Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4. IN -BUBBLER, 250W, 8x MOBY DICK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 65

Negative Creep - listy vysušený jak prase a první co tě napadne je EC neber to špatně, ale to je přesně to co jsem psat v tématu ohledně kokosu, spousta lidí pořád vše měří a pak posere co se dá. Kytky pěkné zelené, ale naměřil jsem EC na výtoku 2 tak jim přestanu dát žrát pak začnou žloutnot listy a divím se proč, když EC na výtoku je podle mých představ. Druhej je krmí citronem a kupuje jim balenou vodu protože mu žloutnou spodní listy. Není lepší sledovat co se děje s kytkou at je EC jaké chce, hlavně že je kytka OK? Pak hned na první pohled při takové fotce poznám že tohle fakt neudělalo EC ale teplo.

kwb - myslím že kdyby to tak nepřerostlo byl by to dost povedenej pěst a i tak to nebude až taková trága.

Old Post 23-12-2016 v 19:50 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
No, co bylo špatně? Od čeho jsou popálený listy, když jsem tu nenašel vyšší ppm než 500? deficit vápníku?
Já ti nebudu radit s bubblerem, protože jediný co v něm umim udělat je, masivní kořenovej bal, ale fakt masivní, pH mi lítalo, že jsem byl sluha šesti 20litrovejch kýblů.... Ty dva měsíce, mě naučili si vážit hlíny:-D
večer pH 5.8 ... ráno 4.8 ... každej den...


no, k tomu ppm, jak jsi přišel na to že bych neměl vyšší než 500? každopádně nějakej deficit tam určitě je + kvůli tomu že jsem to nechal přerůst tak jsou blíž světlu než by měly bejt,takže se pálej i od světla (spodnější listy jsou ok). ph mi nelítá, nevim jestli to je hnojkama, vodou, nebo objemem nádrže, ale drží se slušně. hlínu mám rád, je to klasika, chtěl jsem zkusit bublat, protože jsem jednou zkusil jen tak experimentálně dát jedinej řízek z celýho kola do bubleru (10l kbelík), a to co vykvetlo za velkej šutr mě dostalo (jel jsem ten samej model ze stejný matky i v hlíně ve stejnym kole a byl tam velkej rozdíl). chci to zkusit vychytat ve vodě, ale na příští kolo tu mám připravenej Afghan Kush od White Label 10x regular, a ten nejspíš pojedu v hlíně s tim že si nejlepší kus zamatkuju a pak kolo zase v bubleru. uvidí se. pěstu zdar

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 23-12-2016 v 19:54 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 67

Určitě bych ten bubbler zkusil ještě jednou, myslím že máš pěkně našlápnuto a kdyby to nepřerostlo tak jsi si se vším poradil velice dobře - tedy aspoň dle mého názoru.

Old Post 23-12-2016 v 19:56 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Negative Creep - listy vysušený jak prase a první co tě napadne je EC neber to špatně, ale to je přesně to co jsem psat v tématu ohledně kokosu, spousta lidí pořád vše měří a pak posere co se dá. Kytky pěkné zelené, ale naměřil jsem EC na výtoku 2 tak jim přestanu dát žrát pak začnou žloutnot listy a divím se proč, když EC na výtoku je podle mých představ. Druhej je krmí citronem a kupuje jim balenou vodu protože mu žloutnou spodní listy. Není lepší sledovat co se děje s kytkou at je EC jaké chce, hlavně že je kytka OK? Pak hned na první pohled při takové fotce poznám že tohle fakt neudělalo EC ale teplo.

kwb - myslím že kdyby to tak nepřerostlo byl by to dost povedenej pěst a i tak to nebude až taková trága.


odpověděl jsi zrovna když jsem psal odpověd na příspěvek od Negative Creep, sdílim názor že je to od tepla od výbojky,právě kvůli tomu že to přerostlo (nemužu už jít ani o cm výš). a taková tragedie to určitě nebude, je to super osypaný a palice krásně kynou. uvidí se za nějakých 20 dní, a díky že to někdo sledujete

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 23-12-2016 v 19:59 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 69

Já rozhodně a rozhodně jsi mě inspiroval k vyzkoušení bubbleru i když po něm pokukuji už déle.

Old Post 23-12-2016 v 20:07 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Já rozhodně a rozhodně jsi mě inspiroval k vyzkoušení bubbleru i když po něm pokukuji už déle.


určitě ho vyzkoušej je to trochu jinej styl pěstování, a pokud se to vychytá tak si myslím že se dá dost dobře využít potenciál genetiky. a ve výsledku je to možná jednodušší než hlína, z určitýho pohledu.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 23-12-2016 v 20:40 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Negative Creep - listy vysušený jak prase a první co tě napadne je EC neber to špatně, ale to je přesně to co jsem psat v tématu ohledně kokosu, spousta lidí pořád vše měří a pak posere co se dá. Kytky pěkné zelené, ale naměřil jsem EC na výtoku 2 tak jim přestanu dát žrát pak začnou žloutnot listy a divím se proč, když EC na výtoku je podle mých představ. Druhej je krmí citronem a kupuje jim balenou vodu protože mu žloutnou spodní listy. Není lepší sledovat co se děje s kytkou at je EC jaké chce, hlavně že je kytka OK? Pak hned na první pohled při takové fotce poznám že tohle fakt neudělalo EC ale teplo.

kwb - myslím že kdyby to tak nepřerostlo byl by to dost povedenej pěst a i tak to nebude až taková trága.

Ty neber mě špatně, že nepoznám vysušený listy od výbojky :-D to mě fakt nenapadlo... stím sem fakt nepočítal.... To jsem totiž fakt nikdy neviděl. Já měl jeden round 15 cm kytky pod 400W sice tam byl shield, ale neměli ani čepele z vysoký teploty podrážděný.

to, že ty nic neměříš je Tvoje věc, já když napíšu na USA forum, že mám takovej a takovej problém a mám k tomu všechny náležitý hodnoty a přesto nikdo z nich neví co stím je a nakonec se shodnou, že bych to měl vyhodit, že se tam něco akumuluje, tak mám pocit, že ty naše postižený český suroviny asi neodpovídaj normální kvalitě, což nakonec asi nebude jenom s KOKOSEM na pěstování, že ???

Další věc, že se stím naučíte pracovat a ve výsledku to znamená, že kokos MUSÍŠ používáš jako hlínu...
Je jen přizpůsobení se něčemu, čemu já se přizpůsobovat rozhodně nechci.
Jinak k bubblerům.... bubblery jsou fajn, ale mě nedrželo pH, což je problém, kterej by z vašich snů o bubblerech udělalo ámen. A mohu vám zaručit, že by vám stím pravděpodobně nepomohl ani vyvěšenej daily grow.

Jak jsem přišel na to, že ty kytky nedostávaj větší ppm jak 500? protože 500ppm je 1.0 EC

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 24-12-2016 v 05:05 AM

Old Post 24-12-2016 v 03:54 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 72

NEGATIVE - pH lieta aj v závislosti od hnojiva, že ako je na tom s puframi.
To isté platí aj na cocos. Určitý pohyb pH je pozorovateľný aj počas dňa, nakoľko na pH vplývajú aj korene rastlin....atď..atď
čo sa týka Ec - tak v bubbleri sa idú podstatne nižšie hodnoty, než pri klasike a toho sa KWB v podstate aj držal...

KWB - kolo si prefičal v podstate bez problémov, okrem tých, ktoré sme predpovedali dopredu. Ďalšie kolo doporučujem rozbehnúť vo vačšom priestore 100x100x200, alebo 120x120x200 s menším počtom rastlín a to čo najskôr, lebo v lete budeš mať v bubbleri podstatne vačšie problémy s teplotou. Nie len na vrchu, ale už aj pri koreňoch a v roztoku. Na hnojenie doporučujem použiť 1 druh, už vyskúšaného hnojiva s čo najlepšou pufračnou schopnosťou a maximálne využi skúsenosti z tohoto kola.


Old Post 24-12-2016 v 06:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 73

Ja sa priklánam k tomu vápniku, ec1 na kvete je málo v každom systéme. V amazone som mal priemerne 1,8 a boli spokojné, v nárazoch aj 2,5...
Podobné problémy začali práve pri nízkych hodnotách , alebo pri staršom roztoku pár dní po prepnutí.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 24-12-2016 v 08:40 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 74

SAMULELE - myslíš príspevok 63 ? Tie deformácie a obschnutosť listov?
Hm...ten deficit vápnika by som pripustil....
Tu to má ešte pekné :
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=584890

potom zaradil peroxid?...

a tu, po cca 10 dňoch :

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=585429

už vidno deficit

Škoda, že tu nemá detailnejšie fotky.

..áno - ešte je otázne že ako často tam ten roztok v zásobníku bol menený...ja som mal na každú rastlinu cca 8 l a menil roztok každý týždeň za čerstý aj keď nevykazoval pokles Ec. V mojich podmienkach to bolo trochu otravné behanie s kýblami ....

Naposledy upravil odo 24-12-2016 v 09:51 AM

Old Post 24-12-2016 v 09:39 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 75

Vždyť to sám píše
dnes 46. 12/12. listy mám spálený,zkroucený,celkově hnusný (jde jen o ty nejvrchnější),asi teplo od výbojky

JEN TY NEJVRCHNĚJŠÍ kouknu na fotku jak má daleko světlo od vrchů, vidím že listy které jsou níž jsou OK a mám jasno ne?

Old Post 24-12-2016 v 11:39 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 76

Jukni lepšie na fotky zo včera pestíky by boli pri popálení tatam a spodné listy-lopúchy vykazujú to samé, ale už nekróza akože total..
Bojoval som s vápnikom asi dva roky vo všetkých možných hydroškách, až som skončil u koko/hlíny
Ved je to nakoniec jedno, teraz to len poriadne vypláchnuť a je to no nie


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 24-12-2016 v 12:07 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 77

tak v první řadě Vám všem hezký vánoce,svátky a štastnej novej rok !
_______________________________________________________________________________

tady se teda rozjela pěkná diskuze je možný že je to deficit vápníku, ale světelnej/teplotní stres od výbojky je tam taky.

peroxid jsem dal preventivně kvuli ty chciply kytce, protože jsem kořeny musel šmiknout pod košíkem a nechat v roztoku, protože je prostě nevypletu z toho balu.po peroxidu sleduju zlepšení u kořenů, a ty odtřihnutý jsou zatím taky bílý/krémový.

a je fakt že pestíky spálený nejsou, ale to bude možná tim že když byl největší problém s teplem od výbojky tak ještě květ tolik nejel, ale rostliny už byly ve fázi kdy nerostly, takže nový patra listů už nedělala a v tý době se mi to popálilo. pak jsem pořídil ufo, dal ofuky na vybojku a zavěsil co nejvýš vybojku, a pak teprve se začaly dělat pořádný šišky, takže se nestihly spálit když už tam byl průvan a celkem snesitelná teplota u vršků. (teorie)

každopádně, už ted vím že bude co do papírku takže se tim nějak už nestresuju. uvidíme kolik to hodí. díky že to sledujete a radíte, pěstu zdar

edit: můžu vám sem dát detailnější foto listů, ale to udělám po zhasnutí. kolem 19h to tady bude

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 24-12-2016 v 16:21 PM

Old Post 24-12-2016 v 16:05 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 78





slíbil jsem detail foto listů, tady to je...zasažené listy jsou totálně suchý, drtěj se na prach jen na to sáhnu.

1. celek
2.vrchní list
3. spodnější list
4. detail průseru

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-12-2016 v 18:14 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 79

Ale prd mas to v pohodě kdyby ti to nepreroszlo tak to odjedes na jednicku .A s tim nizkym ec zas co chces vyzivovat zbyli ti v podstate jen vrchni palice diky tomu ze se to vytahlo a podle barvy listu a kondice zbytku nepopalenych kytek urcite nestradaji.Verim ze dalsi kolo budes bezproblemu zvladat.

Street Smoker

Old Post 24-12-2016 v 19:12 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od sadař22
Ale prd mas to v pohodě kdyby ti to nepreroszlo tak to odjedes na jednicku .A s tim nizkym ec zas co chces vyzivovat zbyli ti v podstate jen vrchni palice diky tomu ze se to vytahlo a podle barvy listu a kondice zbytku nepopalenych kytek urcite nestradaji.Verim ze dalsi kolo budes bezproblemu zvladat.


dík za podporu , vážim si toho, určitě se do bubleru ještě pustim, nedá mi to

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-12-2016 v 19:16 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5997210 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív