Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w Orange bud, Big bud, Snow bud by apple
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 33

Zdárek,
Vypadá to dobře, hlavně ten Big Bud ;-) Mě se už klíčí semena BB, pojedu ho na třetí kolo a možná i do sezoního boxu, tak jsem na něj zvědavý. Co jsem čelt je lepší ho nechat na topovku v SOGu (to mám v plánu na sezoní box), ale taky by mne zajímalo jak se větví ptz TopSpin má jen 12 vývodů :-D
Máš to pěkné, ať to roste! :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 19-01-2017 v 13:19 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 34

Diky hoší ale vypadalo by to mnohem líp kdybych tam neměl ty orange budy dneska sem jednoho vytrhnul protože sem zjistil že je to hermafrodit !!! Viděl sem jak z něj přímo lítal pyl když sem cvrnknul do horní palice budu se modlit ať to nezanechá nějaky vetší následky opravdu mě tahle odruda hodne zklamala :/....

A teď k tomu lepšímu teda ten big bud ma cca 6 hlavních větví z toho na jedny má palici opravdu velkou , nejhorší na tom je že podle mě nedostaly snow budy a big budy moc prostoru aby se rozrostly protože je utlačovaly ty naspeedovany orange budy. Ale i přes to mají krasně tvrde a osypane palice ale podle mě kdyby meli víc prostoru vypadali by jinak. Takže Lawore Big Bud sis vybral správně a budu sledovat jestli to budeš tady prezentovat

____________________________________________________________________________

Old Post 19-01-2017 v 18:22 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 35


Jo OB od DP je mrdka. Kdyz sem prepinal meli 20-25 cm po prepnuti se vytahli do 120 cm :-D kvet trval pres 11 tydny a stale to nebylo zralý. Jinak tohle je den kdy sem to nevydrzel a sekl to:-D jo a vsechny plny semen :-D

Old Post 25-01-2017 v 22:58 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 36

Pěkná bída taky pod jakou to bylo lampou? To sme na tom stejně mám minimalně jednu plnou semen.V tech ostatnich taky věrim něco bude a za druhý jsou oproti ostatním nedozrálý, snow a big bud tipuju za týden sklidim a OB pude snima nehodlam na tu bídu čekat a navíc to musim sušit ve stanu takže to ani jinak nejde.

____________________________________________________________________________

Old Post 26-01-2017 v 07:02 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Dutch Passion-ORANGE BUD Příspěvek č. 37





Zdravím. Ak môžem niečo k tomu Orange Budu. Keď som začínal s pestami vo vnútri(2015) mal som vyhliadnutých pár veci od Dutch Passion. Potom som čítal nemálo kritík, ako to išlo s touto seedbankou dolu vodou. Tak som to nechal plavať. A prednedávnom som mal zrazu rezivo od dvoch kámošov. A to spomínaný Orange a k tomu Mazar. Matky z fem.semien. Tie krajšie som zamatkoval, kedže mi matkáreň zívala prázdnotou. Orange je good genetika s tým, že napr. pri bush štýle to nie je nejaké extra, ale pekné samostatné šišky. Ja ho mám hlavne na SOG. A Mazar u mňa nakoniec víťazí, čo sa týka štruktúry aj stavu. Tak si vravím, že niekedy od nich niečo vezmem. Kľudne regulovaného Mazara, nech mám pôvodnú matku. Asi som mal šťastie, alebo čo. A za dávnych čias mal DP všetko na jednotku...... Momentálne už asi len HOP alebo TROP. S pozdravom Shivasambhu.

Foto: Prvé tri OB, štvrtá 2xMazar v 3,5l. Necelé tri týždne pred kosou. Orange Bud 46/12. Už je na vode, kedže to mám v hline.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 26-01-2017 v 22:32 PM

Old Post 26-01-2017 v 22:12 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Aktualizace Příspěvek č. 38




Zdary kolego máš je o poznání lepší přijde mi jako bys měl uplně neco jineho . Ono k tomu memu neuspechu s OB možná přispělo pár chyb co sem udělal ale SB a BB mi je krasně odpustily orange ne, každopadne už tuhle odrudu zkoušet nehodlám ale přeju štěstí ostatním . Jinak ja přiložím rovnou pár fotek pro aktualizaci

1. Záštipek musim se přiznat že sem tam si na brčko už unípnu zatím jen SB a usuším na topeni a vyhulim . Na to jak to suším chutna to nad mé očekávání a stav taky kvalitní

2. Pohled do mè jungle všimnete si jak jsou OB extremne prerostlý

3. Snow bud

____________________________________________________________________________

Old Post 27-01-2017 v 15:01 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

.. Příspěvek č. 39





Snow Budy

____________________________________________________________________________

Old Post 27-01-2017 v 15:03 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 40

Tak dnes sklizeno pokud se nepletu tak 59.den 12/12. Prihodím pak pár fotek susiny ,vážit to pak asi nebudu vzhledem k tomu že sem neco uštípal před sklizní a taky nevim jak vazit orange budy co brat jako palice stonek listy na nem to.jde tezko poznat.. Jinak absolutni vitez snow bud udelal tak krasne osypany, vonavy a hlavne tvrdy palice jak šuutr že to mírní moji nasranost z OB.

____________________________________________________________________________

Old Post 31-01-2017 v 20:32 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Konec Příspěvek č. 41




Tak abych to tu nějak uzavřel prikladam foto sušiny:

1. Snow Bud ( největší výnos, nejtvrdší palice, nejhezčí kytky, model nejvíc vypatlává, doporučuju!)
2. Big Bud ( taky celkem fajn ale snow bud mi přijde chuťově lepší a výnosově taky)
3. Bídák Orange Bud ( celkem sklamání, řídký palice, hermatění, semena, přerostly, nadruhou stranu mají opravdu zajímavou citrusovou vůni a i vzhledem k tomu jak palice vypadají tak zkuřujou poměrně hezky )

Celkem sem to nevážil snad příště, ve finále sem spokojený . To co vyšlo ze Snow Budu sem nečekal to je pro mě super skero za který bych byl v době kdy sem si trávu kupoval maximalně spokojenej. Takze abych to schrul mam co kouřit do další sklizně takže mise splněna a ve skríňi už roste další várka ze který sem potom taky pár fotek přihodím. Tak se mějte a pěstujte

____________________________________________________________________________

Old Post 26-02-2017 v 09:41 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Obecné 5ty tyden květu Příspěvek č. 42




Čau tak po nějakém čase se ozývám znovu, sklizeň už pomalu dochází ale naštěstí ve skříni už kvete další dávka radosti. Nechci zakládat nové téma jen zverejnit par fotek a jelikož je setup naprosto stejnej jako v předchozim kole zveřejním to zde. Jediný rozdíl je v posádce tu tvoří pokud se nepletu 1x critical kush 2x bubblegum XL 6x special qeen všechno ze semen od Royal qeen seeds. Moje první zkušenost a je zatím dobrá vylezlo 9semen z 10ti. Jinak dnes je to přesně 5tý týden květu. Největší radost mám z critical kushe vypadá nejlíp a special qeen vypada taky dobre ale jak si mužete všimnout z fotek jsou to asi ruzná phena protože nějaké se víc táhnout a mají malé paličky a naopak nějaké se drží při zemi a mají veklé kulate palice.
Teď už k fotkám

1. Celek
2. Special qeen
3. Critical kush
4. Celek

Tak snad prozatím postačí časem a hlavmě před sklizní mám v plánu udělat několik lepších fotek urody ty sem pak dám tak se mějte

____________________________________________________________________________

Old Post 23-04-2017 v 10:11 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

4. Foto Příspěvek č. 43


Foto numero 4

____________________________________________________________________________

Old Post 23-04-2017 v 10:15 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 44

Nazdar. Ide to pekne. Ten Critical Kush som už mal v nákupnom košíku, ale nakoniec som ho vymenil za Critical tiež od nich. A nakoniec som ho daroval kámošovi. Bola to kusovka.
Tá Special Queen, ona zvykne byť akoby jemne opozdená. Okolo 45-55/12 budú už krásne. Oni vcelku pomaly zrejú. Osem týždňov im stačí a stav je viac high, ale aj čo som pozeral en.seedfinder.eu, tak kosa u sp.queen je až na hranici 70/12. Uvidíš no, ake pheno, s tým, že tých 70/12 bude už dobrý nárez. Ja som ju dával dole vždy okolo 55. Mám ju aj teraz ako budúcu matku spolu s Belladonou a Skunk XL tiež od RQS. Všetko femky. Tak to dám tiež tých 70-75/12 a uvidíme na tie bomby.

Tu je link. A sú tam aj pekné fotky z 50/12-600W

Sp.Queen- http://en.seedfinder.eu/strain-info...al_Queen_Seeds/

a tu je Critical Kush.

http://en.seedfinder.eu/strain-info...al_Queen_Seeds/

Nech sa darí a veľa zábavy s Queen aj Kush.....Queen je bomba stav....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 23-04-2017 v 15:12 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 45

Dekuju za info na odkazy sem koukal a doufám ze mi ta SQ ješte taky takhlen nakyne. Opožděně vypadá hlavně oproti tomu critical kushi ale ten by měl dozrávat dřív možná je to tím a u SQ. Musím mit i ruzná phena protože 2kytky mam krásně malé s pořádně kulatejma docela velkejma palicema a 3 kusy SQ mi prijdou takovy vytahany a palice spis salamy takovy dost hubený ale tenhle rozdíl nevěrim ze doženou ale mozna je taky chyba na mojí straně? Nedostatečná ventilace? Protože ty kytky co vypadaj bídně teď jsou uplne na stejnych mistech jako ty co vypadali bídně i minulé kolo nad tím se budu muset ještě drobet zamyslet ..Sklízet budu muset všechno najednou tak budu muset vykoumat ten spravny moment ale vidim to na tech 8tydnu a bude kosa hlavne uz nemam skoro co kouřit a na SQ slyším samou chválu už se teším a pak dam hned vědět 😃..

____________________________________________________________________________

Old Post 27-04-2017 v 08:27 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2004 - 600W BIO Orange Bud a Big Bud a New Nebula - 136 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1546980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív