Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Extrémně vysoké pH na výstupu - KOKOS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Upozornění Extrémně vysoké pH na výstupu - KOKOS Příspěvek č. 1

Zdravim zdejší členy,

opět jsem se dostal do problému s kokosem, tentokrát tomu je absolutně bláznivý pH na výstupu z kokosu, měřil jsem namátkově asi 7 kytek a u všech +- to stejný - pH vstupní zálivky nějakých 5,2 a výstup 7-7,2

Zalívám dešťovkou s EC <0,1 a pH něco okolo 7,0 a vždycky se to snažím srážet na 5,5-5,9.

Nemohlo by to být tím, že občas ten kokos uplně proschne (nemám čas to zalívat pořád) ?

A nějaká možnost řešení? Zalívat s nějakým brutálně nízkým pH, třeba 4,0 dokud se to nesrovná?

Nebo proplach se sníženým pH na 5,5 dejme tomu?

Bohužel se mi porouchal EC metr a novej přijde až za týden, takže EC výstupu unknown

Jinak aktuálně 3 týden květu a některý kytky v poho, některý mírně pobledlý.
Díky

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 05-11-2016 v 14:07 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2

Mám to samé a i když jsem dával ph při zaliti na 4.5 tak to stejně nepomohlo

Old Post 04-03-2017 v 20:08 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

Nakoľko pôvodná otázka tu je už vyše roka a nikto z kvalifikovaných starých členov k tomu nič nemal, tak skúsim odpovedať k obnovenej téme petr153624 ja:
Drastickým znížením pH to akurát vyšokuješ, takže ak nechceš prísť o pest, tak drasticky pH neznižuj!
Nepíšeš nič podrobnejšie o systéme hydro ? hlina? čistý cocos? a ani o stave rastlín... Pokiaľ důvodom zvýšenia pH nie je prímes nevhodného materiálu v substráte - doporučil by som preliatie upravenou vodou, prípadne s enzymami a polievať cca 2 dni bez hnojenia, potom nasadiť normálny živný režim. Pokiaľ je ako substrát použitá hlina, tak by som pH neriešil a ani nepreplachoval. Každopádne poliatim čistou vodou ani v hline nič nepokazíš.

Naposledy upravil odo 05-03-2017 v 20:32 PM

Old Post 05-03-2017 v 07:32 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4

No mám to v cocosu už jsem to 2 krát prolil vodou s ph 4 až mi to kleslo na vytoku na 5.8 a druhy den jsme to změřil po zaliti znova a ph znova 7 tak jsem to přestal řešit tet jsem přepnul na 12/12 a vypadá vše OK až má to ph

Old Post 05-03-2017 v 20:29 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3201040 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív