Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Autoflowery
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Autoflowery Příspěvek č. 1

Zdravím,
vysvětlil by mi prosím někdo výhodu pěstování AF v boxu?

Old Post 17-04-2017 v 22:47 PM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Zadna vyhoda neni. Jedina vyhoda by byla ze bys mel 2x1000w hps a vytapel stim dum .
Nerikam ze to nejde ,ale je to nesmysl.

Old Post 17-04-2017 v 23:00 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZeldaChmelda
Nový Člen

Karma uživatele ZeldaChmelda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 3

Ja to ted jedu, je to muj druhy indoor. Vybral jsem si autoflower proto, ze moje varieta potrebuje jen 2 mesice k dozrani (white dwarf) + muzu do toho permanentne valit 18 a vic hodin svetla. Kvest ma zacit az po mesici, tzn. Ze to te doby to muzu zastrihovat. Kdybych sadil normalni kytku, musel bych ji jet tak 20 dni aby trochu vyrostla a ja ji mohl zastrihnout (mam nizky box) a pak teprve prenout na kvet a cekat az dozraje, no a protoze se mi prvni uroda nepovedla, tak chci mit dalsi kytku co nejdriv.

Nicmene spolu s nima sadim i jednu rostlinku normalni feminizovane kytky, takze tu si budu pekne zastrihovat at roste do sirky a az sklidim ty autoflower, prepnu na 12/12 a dokoncim tuhle, je to Skunk 1

Jo a taky jsem si říkal, že kdyby k tomu byla příhodná příležitost, mohl bych ty autoflower potom dát z boxu ven na balkón. Teď to ještě nejde, protože není počasí.

Naposledy upravil ZeldaChmelda 17-04-2017 v 23:30 PM

Old Post 17-04-2017 v 23:17 PM
ZeldaChmelda je offline   Profil uživatele ZeldaChmelda   Find more posts by ZeldaChmelda   Foto galerie člena ZeldaChmelda   Click here to Send ZeldaChmelda a Private Message   Add ZeldaChmelda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

ZeldaChmelda, tvoje varianta je mylná.To že do toho budeš valit 18 hodin světlo si jako myslíš,že budeš mít větší palice?
Kvést má začít po měsíci a dalších dva měsíce dozrání tj. 3 měsíce celkově,takže ušetříš nic času.Kdybys koupil řízky a udělal sis NFT,tak můžeš přepínat už po 14 dnech.
Automaty jsou v indoor na pič.
Já jsem taky měl v boxu automaty a je to zbytečné.Ještě k tomu spálíš el.energie jak sviňa.
Toť má rada,ale proti gustu žádný dišputát

Old Post 18-04-2017 v 07:32 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Zdary. Než jsi zasadil auťáky, tak sis to tu měl pročíst 😉 jak píše fikus, žádný čas nešetříš, nemluvě o té zbytečné spotřebě.
Má skromná rada zní, když už chceš pálit více elektřiny, tak si postav malý box na předpěst ( růst ), osaď ho nějakým CFL a muzes pak sklízet každých cca 60 dní 😉 samozřejmě mluvím o klasických foto periodických strainech

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-04-2017 v 08:42 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZeldaChmelda
Nový Člen

Karma uživatele ZeldaChmelda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od fikus37
ZeldaChmelda, tvoje varianta je mylná.To že do toho budeš valit 18 hodin světlo si jako myslíš,že budeš mít větší palice?
Kvést má začít po měsíci a dalších dva měsíce dozrání tj. 3 měsíce celkově,takže ušetříš nic času.Kdybys koupil řízky a udělal sis NFT,tak můžeš přepínat už po 14 dnech.
Automaty jsou v indoor na pič.
Já jsem taky měl v boxu automaty a je to zbytečné.Ještě k tomu spálíš el.energie jak sviňa.
Toť má rada,ale proti gustu žádný dišputát


Opravdu jsou to jen 2 mesice celkem, pisou to na ruznych strankach:

http://www.buddhaseedbank.com/en/va...hite-dwarf.html

Kultivacni doba 65 dni.

Rizky by byly rozhodne lepsi, jenze ty ja nemam od koho sehnat.

Old Post 18-04-2017 v 09:40 AM
ZeldaChmelda je offline   Profil uživatele ZeldaChmelda   Find more posts by ZeldaChmelda   Foto galerie člena ZeldaChmelda   Click here to Send ZeldaChmelda a Private Message   Add ZeldaChmelda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 7

Sám si napsal, že to bude měsíc růst a to znamená že to bude mít měsíc na to aby to kvetlo. 34 dní doba květu?
I když tady byl jeden borec co tvrdil, že sklízí po měsíci co přepnul na květ.

Old Post 18-04-2017 v 10:40 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

Chmelda, kluku, zkus si nekdy odjet rezy . Tvl to je veta, je to muj druhej indoor a + na to muzu svitit 18 hodin.
A never tomu co pisou na obalu nebo seedbank.
Edit, co to je za chujovinu ze nemam jak sehnat rizky ? Nekteri kluci to i vozi prez celou republiku ,zkus se podivat do bazaru nez napises takovou blbost.

Old Post 18-04-2017 v 14:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Edit, co to je za chujovinu ze nemam jak sehnat rizky ? Nekteri kluci to i vozi prez celou republiku ,zkus se podivat do bazaru nez napises takovou blbost.


Přesně, anebo si udělej výlet do Vídně 😉 jde to i vlakem

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-04-2017 v 15:20 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZeldaChmelda
Nový Člen

Karma uživatele ZeldaChmelda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

No, máte pravdu, vážení... a hned 3 jsou z mého města a jeden má blueberry. Nenapadlo mě, že to bude někdo veřejně prodávat a riskovat, tak jsem to ani v bazaru nehledal. Tak pro příště jsem poučen.

Old Post 18-04-2017 v 18:55 PM
ZeldaChmelda je offline   Profil uživatele ZeldaChmelda   Find more posts by ZeldaChmelda   Foto galerie člena ZeldaChmelda   Click here to Send ZeldaChmelda a Private Message   Add ZeldaChmelda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 11

No, já je právě nesázel, protože mi to taky přijde jako naprostá blbost. Když si vlastně celej růst můžu řídit jak jen chci sám.

Old Post 18-04-2017 v 21:16 PM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7871220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív