Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Prvy grow sodik, cfl, alebo led?vhodna pestebna plocha?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ZigZag
Stálý Člen

Karma uživatele ZigZag - 87% PěstitelskáKarma uživatele ZigZag - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od alfonzito
...este k tomu chladeniu tak vetraky co mam maju vacsi aj prietok vzduchu aj staticky tlak ako nejake vko napriklad.


Ak zistis presny nazov napis aj ja chcem taky vetrak

ja som si pozeral PC vetraky tu : http://www.pckonfig.sk/?id=394&od=15

Tiez chcem v mikro boxe riešit ventilaciu PC vetrakmi a za to dat home made pachac, ale netusim či to niektory prefukne

Old Post 19-11-2016 v 11:28 AM
ZigZag je offline   Profil uživatele ZigZag   Find more posts by ZigZag   Foto galerie člena ZigZag   Click here to Send ZigZag a Private Message   Add ZigZag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 18

ZigZag pozri vetraky Papst alebo Sunon a vyber ai podla rozmerov a parametrov aky by ti vyhovoval.12cm sa vyrabaju aj v hrubke 38mm nie len 25mm a tie maju vacsi staticky tlak.

Inak ma tu niekto skusenosti s dc-dc drivermi na led?pretoze ma napadlo ze keby sa rozhodnem pre led svetla tak by mi stacilo kupit jeden vykonny dc zdroj a nan uz potom postupne vesat jednotlive cob s dc-dc drivermi ktore su hodne lacne

Old Post 19-11-2016 v 13:19 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zai
Nový Člen

Karma uživatele Zai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 19

Nazdar growery,

vedel by mi niekto poradit?

Mam zaobstarany box 30x30x60 chcel by som zacat svoj tak isto prvy microgrow.
Ziarovku mam HPS 150W. Moja otazka znie, kedze na obale ziarovky pise,ze ziarovka moze dosahovat teplotu az 200 stupnov: Je bezpecne ju mat v takom malom priesotre? Dlha je asi 24cm aj s obijmkou a dalej bude mat este nejakych 6cm priestor. Moze sa niekto vyjadrit? Vdaka

Old Post 12-07-2017 v 16:40 PM
Zai je offline   Profil uživatele Zai   Find more posts by Zai   Foto galerie člena Zai   Click here to Send Zai a Private Message   Add Zai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 20

Osobně s tím zkusenost nemám,.ale řekl bych, že tvůj prostor plus 150 soda = mazec sauna

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-07-2017 v 21:07 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 21

Čau. Záleží na tom jak budeš odvádět teplý vzduch od výbojky, a jaká teplota bude v místnosti. Jedu 150 hps v zhruba 50x60 a čéče, nevím jestli bych šel do tak malého prostoru jak máš ty. U mě jsou teploty ideální. Když jsem neměl ofuky v boxu tak kolem 30ti, další kolo mám ofuky a je to luxus. Ale zkus a uvidíš, aspoň budou další lidi pak vědět 😉

Old Post 13-07-2017 v 06:48 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zai
Nový Člen

Karma uživatele Zai - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 22

Dakujem vam za reakcie.. No mam 2 male ventilatory + by som tam chcel dat 80x80mm odtah z PC.. Dufam,ze to nebude take zle a tie teploty udrzim v norme.

bude to dost na tesno v tom boxe
26cm ma stinidlo

a box 30x30cm

http://imgur.com/a/QbsiC

Naposledy upravil Zai 13-07-2017 v 21:44 PM

Old Post 13-07-2017 v 13:07 PM
Zai je offline   Profil uživatele Zai   Find more posts by Zai   Foto galerie člena Zai   Click here to Send Zai a Private Message   Add Zai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 23

Zdary, měl jsem v boxíku 60*40*60 ( viz moje prckárna ) 200w cfl a uchladit to znamenalo vent. 8*8 z procesoru puštěný naplno jako odtah + 8*8 ofuk lampy. A to je box v místnosti, kde nejde teplota přes 20°C. U tebe v tak malém prostoru bude soda problém, určitě teda s odtahem 8*8. Naper tam min 12*12, nebo nějaký tt.
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 14-07-2017 v 09:20 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6569700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív