rozhodne nejakou zkomoleninou z googlu nezasiram vlakno.
Zkopirovat to do googlu prekladace umi i ma petileta vnucka.
Stacilo dat jen link.

FRAK-TAK UZ SE NA ME PROSIM NEZLOB !!!

Naposledy upravil Madical-Strains 28-11-2016 v 20:20 PM

Old Post 28-11-2016 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 132

jako já tk chápu a nevadi mi angličtina z googlu... jinak jo je pravda že stačil i Link... vlákno je zasrane dostatečně takže uz to tak nevadí

Old Post 28-11-2016 v 20:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 133

tak ty fleky zelenají krása... vypadá jako by se hojila po zalití zalivkou s Ph 6,1 díky ... tak ted už jen vesele pojedeme až dokud nebudeme připravené na květ

Old Post 28-11-2016 v 22:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trpaslík
Stálý Člen

Karma uživatele Trpaslík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 134


Tak foto,lepší jsem nenašel.Sodík opravdu nemám.

Old Post 28-11-2016 v 22:44 PM
Trpaslík je offline   Profil uživatele Trpaslík   Find more posts by Trpaslík   Foto galerie člena Trpaslík   Click here to Send Trpaslík a Private Message   Add Trpaslík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 135

nebudu dělat ukvapený zavěry s tím zdali se kytí lečí nebo se jí něco nelíbí .. protože dneska jsem zase trošku jiného nazoru .... no uvidíme co přinese čas.. ' každopádně tohle jestli jsi odjel pod M-H panelem.. tak congratulation .. mužeš hodit pár tipů... jak často si zalíval čím kolik si hnojil atd atd atd klidně se rozepiš trpaslíku .. výška světla nad vrcholkama...

Old Post 29-11-2016 v 07:54 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trpaslík
Stálý Člen

Karma uživatele Trpaslík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 136

box mám 60x60,světlo M-H reflector 48,na růstu zaplý jen grow(60w),na květ zaplý grow+bloom(96w),přítah pasiv,odtah PC ventilátor,ofuk taky PC ventilátor a ještě jeden co je na foto.Vlhkost po celou dobu pěstu v rozmezí 40-60%,teplota 24-26°C,na růst nehnojeno vůbec(kompost ze zahrady + agroperlit),na květ přihnojováno Plagron Alga-bloom 4ml na litr zálivky,květináč samozavlažovací(knotová,vzlínající závlaha,takové pasívní hydro),výška světla na kyti dle doporučení výrobce růst 40-50cm,květ 30-40cm.

Old Post 29-11-2016 v 10:30 AM
Trpaslík je offline   Profil uživatele Trpaslík   Find more posts by Trpaslík   Foto galerie člena Trpaslík   Click here to Send Trpaslík a Private Message   Add Trpaslík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trpaslík
Stálý Člen

Karma uživatele Trpaslík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 137

Co jsem se díval na tvůj popis světla,máš tam uvedeno LED MARS HYDRO II 480W (96*5Watt čipy epistar) Grow-Bloom,ale to co máš na foto je reflector serie,to samé co mám já akorát 2x,pokrytí tvého světla je na plochu (60 cm x 90 cm),takže tak nějak,doufám,že jsem ti trochu pomohl.

Old Post 29-11-2016 v 10:39 AM
Trpaslík je offline   Profil uživatele Trpaslík   Find more posts by Trpaslík   Foto galerie člena Trpaslík   Click here to Send Trpaslík a Private Message   Add Trpaslík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 138

LinChi- To te nikdo neporadi kdy mas konkretne ty zalevat.
Kazdy zaleva jinak, zalezi jak velky mas kvetinac, jak ti hreje lampa , teplota a vlhkost v boxu a zalezi to na dalsich a dalsich faktorech....

Pozoruj pozorne kyticky.
Nejednodussi a nejistejsi (alepson pro me ) je (pokud to nepoznas na vaze kvetinace) tak zalevat az si o to kytka sama rekne. Tim nemuzes nic pokazit, ba naopak.
Jakmile zpozorujes ze trosicku zacne svesovat listy tak prolejes kvetinac a je uplne jedno jake mas podminky v boxu a jak velke mas kvetinace.
Kytka ti to povi sama, cetl jsem ze takhle to delaji pri pestovani madical strainu a ja jsem to jen okopiroval a zatim jsem nikdy neprelil ani kytka netrpela zizni.

Hlavne to neprezen nebo se dostanou do prilis velkeho stresu.
Kdyz vis ze uz bys mel zalevat treba za 2-3 dny tak je casteji pozoruj a ocekavej to ze zacnou svesovat listy abys nepropasl ten okamzik, jakmile uvidis zkratka drobnou malilinkou zmenu tak zalijes. Kyti by si nemel strsovat. Jakmile svesi listy prilis tak uz ve stesu jsou. (ale stale se nedeje nic hrozneho), nesmis to proste prehnat.

Tim se vyhnes nedoliti i preliti.

Doufam ze jsem pomohl. :-)

Old Post 29-11-2016 v 14:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 139

yes díky přesné jak to dělám do teď
.... zaléval sem až po 7mi dnech

Old Post 29-11-2016 v 15:02 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 140

Udelej prosim par fotek ,zitra na dennim svetle nejak aby byly pohromade.
Jeste jsme ty tve holky ani poradne z blizka nevideli.
OK?

Old Post 29-11-2016 v 16:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 141


a

Old Post 29-11-2016 v 17:12 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 142

s

Old Post 29-11-2016 v 17:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 143


jaaj s fotkama

Old Post 29-11-2016 v 17:18 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 144

No,zatim krasny, vypadaji takhle zdalky zdrave a moc hezky ale neni videt barva, zkus to prosim nejak zitra na dennim svetle to dat na jedno misto a vyfotit to pohromade.
Barva bude videt lip. a druhou treba vic z blizka, ja sem slepej jak patrona.
:-)

Old Post 29-11-2016 v 19:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6521040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív