Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 545


tak je to tady 2 týdny do kosy

Old Post 26-02-2017 v 20:50 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 546


ve stannu

Old Post 27-02-2017 v 03:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 547

Kdy budeš sekat. Dva týdny bude už moc, né?

Old Post 01-03-2017 v 11:39 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 548

tento týden jsem začal s pořádným FLUSHingem ...

nechci to přehánět.. ale podle návodu mám ještě 12 dní na BCN Diesel a Amnesi-K... SPeedy CHille tam mám jeden.. zajímá mě jaký bude když ho nechám "přezrát" svoji dobu květu.. co jsem šetl tak organika a Flushing.. pry není takový problem jako an-organika.. což je pro mě docela + když jedu co nejvíc BIO-pěst

Old Post 02-03-2017 v 16:56 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 549

Dneska jsem seknul poslední Speedy Chille... Nejurostlejší... o dva týdny později než první dva ... Mokrého toho mám zhruba 180G z jedné květinky... to už je slušný randál
největší hlava má v mokrém stavu 20,3 G veliké to je jako dlan .. dnes okolo 7mé hodiny večerní Uloženo do krabice se SilicaGelem.... Tato metoda se mi osvědčila.. Weed z ní chutná skvěle jsou to tvrdý kompaktní paličky.. a hlavně to funguje rychle.. což mě vyhovuuje... protože už zas nemám co zapálit... .. ano jsem strašná zkuřka..

Old Post 03-03-2017 v 19:15 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 550

Skoda ze tu palku si pred susenim nevyfotil a neukazal.

Old Post 04-03-2017 v 17:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 551


tramtadádááá ! nepodcenuj Sílu mistra linčolna !

dneska maj za sebou první den sušení .. hmostnost bude určitě trochu menší

dnes už jen 17,3 G

Naposledy upravil LinChi 04-03-2017 v 18:14 PM

Old Post 04-03-2017 v 18:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 552

Parada, mistre Linčolne !

Old Post 04-03-2017 v 20:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 553


Tohle Je Diesel v celé kráse... Skoro týdení Flushing za námi

ano tahle květinka už se mi dost houpla do strany za paličkami dolu k zemi .strach ze zlomení mě donutil udělat provázek

Old Post 05-03-2017 v 11:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 554


a pak tady máme Amnesi-K taktéž týden do kosy

Old Post 05-03-2017 v 11:20 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 555

Dnes Zhasnuto.. nechám do pátku po tmě... pak příjde Kosa..

Dneska jsem testoval světlo a zjistil jsem nasledující poznatek ..

S čočkou toto světlo osvítí určitý prostor.. ( kruhový tvar .. velikost a vzdálenost neznámo )

každopádně sem sundal čočky a zjistil že kruh zmizel.. a místo toho se rozářil celý pokoj.. celá stěna.. hezky rovnoměrně všude.. a tak mě napadlo ...

pokus číslo dva a druhé kolo Udělám tak že květinky nenechám moc dlouho růst a už vubec né do výšky... roztahám to na celý prostor boxu a hned přepnu na květ..
pojedu 10 mazar extra od bulk seed bank myslíte že to bude fungovat ? a nebude to zbytečně vysvícených necelých tisíc korun (jako tomu je právě ted po 4 měsících provozu meho stan-dy

Old Post 08-03-2017 v 18:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 556

Za zkoušku nic nedáš, čočka vlastně zesiluje počet fotonů na určitou plochu. Já jsem sundal taky čočku, ale proto že mi to přerostlo a měl jsem krásných 290g. No vlastně já ne, moje baba

Old Post 08-03-2017 v 18:57 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 557

jo jde o to že takhle aspon mužu využít celou plochu stanu a ne to cpat k jedné stěně.. nebo tak něco

časem budu balastit svojí home made skřín takže udělám menší plochu a bude to zase o nščem jiném že

Old Post 08-03-2017 v 19:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 558

Hele ,osobne muzu rict ze kamos pod led mazar 300w realnej odber svitil na plochu 150x150 cm a panel byl vysoko 1 metr. Vrchni palice byly kupodivu dost hezky ,cca 4g kazda ,ale spodky katastrofa. Pokud sundas cocky a budes drzet panel vysoko ,tak budes mit podobnej vysledek. Pokud ho das hodne nizko ,tak zas neosvitis plochu. Kdybych to zkousel ja ,tak odsroubuju ty krajni cocky,prostredni necham , jdu s panelem tak co nejniz ,ale tak abych osvitil plochu ,jel bych jen na pocet topovek a vse co je pod vrcholovkama bych nekompromisne oholil . Takze v tom boxu co mas bych to videl na cca 140 vrchnich palic bez spodku. Jestli to budes zverejnovat ,tak budu sledovat , at se dari mr. Linčolne

Old Post 08-03-2017 v 19:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 559

Dík za tip Bitir .. za tento příspěvek jsem vděčnej... takže chápu tak že krajní čočky jsou usměrňovací .. a porstřední rozptylovací ? tudíž na květ mám nechat čočky.. a na rustových čipech ne ? dobrá tedy.. . to s těmy vrchy mám v plánu už dlouho .. a abych byl přesný

10 semínek.. (počítam že jedno nevyklíčí )
Tzn.. 3*3 truhlíky.... mám 11Litrové ... ale...
ale udělám jich jen děvět vyjde to tak že pokryjou plochu necelých 90*90 ... tím že pojedu maličký květinky... ne moc vysoký nechci ten truhlík plnit uplně celej.. ale jakmile mi kytka vyleze nad truhlík okamžitě pujde do sítě a zkusím něco mezi SOG a ScrOG takovej Linčolnovej zelenej koberec LZK <<<<<

plán( spodek truhlíku dám netkanou látku.. ( nebude se vyplavovat bordel ven )
dokoupím pravděpodobně perlit nebo něco podobnýcho co nerozhodí Ph a udělá vzduščnější půdu ..
smícham to s biobizz light mix... udělám si z toho ještě víc vzdušnější Light mix.. ( chci zalévat málo ale častěji )
a 11 Litrové květníky naplním tak ze 3/5

přesně jak píše bitir jakmile zaplním plochu zelení okamžitě pujdeme na květ a budeme ctít pravidlo Co není Vršek . puájde nekompromisně pryč
tentokrát už rozjedu galerii takže čekejte brzy nové téma pod mým jménem

pokud máte nějaký tipy rady triky apod. určitě pište .. at vím jak si nastavit druhé kolo
zítra uklid a čistění boxu.... poradíte jak připravujete na další kolo své boxy vy ?

vyperu látkový filc na pacháči už zas bude zaprašenej.. a mám v plánu to ještě krapítek přestavět a upravit uvnitř takže zase bude fotka jak sem to geniálně promyslel... Dále během tohoto kola zkusím zbalastit skřín teda pokud se mi podaří koupit vhodnou


a jestli se vzpomínate ještě na to speedChille co jsem sklidil jednu květinku opožděně .. tak ta měla 180 mokrého.. nyní mám 70g téměř už suchého voní to a vypadá krásně

Naposledy upravil LinChi 09-03-2017 v 06:38 AM

Old Post 09-03-2017 v 06:08 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 560

Jo, krajni ti delaj kuzel, prostredni ti delaj rozptyl. No s tou netkankou bych si to rozmyslel, jedes organiku a docela by bylo mozny ze se ta netkanka zanese a bude ti to zbytecne dusit substrat, dal bych tam klasika dal hydroton,nebo nejakej sterk. Bude to v podstate scrog o vetsim poctu rostlin , mozna nebudou palice tak velky jak s cockou, ale zato jich budes mit vic ,takze by to mohlo sklidit uspech. Na tohle by byly fakt idealni rizky , usetris si hodne casu sviceni a prepinas o mesic driv. Jedine me napada si to predpestovat 3 zydny v necim mensim a pak to dat treba na dalsi 3 tydny do boxu a prepnout.
Ja si pripravuju box tak ze ohreju vodu na cca 40° vytru celej box, poradne vysusim ,naspilicham na to z bauhausu takovou stacku proti plisni, nelepta to latky ani box ,znova utru vodou a jedu.
Budu sledovat
Edit, jak sklizis postupne tak ani nevim co si sklidil ,co ti roste a kolik toho mas? Hod sem nejakou vyslednou celkovou gramaz co mas a co ne ,vapada ze toho mas docela dost na 242w.
Mam jeste jeden tim , podivej se na ten zdroj na panelu jestli tam mas nejakou dirku na zvednuti wataze. I blbych 40w navic dost pomuze a jde i videt jak se rozsviti celej box . Ja mam ted vero pusteny na 388w misto puvodnich 344.

Old Post 09-03-2017 v 06:44 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4194560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív