Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Je to plíseň?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Je to plíseň? Příspěvek č. 1


Potřeboval bych poradit jestli je to moc vážné?

Old Post 28-10-2016 v 17:11 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

Zaostři

Old Post 28-10-2016 v 18:27 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

i rozostřené je to plesnivý..ustřihnout, spálit, zadupat...

Legalize It!

Old Post 28-10-2016 v 18:30 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od LuckyBoy
i rozostřené je to plesnivý..ustřihnout, spálit, zadupat...

Old Post 28-10-2016 v 19:13 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od LuckyBoy
i rozostřené je to plesnivý..ustřihnout, spálit, zadupat...


I rozostřený vidim, že to neni plesnivý ale přezrálý (některý modely to dělaj, necháš je na květu o tejden dýl a začnou celý reznout - listy, palice všechno - udělal mi to konkrétně Critical Mass)

Old Post 31-10-2016 v 15:37 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Keen


I rozostřený vidim, že to neni plesnivý ale přezrálý (některý modely to dělaj, necháš je na květu o tejden dýl a začnou celý reznout - listy, palice všechno - udělal mi to konkrétně Critical Mass)


No záclo se to dělat jen na dvou vrškách jedné kytky, na opačných stranách. Ostatní nic

Old Post 31-10-2016 v 15:54 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 7

Posli poradnou fotku, na ktere je neco videt. Takhle doporucim bud lepsi fotak, vyssi svetelnost, lepsi svetlo nebo neco proti klepani rukou :]

Old Post 31-10-2016 v 16:20 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 8

Tohle poznam i rozmazaný, řešil sem to asi půl roku co to je. Začíná to jakoby od listu v palici a rozšiřuje se to. Jako plíseň to nevypadá a po prozkoumání víc growerů mi nakonec někdo řek že už se mu to stalo a je to přezrálý. Nezasáhlo mi to globálně celou kytku ale začalo to od topu. Jasně rezavá barva.

Old Post 31-10-2016 v 16:53 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Keen
Tohle poznam i rozmazaný, řešil sem to asi půl roku co to je. Začíná to jakoby od listu v palici a rozšiřuje se to. Jako plíseň to nevypadá a po prozkoumání víc growerů mi nakonec někdo řek že už se mu to stalo a je to přezrálý. Nezasáhlo mi to globálně celou kytku ale začalo to od topu. Jasně rezavá barva.


No jako od listů to šlo, když jsem to pozoroval. Tak jsem pro jistotu smiknul celou větev a pohoda. Ostříhal jsem listy a to postižený ustrihl a vyhodil do pece "s doporučením"
Lepší foto bohužel nemám pac ten den to šlo z bezpečnostních důvodů pryč

Old Post 31-10-2016 v 18:26 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 10

..j nevypadá ale plísen to je a hotovo...vyhodit..pokud možno co nejdál

Old Post 18-08-2017 v 14:51 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2017 - plíseň - 6 odpovědí
16-08-2017 - Plíseň ? - 12 odpovědí
15-08-2017 - Plíseň - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8403930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív