Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 401

Ja sleduji tady na Groweru hodne vlaken aniz byc prispival ,jelikoz to jsou zkuseni borci tak bych si nedovolil..., tak jen tise sleduji ...a jo , ja furt zapominam ze mas kazdou kytku jinou .
Pozor ze semene , kyti muzou dozravat take v jinou dobu i kdyz jsou seminka z jednoho baleni.

Mozna klony by mely byt na to snad vhodnejsi , ale nevim to presne nikdy jsem je jeste nejel!
Jesli si to prejes , mohu te prestat odpovidat abych dal prednost zkusenym growerum.
Pokud si to prejes, neurazim se a chapu to, taky davam prednost rady od toho nejzkusenejsiho

Old Post 20-01-2017 v 17:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 402


Určitě všechno komentuj... jsem rád protože mi to pomáhá ... Rozhodně jsem dostal nápad do budoucna čekoval jsem místní týpky jak maj vykucený stavby stanu .. a udělal jsem update ! Představuji vám HomeLab verzi 1,7 pre-Patch na hydro-system

vzhledem k tomu že frajer dal na 120*120 >> 2 světla.. rozhodl jsem se zaplnit přesně polovinu stanu dat světlo příčně k vchodu a zajistit tak maximalní přístup do stanu + Obsluhu Systemu jež planuji dobudoucna.... jelikož chci být co nejvíc levný vyhledávám hydro system který využíva gravitaci takže chci tak prozatím4 kytky jet hydro a 4 hlínu abych si to vyzkoušel.. a zaroven když to poseru abych měl 4 kytky které neposeru

takže rozjíždím Dizkuzi na téma .. Jak udělat hydro do mého stanu

můj zkouřenej Upgrade umělého větru .. Má to smysl ? Celá sestava tak rotuje zlevadoprava a zpátky

Tak první Hydrosystem co se mě zamlouvá pro muj box je AutoPot ... CO myslíte

https://www.youtube.com/watch?v=gKEhnGyDLXk

Naposledy upravil LinChi 20-01-2017 v 18:36 PM

Old Post 20-01-2017 v 18:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 403

Zajimavy !!!!!!!!
Budu bedlive sledovat, skoda ze v hydru se ta organika tak rychle kazi a smrdi

Old Post 20-01-2017 v 19:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 404

Ja jsem se zajimal pred timto kolem nez jsem ho rozjel o tohle....

http://howtogrowmarijuana.com/hydro...eepWaterCulture

Akorat ze pak jsem zjistil ze se to neslucuje s organikou , tak jsem bohuzel od toho upustil. Hledal jsem tu nejjednosussi a nejlevnejsi variantu a po tydennim hledani jsem dospel k tomuto.

Doufam ze to pomuze.

Old Post 20-01-2017 v 19:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 405

no vidíš to mě ani nenapadlo existují Organické hnojiva pro Hydroponii ..nebo bohužel už nebudu Organic no proto chci jet pořád tu hlínu

vypadá to zajímavě každopádně mě se líbí víc ta verze kde není třeba žádne elektřiny a taky to bude určitě mít "tišší chod" i když možná moc plaším

ještě se mi líbí ten systém který má dvě vany na sobě... s tím že ta horní se napustí roztokem medium nasaje potřebné množství a zbytek vyteče zpatky do vany dole bohužel to už je ale s čerpadlem :/

Naposledy upravil LinChi 20-01-2017 v 19:34 PM

Old Post 20-01-2017 v 19:23 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 406

Hm ,mozna tohle...

http://cz.eurohydro.com/biosevia.html

Ale jesli je to oprvadu dobre hnojivo pro hydro , nevim ale alespon to tam uvadeji .
Otazka je do jake miry tomu lze verit.


Ale znam odbornika na oraganiku , mohu se optat jesli o nejakych kvalitnich organickych hydro-hnojivech nahodou nevi.

Naposledy upravil Madical-Strains 20-01-2017 v 21:06 PM

Old Post 20-01-2017 v 20:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 407

A ještě jedna věc. myslíte že hudba dokáže ovlivnit květinu celou dobu co to roste a kvete k tomu hraje muzika. co poslouchám doma

Old Post 21-01-2017 v 12:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 408

Na autopoty bych se vysral. Nevypada to spatne , nemusis se o to starat ,jen proste dolevas vodu ,ale do hydra to ma hodne daleko . Opravdu neni nic levnejsiho a efektivnejsiho nez NFT . Pochopi to i batole , mas kontrolu nad kytkama , vis presne kolik zerou . Nemas zadnej odpad jako hlinu atd. Rychleji to roste , obsluha je jednoducha, staci jen nadoba s predehratou vodou k doplneni tanku. A jednou za dva dny zkontrolujes ph a ec . A malej tank 1m2 stoji myslim 4 litry.

Old Post 21-01-2017 v 13:01 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 409

Asi máš pravdu je to tak .. každopádně chtěl bych to časem zorganizovat.. myslíš že by si byl ochoten mi poradit co všechno potřebuju k tomu abych to spustil ?

mám Ve stanu Velkou podmísu 120*120 12 Cm Hlubka... /kolik se tam asi vleze litrů vody ?) . takže bych to mohl použít jako nadrž a už jen dokoupit ty srandičky okolo

Old Post 21-01-2017 v 13:07 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 410


Ja ??????????
Vzdyt ja jsem to nikdy nejel, nemam s tim absolutne zadnou zkusenost.

Jen bych te radil to co tam pisou .
Spis si najdi vlakno kdo takto presne pestuje a jen kopiruj.

Jinak ja jsem to chtel vyrobit ze dvou euro prepravek na sobe , myslim ze Efendi je nabizel za slusnou cenu uz starsi. Tak se ho zeptej pokud te ten napad s euro prepravkama pripada dobrej.
Ale urcite nejsou tak velke do stanu 120x120 mel bys tam hafo volneho mista.

A 100% musis mit akva moturek a vzduchovat bublinky.

EDIT : Jeste pozor z jakeho plastu tu vanu pouzijes, euro prepravka je nezavadna ale treba ta zednicka vana v tom jsou jedy jak jsem zjistil !

Old Post 21-01-2017 v 13:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 411

Bud si kup grow tank 1m2 ,tam mas uz vsechno potrebny. Nebo si na google zadej. Nft podle hodinare grower a najde ti to navod jak to postavit z vany na ebb&flow , udelas si nejaky podstavec treba ze dreva , hodis pod to kalfas z obi ,vyspadujes to cca 2 centimetry do toho kalfasu , vysteles netkanou textilii , koupis nekde polykarbonat plato ,vyrezes diry 10x10 cm ,potahnes folii z grow shopu ,zasadis rw kostky ,prez ne hodis znova folii tak at prez ne nesviti do te vany , zaplnes system ,trochu to priskrtis na regulacnim ventilu a az ti prorostou koreny ,tak to pustit treba na pulku ,nebo na max.
Podivej se na tema obohaceni FAQ , psal sem tam strucnej navod jak se o to starat .ze zacatku je to pakec, protoze je to neco novyho, ale az to dostanes do ruky ,gak je to jednoduchy jak facka.

Medi s tema bednama to jde taky ,ale je lepsi mit v nadobe nejaky kanalky kde porostou koreny a bude v nich tect voda. Jde to i na rovne plose, ale neni to moc efektivni . A hodne lidi to jede z kalfasu , nic stim nemaji.

Old Post 21-01-2017 v 14:01 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 412

Medi ,ja to jedu bez vzduchovace, mam v kalfasu dve cerpadla, jedno napojeny na rozvod po platu s redukcnim ventilem a druhy jede neustale a promichava roztok. Kdy snizuju ph ,zak prez ventil zavru okruh at se kyselina nedostane do vany ke korenum ,druhy cerpadlo mi to rozmicha v kalfasu a pak zapinam znova okruh .

Old Post 21-01-2017 v 14:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 413

Super myslím že tohle mi jako návod zatím stačí ... díky moc

Old Post 21-01-2017 v 14:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 414

Jeste me napadlo ,zkus napsat na bazar ze shanis maly nft . Hodne lidi ze zacatku kupovalo malej system 40x110 cm ,nevim presne kolik to je . A pokud se jim to asvedcilo,tak kupovali vetsi a malej se jim nekde válí

Old Post 21-01-2017 v 14:20 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 415


Ja tomu moc nerozumim ale co jsem o tom cetl tak to co popisujes je NFT jak pises sam a to co je na tom obrazku se jmenuje Vysoky sloupec vody hydro..nebo neco na ten zpusob.

Nez vyrabet podle toho navodu, (ja bych to treba nezvladl) tak to uz je jednodussi sehnat od nekoho vilmu . Videl jsem prodavat bazarovou za 1500 kc . Beru to jako za sebe.

Kdezto na tom obrazku je to tak jednoduchy vyrobit ze bych to zvladl i ja a je tam nutny jen vzduchovaci motutek s hadickou a kaminkem.
Linchi chtel neco uplne jednoducheho ,nejlepe bez pouziti eletriky.

Old Post 21-01-2017 v 15:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 416

To je v podstate bubler pokud tomu dobre rozumim. Atami vilma neni spatna , ale porad mas odpadni material pokud nepouzijes keramzit . To nft je jednoduchy a jede to v tom uplne jinak nez v cemkoliv s mediem. Vyhoda je v tom ze koreny sou po cele plose desky a pak i v kalfase , nic jm nebrani rust .
Nekde sem cetl ze deep water se nehodi moc na konopi. Je rozdil mezi vodou co stoji a jen buble, nez s vodou ktera je neustale v pohybu , lip drzi ph, podle me si kytka vezme vic zivin a znova se budu opakovat, odpad mas o velikosti nakupni tasky z boxu 120x240 a je to uplne jednoduchy . Ver ze bys to zvladl vyrobit. Staci ti jen cerpadlo ,pe hadice s kolenama a T . Nakratit dle potreby, vyvrtat treba 10 der ,spustit. Tot vse. Nemam v planu nekomu nutit nft, at si kazdej jede co chce ,jen prispivam ze je to jednoduchy a podle me hydroponie na vrcholu. Pak uz jedine aero .

Old Post 21-01-2017 v 16:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1931080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív