Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 529

DIesel asi dva týdny do sklizně !

Amenska to samé !

Old Post 18-02-2017 v 17:12 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 530


...

Old Post 18-02-2017 v 17:16 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 531

Teda ,to je krasa ta palka a ta barva listu ! Jsi (zacatecnik) BOREC.
Skoda ze nejsi z meho okoli, byla by mi cest se pokochal na zivo.


Edit:
Jeste dodam ze kdyz budes prohlizet plisen pri Curingu az to budes mit ve skle tak pri otevreni sklenice vzdycky nasaj nosem poradnou porci vzduchu. Udajne je plisen nejdrive vzdy citit nez ji pak objevis pak na nejakem kousku. Snaze to vcas objevis.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-02-2017 v 18:16 PM

Old Post 18-02-2017 v 18:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 532


dík za tip na VERO 29 jsem tak spokojený že po přestěhovaní do nového bytu Dám do stanu ještě jeden panel a pojedu na 120*120

Tady je slečna AMnesi-K

Old Post 18-02-2017 v 19:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 533

Síla SilicaGelu už přináší první poznatky po 6ti dnech ... většina vlhkosti v tahu....Krásně to voní .. učinky to má taky parádní .... no jsem spokojenej vee všech ohledech

EDIT:

tak jsem to vzal ke kámošovi .. dali jsme malej testík.. a sečteno podtrženo 6 dní se silicagelem v boxu ... všechno suchý .. pěkně tvrdý a voní to tak jako když jsem to pokosil ... Zváženo a připraveno ke kouření... je to podezřele rychle.. a je mi jasné že mnohem lepší bude si počkat klasickou metodou . každopádně pro ty co to chtěj ukrutně rychle.. tohle funguje 100% .. jsem z toho kvalitně zpučený takže toí hodnotím pozitivně...

SpeedyChille chutná ovocně trošku škrábe ale nic převratnýho .. v bongu to chutná užasně paličky jsou takové jak jsme zvyklí tady na ostravsku takže by se to dalo srovnávat se zelíčkem tady na urovni .. hurá už si nemusím nikdy nic koupit... konečněš jsme soběstační ! díky všem za pomoc při celým tomhle threadu

mám toho plnou krabičku Prima Mix Vanilkova a čokoládova příchut s Toppingem ( plast. krabice od zmrzliny )
BTW. je toho víc než jsem čekal

Naposledy upravil LinChi 22-02-2017 v 10:24 AM

Old Post 22-02-2017 v 09:18 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 534


tak je to tady 8mý týden květu ... Kytka má co dělat aby se udržela v květináči když s ní pohnu málem se láme celá květina... !! Dost masakrální výkon.. myslím že tahle metoda zaštipu a délka vegetativní fáze byla nejpřínosnější !

BCN diesel

Old Post 23-02-2017 v 00:15 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 535


pak tady máme SPeedy Chille který přetahuju už o týden ve stanu a nezdá se že by mu to vadilo ba i dokonce naopak

Old Post 23-02-2017 v 00:16 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 536


no pak je tady další z rodinky tentokrát BCN diesel udělal taky pěknou prácičku

Old Post 23-02-2017 v 00:18 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 537


no a nakonec malý pohled na nízkou amnesi-K která taky tvoří pořádný salámy.. D:

Old Post 23-02-2017 v 00:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 538

Ta chilĺe s bcn vypadaj hodne luxusne . Klobouk dolu ,krasny zdravy kytky a myslim ze dost lidi by nepoznalo rozdil ze ti to rostlo pod ledkama .
Za me k+++++

Old Post 23-02-2017 v 08:34 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 539

moc ti děkuji jsem rád že se první kolo v mém životě takhle povedlo .. máme to v rodině.. moje mamka studovala přímo zemědělskou střední D:

Old Post 23-02-2017 v 22:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 540

Ty teda jedes ! Kolik ze to mas w? Musim se kouknout na zacatek vlakna , uz jsem zapomel.
Hlavne si dej pozor aby jsi nezpychl to je cesta do pekel !
Vis preci ze to myslim v dobrem .

Old Post 23-02-2017 v 23:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 541

jen ftípkuju a ano ftip se píše s v ale mě se líbí s f .. je to jediná gramaticka chyba kterou dělám schválně 242W světlo
mno neboj nezpychnu .. jsem skromný a jsem rád že mám něco dobroučkýho na odpočinek po práci

Old Post 23-02-2017 v 23:26 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 542


Hotová palička Speedy Chille

z prvních dvou seknutých bylo nakonec zváženo něco málo přes 50g

Old Post 25-02-2017 v 18:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 543

Pěkně, posílám K+, ať vidí nevěřící, že se opravdu už LED vyplatí.
Amen

Old Post 25-02-2017 v 20:49 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 544

díky díky.. snad k+ dorazí jsem zvědavý kolik toho bude nakonec těch jednotlivech modelů co tam ještě valí v solarním systemu

Old Post 25-02-2017 v 21:03 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3875310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív