Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 561

LinChi - caf!
Ak tam dáš 11 litrové nádoby a do nich iba 5/3 t.j 6,6 l substrátu, tak aký zmysel tam má cpať tak veľké bedne? To potom daj 7 litrové a viac kusov rastlín. Pokiaľ budeš mať topovky a krátky čas na raste, tak je aj tak zbytočné dávať viac substrátu a radšej lepšie využi miesto. Viac zlightovať už aj tak lightový substrát? Nepoznám light Biobizz, ale aký to má zmysel?

Old Post 09-03-2017 v 07:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 562

to odo : 9 rostlin je myslím si dostatečne dost.. ted jsem jel 6 a bylo to tak tak
jde o to že velikost těch květníků nehraje roli.. stejně tak nebo tak vyplníš zelení plochu... a to si o pár týdnů na růstu klidně vydržím... v prvním kole se mi to vyplatilo
vím že malé rostlinky nepotřebují 11L substrátu nevyužijí tolik prostoru a proto mám v plánu dát menší mnozštví substrátu .. a až rostlinka trochu vyroste udělám jí sít na Scrog přímo na vrchu květináče tzn ty květníky budou nalepený 3*3 na sobě a budu mít plochu přesně 80*80 ted sem to měříl mám box 120*120 tak bud to ještě víc roztahám nebo budu držet tu plochu na těch 80*80

a proč zlightuju mix ještě víc.. už ted vím že mi květník pod verem schne někdy i déle než 3 dny... jde o to že víc light mix bude schnout rychleji a bude mít i víc vzduchu pro kořínky.. ( v tom vydím plus.. )

to Bitir: první dvě speed Chille : 56 gramů
třetí speed Chille 65 gramů
2x BCN Diesel - stále zraje v boxu ale za týden až dva bude výsledek
1x Amensi-k Stále zraje v boxu ...
můj odhad na 242W panel jsem udělal slušnou paseku .. a takový muj tip je 250 G 10000%

dále s tou netkatnkou jsi mě dostal ... to bych nevěděl a zbytečně pak řešil takže ruším tento plán .. ale tudíž čím vysypat spodek květníku abych nevyplavoval drobečky substrátu .. po dírce se podívam ... ale pravděpodobně to tam nikde není a.. ani se mi do toho nechce ( životnost diod bude maximální )

Old Post 09-03-2017 v 13:28 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 563

Substrat se trochu proplachne a pak uz ti nic plavat ven nebude . Pokud pojedes tech 9 na box 120x120, tak tam dej do plna 11 litru kvetnik. Spodek vysyp hydrotonem, nebo nejakym sterkem a mas klid. Ja beru malou rostlinu do 20g ta nepotrebuje nic extra . Sobne bych na tu plochu volil 16 rostlin , 4x4 a ohybal. Do takovyho boxu je to ideal pocet , nebo pak nechat 9 a poradne rozvetvit (me by se nechtelo cekat a svitit zbytecne mesic dyl 18/6 ) . A jeste k tomu kvetinaci, koreny rostou i v kvetu ,takze az ti kytka nasadi na kvet a bude potrebovat prostor pro koreny ,tak bych je neobiral o prostor.

Old Post 09-03-2017 v 14:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 564

jde o to že 20 g na rostlinku je málo DD takže chci velké rostlinky .. mno ještě uvidím.. nehce se mi jít kupovat květináče a mám 10 semínek z cannafestu proto sem se rozhodl pro tento test tohodle kola tímhle způsobem uvidíte .. mám určitý plán tak snad se mi to povede tak jak si představuju

Old Post 09-03-2017 v 14:24 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 565

Ok, necham se prekvapit . I kdyz o velikosti kvetinacu a vynosu se tady vedl spor a kazdej mel jinej nazor ,tak jsem stejne zastance velky kvetniky ,malej pocet rostlin a zas naopak. Kazdopadne drzim palce , budu sledovat. Jen dodam ze ja sadil cca o 3 tydny driv nez ty , jeste nemas vse sklizeny a ja uz jedu 3 kolo na kvetu. . Proto pisu , zasadit rizky, nebo uz ted mit predpestovany rostliny cca 14 dnu dopredu pod nejakou usporkou nekde ve skrini a az sklidis , vycistit box ,presadit , 4 tydny rustu a prepinacka kdyz chces velky kytky. Takhle je budes mit v boxu jen mesic a uz vetsich , podle me je proste blbost sadit seminka do kvetinace a mesic na ne svitit ve velkym boxu ,kdyz si je muzu predpestovat v rw kostce klidne ty 3 tydny zpetne nez sklidim to co mam a pak je jen vymenis , za ty tri tydny je to v podstate vzrostlej rizek .

Old Post 09-03-2017 v 14:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 566


človíček se pořád učí... semínka už klíčí ... v boxu se dojíždí kolo .. a předpěst bohužel nemám kde udělat už tak mám maličkej byteček takže prostě musím takhle.. časem se naučím... btw když dám klíček do země tak mužu předpěstovat "naokně" ne ? mám okno směrem na západ ...

řízky nevím nevím.. líbí se mi vybrat si model a nebejt zavislej na tom kdo co zrovna nařízkoval víš takový DanceWorld řízek asi neseženu (plán na třetí kolo)

to s tím dlouhým růstem mi nevadí aspon se pořádně naučím jak květinku rozvětvit tak jak potřebuju já a tak celkově
za celou dobu pěstu jsem nepřesáhl 1000kč za elektřinu což je pro mě podstatné než mít měsíčně učet za šestikouli o velikosti mojeho celeho growu
tak sem fotnul novej setup stanu ... Uklizenej vyčištěnej už tam jsou jen tři holky čekající na kadeřnictví

tu latku na pacháči mám zrovna v pračce takže pacháč je bez před-Filtru
Jinak zapojené TTčko hned za pacháč... a na to "ohebná trubka" ani metr dlouhá
nelíbilo se mi mít ttčko na stanu a kraval to bude určitě o procento menší ted mám na stanu jen komínek což je vzhlednější

K tomu Hydrotonu / nemá vliv na Ph ?? někde sem četl že s tím měl někdo problém btw... když dám např. 3 cm hydrotonu .. a zasypu light mixem ... mohu zalévat do podmísy ? nacucá to vodu ? nebo jak řešit tuhle problematiku ?
¨
EDIT : tak si čtu o te drenáži a stále mi nedochází jestli vodu nasaju i přes keramzit.. i když hladina vody v podmisce nedosáhne k substrátu ale jen do výšky te vrstvy keramzitu.. (hydrotonu)

Naposledy upravil LinChi 09-03-2017 v 16:20 PM

Old Post 09-03-2017 v 16:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 567

Spodem bych nezalival, efektivnejsi je vrch a prolit celej kvetinac, prez hydroton si to nenacuca . Hele ononto neni noc slozityho naucit se ohybat a pecovat o kvitka, je to plever, ber to jako plevel . Kazda odruda se chova jinak a kdyz zni chces vymacknoit maximum, tak musis vedet co snese a co se ji libi a to se vracim z5 k rizkum, pac tohle ti rekne matkar , u seemen nevis, protoze je kazl
da kytka jina. Jako jo ,je to taky dobry taky se mi libi ze si muzu jet co chcu, ale matkaru je plna prdel a ver ze maj stokrat lepsi modely nez je dance world. Kazdopadne ti fandim .

Old Post 09-03-2017 v 16:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 568

danceworld už jen pro ten název... 13 let tancuju .. tanečník .. a extaze není to pravy ořechový takže takto .. navíc se mi líbí že z malé kuličky udělám květinku .. no to je jako udělat si vlastní dítě.. nebo si jich pár adoptovat víš a že je každé jiné .. to je správně.. my lidé jsme taky každý jinej .. mít naklonovaný lidi tak je svět zachvíli nuda '

beru na vědomí .. zalevaní vrchem funguje.. tak nebudu měnit..

nakonec i když je to plevel .. tak já tu květinu miluju .. dává mi co mám rád a co mi dělá dobře a neodmluvá jak ženská takže se k ní budu chovat tak jak to k ní cítím.. do plevelu kopnu .. když jdu kolem.. do tohodle bych nikdy nekopl

Vždy když polezu do stanu tohle kolo .. Pustím si tohle

https://youtu.be/SYNH8th0Njo

Old Post 09-03-2017 v 17:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 569

No ták jak miminanto sou ,o tom zadna , ale proste se stim moc seres, ale hlavni je zebte to bavi, me jaky taky bavi kdyz mam v boxu ruznorodost, ale ted jsem rad ze jedu rizky . Kazdopadne musim rict, ze celej tvuj thread me hodne bavil . Takovej original serial ,kde si vlastne ukazal proc nekupovat cinskej panel .
Edit, ten hydroton je dobry radsky proplachnout a napufrovat.

Old Post 09-03-2017 v 17:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 570

čínskej panel budu ještě používat počkej si udělám s ním totální věc.. vono ty marshydra nejsou uplně k zahození.. každopádně na tenhle thread si ještě počkáte .. pojedu to až ve vlastním bytě ... a pojedu s ním Mikropěstovaní v miniboxu a udělám s tím minimálně 1,2 G/W věřím si .. já vím

přece sem nevyhodil 8500 za panel který má cenu tak 3500 protože český píčaprodejce budiž na něj karma hodná mě ojebal

Old Post 09-03-2017 v 18:03 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 571

Pokud uděláš na mars hydro 1,2g/watt ,tak ti kluci šikmoocí musí poslat 1.000 USD jako reklamní trhák v česku

Old Post 09-03-2017 v 18:24 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 572

Tak nevahej a predpesruj si pro priste ty semenace pod mazem . Na to se to hodi . Ty si veris ? Tak ja ti taky verim, ale uplnej odpal by bylo mikropestovani mars hydro a lincolnuv dance world v hydroponii verim ze by se to chytlo.

Edit. Fikusi, ja bych se ani nedivil kdyby to linčoln udelal .

Old Post 09-03-2017 v 18:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 573

Challenge accepted : Marshydro II 480 + NFT v nějakým Mini provedení v malým stanu
a na to 2 kytičky

to mě napadlo ale já važně nemám kde to předpěstit... nemám místo v žádnym koutě skříni nikde fakt hoši už se těším až se přestěhuju budu na to mít celej pokoj
a fikusi ja to zvládnu protože všechno jde když se chce.. a jestli sem ještě 3 roky zpátky byl bezdomovec bez přítelkyně příjmu a vzdělaní ... a dneska si žiju jak phán ! tak pod marshydro udělám 1,2 G/W jakže se Linčoln jmenuju

a pozor.. protože země není kulatá !

Old Post 09-03-2017 v 18:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 574

Tak to bylo krasne receny . Na predpest 9 kytek ti staci boxik 50x30x40 cm . Porad lepsi tohle nez nic , jo a na parapet bych to nedaval, byly by zbytecne vytahany.. stluc si nejakej boxik z desek ,nebo v bazaru nejakou skrinku co ti vleze nahoru na box a praskni to tam a mas klid. Pestovat se to da i pod posteli, v supliku na ponozky, botniku,terarku, pod pc stolem ,na polici atd atd. Fakt to nezabere moc mista a budes mit cca 15 az 20 cm velky rostlinky.

Old Post 09-03-2017 v 18:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 575

máš pravdu ale jak říkam sem amatér a tím že všechno řeším za pochodu se to naučím nejlíp pro příště už budu mít modelek předchystaný abych sklidil a už měl v boxu ready na druhé kolo malé květinky.. ted už mám naklíčeno zítra bych měl klíčky už vrazit do hlíny těším se .. kelímečky nachystány box nachystaný na druhé kolo .. pravděpodobně ho stejně nikdo nekoupí .. takžemi zůstane


Old Post 09-03-2017 v 18:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 576

Ty prodavas box ? Jako ten 120x120?

Old Post 09-03-2017 v 19:30 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4498710 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív