Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 81

Verim ze ses rozhodl dobre , muzes se divat u me, momentalne ho jedu a snazim se sog ,jen neholim spodky. Pak dam foto a vynos.

Old Post 24-11-2016 v 16:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 82

mno napadá mě co kdybych pak vzal ten mar(a)s Hydro a nacpal to do nějakýho maličkýho boxu ( zajímalo by mě jak asi by měl být velkej) mohl bych to hodit ke kámošovi on to chce rozjet ale ještě studuje a peněz nemá zrovna na vyskakovaní .. tak bych mu takhle apson i pomohl (aspon uštří a nemusí kupovat)

Old Post 24-11-2016 v 16:50 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 83

Asi bych se nebal 80x80 a pohral nych si stin na peknej sog . Neco tam narust musi. ;-). Jdu davat fotku na ten muj set tak se couhni jak to pod tim roste , sice jsem asi 9 dni na kvetu, ale uz sou tam priznaky nakvitani.

Old Post 24-11-2016 v 17:21 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 84

Kdybych byl na tvem miste tak bych si nejprve zjistil jesli se pod tim da pestovat matka a male klony a pokud ano tak bych si udelal mensi matkarnu.
Rust neni podle me pod tim tak hroznej jak je videt na youtube a kvet.osvetleni nemusis v matkarne vubec zapinat.

Ja si chci matkarnu taky casem poridit tak me to napadlo ze bys pak uz nemusel kazdy kolo neco shanet a mel svoje miminka.

Koupil bych box 80x80cm nebo jesli jsi manuelne zrucny tak vyrobit a soupnul bych tam ten Mars a do velkeho boxu ten Spider vero 320w
a mas poreseny uplne vsechno.
Byla by skoda se panelu zbavovat, prodelal bys hned 2x.

Naposledy upravil Madical-Strains 24-11-2016 v 18:07 PM

Old Post 24-11-2016 v 17:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 85

Oskubat spodky a jel bych na topovky , kdyz tam das 25 kytek 15 x15 cm kvetinac tak mi vychazi v prumeru 8 g na rostlinu abys docilil g/w . coz podle me neni nerealny, jen je to proste slaby svetlo a musis to soustredit efektivne pac to nic neprosviti , to je podle me duvod proc fikus mel maly paldy ,kdyz ti na kytce zustane jedna ,tak musi byt prece vetsi ,nez kdyz se ta kytka stara treba o deset a marne se snazi neco dohnat. Tot muj nazor.

Old Post 24-11-2016 v 17:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 86

>Bitir: pokud se bavime o "Vipar V450", prodavany uz okolo 2013 (konkretne totok: http://www.ebay.com/itm/-/171166753075 ), je jeho prikon cca 224W, z toho neco sezerou ventilatory. Je to osazene 3W Epistary nebo Epiled, ledky oznaceni nemaji. Jako kryt ledek je pouzite nekvalitni sklo, pokud to nekdo ma, VRELE doporucuji jej dat v rit a pak byt trochu opatrnejsi, protoze to sklo neni ani antireflex a intenzitu svetlo znatelne snizuje diky odrazum.
Stal me v roce 2013 z UK cca 7 tisic a svoji praci odvedl (a jeste obcas odvadi) dobre. Proste se to je chce smirit s tim, ze funguje jak funguje :]. Na jednom m^2, ve hline, se s nim 1g/W udelat da. S lepsi genetikou a zkusenostmi mozna jeste i vice.

>LinChi: ted na to koukam, ty mas ty kelimky pruhledne, to neni dobry napad .. Pro koreny neni svetlo nic moc dobreho, bud to presad do nejakych nepruhlednych, nebo uz rovnou do kvetinacu.
Pokud nahradis Mars tim panelem s VERO, bude to opravdu neco jineho, pokud to finance dovoli, chybu rozhodne neudelas :]

Old Post 24-11-2016 v 18:02 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 87

Já ty panely nestavím!!!!!!!!! jenom vím o někom kdo je staví a dělá to super. Mám od něj 2 květový a jeden rústovej a maximální spokojenost. Kdyby byl zájem možná mohu nechat postavit na zakázku stejně jako pro sebe.

Old Post 24-11-2016 v 18:13 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 88

Já ty panely nestavím!!!! Vím o někom kdo je staví a možná bych mohl nechat postavit i pro další zájemce. OOOUUU chybička se vloudila chtěl jsem napsat jen jeden příspěvek

Old Post 24-11-2016 v 18:15 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 89

cus hosani kdo by mi pomohl postavit panilek s 2 cipy vero 29 gen 7?
nevim co vse bych potreboval na to a sam si na to netroufnu?

Old Post 24-11-2016 v 19:02 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od luubaan
cus hosani kdo by mi pomohl postavit panilek s 2 cipy vero 29 gen 7?
nevim co vse bych potreboval na to a sam si na to netroufnu?



Tak nakonec tady z toho bude jeste bazar.


http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=64
=================================================


LinChi- Co rikas na ten napad ohledne te matkarny a tim Marsem ?

Old Post 24-11-2016 v 19:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 91

jsem takovej amatér že si nedovedu představit že dělám klony.. Ale nadruhou stranu rozhodně ušetřím za semínka.. a myslím že s matkarnou i vícekrát odjedu kolo v jednom roce např.. mám kamrada on studuje přímo zahradnictví .. když to u mě viděl byl nadšený že bude dělat řízky .. a že mi pomuže s přesazovaním... vyzná se v nemocech rostlin, hnojkách a tak(věřili by jste že je to 100% Čávo ) .. jo matkárna je dobrej nápad.. určitě si to nechám každopádně prvně bych se soustředil na to naučit se něco dotáhnout do konce.. a i když pojedu 0,5/watt tak sem spokojenej a jde mi o skill v tom jak na kytku ... jinak díky za tipy.. na učtě ještě nějký kačky budou tak to vero budu brát jako finalní investici DDD snad už teda budu spojkojenej.. BTW napadá mě nechtěl by se někdo stavit s tím měřákem na světlo ? chtěl bych udaje k tomu marsu

jinak ano nápad se mi líbí .. píšu si to do deníčku všecko

dále přeci jenom s kočkou psem a přítelkyní v 1+1 stanem 120*120 a kam dám matkárnu pod postel se nevleze a ja chci taky někudy projít tím bytem DDD

BTW v těch pruhlednejch kelímcích sem odjel první tři co už mam v květníku (25*25) Kurevsky velký ...a kytí se chytly jak nic pohoda klídek.. ale tak frajer v GROWSHOPU ani já jsme nevěděli že to světlo je tak Slabý a že budu řešit to že potřebuju menší všechno DDD

Old Post 24-11-2016 v 19:32 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 92

Ja mam sice garsonku ale zase nemam bohudik uz manzelku a bohuzel uz ani sveho pejska. Takze garsonka bez manzelky a zvirat =1+1 s manzelkou a zviraty.
Taky budu muset vykoumat kam s matkarnou.

Ja videl na youtube ze matkarna muze byt i malinka treba 60x60 ale lepsi by bylo vetsi protoze aby se tam vesla alespon jedna matka plus nejakej stolek na klony aby byly bliz k lampe.
Matku muzes drzet klidne jen metr vysokou , nebo i 25 cm nebo jak vysokou potrebujes.
To je fakt vyhaoda mit za kamose zahradnika.
Ja mam znameho botanika z Botanicky zahrady ale kamos to neni takze ho nemuzu otravovat s kazdou blbosti. Kamos je kamos.

Nekdo ma matky pres 2 m ale tady je jako bonsai.

https://www.youtube.com/watch?v=iAt-J3Fy8FM

Naposledy upravil Madical-Strains 24-11-2016 v 20:48 PM

Old Post 24-11-2016 v 20:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 93


Tak jsem dodržel 30 CM od vrcholků trošku urovnal stan a myslím že tohle je neoptimálnější setup.. zkoušel sem a dvě řady květináču těchle veklých po třech by mělo to světlo zvládnout Vlhkost 60% konečně to udržím jinak je možné že ty kytky už voní ? když sem byl v boxu normálně sem měl pocit že to cítím

Zítra příjde kamrád zahradník a vše zkontroluje..

Světlo už nebylo jak dát níž tak sem truhlíky dal na další truhlíky myslím že to nevadí ne ?

Lítam kolem toho každej den a snažím se z toho vymáčknout co se dá .. studuju i 2-3 hodiny denně fora nemužu z toho snad ani spát..

nikdo mě neupozornil na to že je to dost návykovej koníček a že se dá docela hodně rozvinout..

Old Post 25-11-2016 v 14:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 94

No nebal bych se to zastrihnout a rozvervit ,ale pokid tam nechas tri kytky ,tak pochybuju ze na jedne udelas trebas 40g . To by sis musel hodne hrat ,ale kazdopadne bych se nedivil kdybys prekvapil peknym vynosem.

Old Post 25-11-2016 v 16:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 95

Ted ctu dve rady,takze sest kytek ? A ten ofuk si dej dolu at ofukuje vrsky rostlin, takhle se ti to bude hadat s odtahem ,potrebujes aby ro foukalo rovne a ten vzduch to michalo u kytek a odtah si to rovnomerne pobere .

Old Post 25-11-2016 v 16:46 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 96

Vidis , taky jsem ti to tak radil s tim ofukem , uz pred tydnem , ted te to Bitir radi taky. Tak ho normalne dej na zem a at se otaci sem tam zprava doleva pres kyti.
.

Old Post 25-11-2016 v 18:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8219140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív